Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu Yeni Sezon

Zuhal Topal Başvuru

FOX TV’nin sevilen programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezonu ile izleyicilerle buluşuyor. Yemek yarışması olarak sınıflandırılabilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada, yeni sezonda sürprizleri ve artan ödül miktarı ile oldukça ses getirecek. Zuhal Topal’la Sofrada başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Bu yarışmada, gelinler yemek pişiriyor, salata yapıyor, tatlı yapıyor ve yeteneklerini sergiliyorlar. Kayınvalideler ise ortaya çıkan yemekleri tadarak değerlendirmelerde bulunuyorlar. Puanlama usulü ile bir başarı kazanan gelinler, en yüksek puanı alarak büyük para ödülünü kazanmaya çalışıyorlar.

Bu konseptte sevilen sunucu Zuhal Topal evlerinize konuk olacak. Yarışma sürecini ve yarışmacıları yönlendirerek programı yönetecek ve gerginlik olduğunda araları yumuşatacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Fox TV

Yemek yarışmamıza katılacak olan yarışmacılar gelin ve kayınvalide şeklinde grup olarak başvuru yapmaları gerekiyor. Zuhal Topal’la Sofrada basvuru işlemini sadece kendi aileniz için yapabilirsiniz. Yemek ve mutfak konusunda iddialı olan, bu alanda ipucu geliştiren, sosyal ve kendini rahat ifade eden takımlar yarışmamıza başvurabilirler.

Hafta içi her gün FOX TV gündüz kuşağında izleyicilerle buluşan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Zuhal Topal, Türkiye’nin her ilinden gelin ve kayınvalideleri buluşturacak. Dolayısıyla nerede olursanız başvuru yapıp katılmanız mümkün.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu

Zuhal Topal başvuru aşaması başvuru formunu doldurup göndererek gerçekleşmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken sadece kendi aileniz için başvuru yapabilecek olmanızdır. Paylaşacağınız fotoğraf ve videolar size ait olmalıdır.

Başvuru formunda aşağıdaki bilgileri, fotoğraf ve videoları istiyoruz ;

 • Adınız soyadınız
 • Doğum tarihi ve yeri
 • Eğitim durumunuz
 • Medeni durumunuz
 • İlgi alanlarınız
 • Yaptığınız en güzel yemekler
 • Yaşadığınız şehir
 • Kayınvalideniz ait bilgiler
 • Kazanırsanız ödülü ne yapacaksınız?
 • Başvurduğunuz başka program var mı?

Zuhal Topal'la Sofrada Başvuru Formu

Yukarıdaki tüm sorulara doğru yanıt vermeniz başvuru süreci açısından oldukça önemlidir. Aksi halde kazanmaya hakkınız olsa bile sizinle iletişime geçilemeyebilir veya başvurunuz iptal edilebilir.

Zuhal Topal’la Sofrada başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız veya sorunlarınız ile ilgili bizlere sosyal medya hesaplarımızdan veya yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Siz de en iyi yemeği ben yaparım ve hediyeyi kazanırım diyorsanız başvurunuzu yapın. Herkese başarılar.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

8 yorum

 1. bence ödül 10,000 tl yerine 20,000 tl.olsun her hafta değil 2 haftada bir verilsin yarışmaya katılan gelinlerin kaynanaları da yarışsın bir hafta kaynanalar gelinlere puan versin 2 hafta gelinler kaynanalara puan versin.

 2. Puanlama adil yapılmıyor bence puanlama 1den5kadar olmalı yani sofra düzeni 1den 5 kadar,çorba 1den 5kadar ara sıcak 1den5kadar böyle devam etmeli… Bişey daha belirtmek istiyorum bu yemek yarışması illa zor meşakkatli yemek olacak diye birşey olmamalı

 3. Merabalar programınızı çok seviyorum ve başarılı buluyorum.Saatimiz gelince ekranın başından kalkamıyoruzz.Acaba güzel şehrimiz Gaziantep’e gelecek misiniz?

 4. Merhaba ben sivasta yaşıyorum zuhal hanim programinizi çok seviyorum mümkün olduğu sürece kacirmiyorum programı sizide çok seviyorum gerçekten sivasada gelmenizi çok istiyorum inşallah gelirseniz bende inşallah katilirim şimdiden teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*