Zahide Yetiş Yeni Sezon Başvuru ve Telefon Numarası

Zahide Yetiş Yeni Sezon

Gündüz kuşağının sevilen programlarından biri olan Zahide Yetişle yeni bölümleriyle hafta içi her gün Show Tv’de sabah saatlerinde sizlerle oluyor. Biz de sevilen ve ilgi gören programın katılım ve başvuru aşamalarını sizler için inceledik inceledik. Hep birlikte Zahide Yetiş Yeni Sezon incelememize bakalım.

Zahide Yetiş Yeni Sezon Show TV

Sevilen program sunucusu Zahide Yetiş’in sunuculuğunu yaptığı gündüz kuşağı programlarından Zahide Yetiş’le yeni sezon bölümleriyle Show TV ekranlarında yerini alıyor. 

İlginç yaşam öykülerine sahip kişilerin sesi olan Zahide Yetiş, aynı zamanında çeşitli alanlarda uzman konuklarıyla dolu dolu bir program sunuyor. İzleyenlerinin merakla takip ettiği yayın sabahları saatlerinde ekrana geliyor.

Zahide Yetiş’le Sağlıklı Yaşam

Zahide Yetiş’le yaşamımızın temeli olan sağlıkla ilgili her türlü konuda alanında uzman konuklarıyla oldukça faydalı bilgiler veriyor. Sağlıkla, yiyeceklerle, içeceklerle ve hastalıklarla ilgili çeşitli sorulara cevap bulabileceğiniz program günlük yaşamımızda da dikkat etmemiz gereken sağlıklı yaşam becerilerimize rehberlik ediyor. 

Gerek ruhsal, gerek bedensel sağlığımız için, doğru beslenme kuralları açısından uzman yardımları ve önemli öneriler sunulan programa konuk olarak katılarak birebir destek almak ve sorunlarınıza çare bulmak mümkün.

Zahide Yetiş Yeni Sezon Başvuru ve Telefon Numaraları

Dertlere derman olan Zahide Yetişle programına, derman aradığınız her türlü  problemleriniz için başvuruda bulunarak uzman konuklardan yardım alabilirsiniz.

Başvuru için 3 yöntem bulunmaktadır. Canlı yayın telefon numarası ile, WhatsApp hattı ile veya izleyici temsilcisi mail adresi üzerinden irtibat sağlayabilirsiniz.

Zahide Yetiş canlı yayın telefon numarası: 0212 471 96 96
WhatsApp Hattı Telefon Numarası: 0549 215 10 10
Mail Adresi: izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Yüzlerce programda binlerce insana yardım eden ve dertlerine derman olan Zahide Yetiş ile siz de derdinize derman bulmak için başvurunuzu yapın.

Show TV’nin diğer popüler program ve yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/show adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Genel Puan: 5.0/5. Oy Sayısı: 1
Tüm Oyları Göster
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*