Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Katılım

Yaparsın Aşkım Başvuru İlker Ayrık

Tüm dünyada farklı isimlerde yayınlanan ve birçok ülkede reytinglerde üstlerde yer alan program formatı Türkiye’de “Yaparsın Aşkım” ismiyle her hafta ekranlarda. Fox TV’de İlker Ayrık’ın keyifli ve hoş sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında daha önceden bildiğiniz “Ben Bilmem Eşim Bilir” formatı yenilenerek daha eğlenceli, çekişmeli ve daha kazançlı hale getirildi. Biz de Yaparsın Aşkım başvuru aşamalarını sizler için inceledik.

Yaparsın Aşkım Başvuru Fox TV

İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım yarışması, yeni yayın kanalı Fox TV’de her hafta izleyicileriyle buluşuyor. Adı ve içeriği değişen programın eğlence ve rekabet konusunda sınır tanımadığını belirten İlker Ayrık, kazanan çifti de büyük ödülün beklediğini söylüyor.

İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım’da her programda 3 evli çift yarışıyor ve büyük ödül için rekabet ediyorlar. Yarışma sonunda galip gelen çift yepyeni sıfır kilometre bir arabanın sahibi oluyor.

Yaparsın Aşkım yarışmasına katılabilmeniz için evli veya nişanlı olmanız gerekiyor. Evli veya nişanlı olmayan çiftler, yani arkadaş, sevgili gibi durumlarda olan çiftler katılım sağlayamıyor.

Eşinizi ne kadar tanıyorsunuz? Uyumlu ve anlaşan bir çift misiniz? Eşinizle veya nişanlınızla takım oyununda başarılı olabilir misiniz? Bu sorulara “evet” cevabı veriyorsanız Fox TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışması tam size göre.

Eşiniz veya nişanlınız ile ilgili tüm bilgilere hakimseniz, sevdiklerini ve sevmediklerini çok iyi biliyorsanız, yapabileceklerini ve sınırlarını tanıyorsanız yarışmada şansınız daha çok olacaktır. Ayrıca partnerinizin el becerilerine güveniyorsanız ve son model bir araba sahibi olmak gibi bir hayaliniz varsa bu yarışmayı kaçırmamalısınız.

Yaparsın Aşkım Araba Ödülü

Fox TV ekranlarında yayınlanan yarışmaya katılarak rekabetin ve eğlencenin yanı sıra sıfır kilometre bir araba kazanmanın da deneyimini yaşayacaksınız. Yaparsın Aşkım araba ödülünü alabilmek için diğer evli çiftlerden daha iyi olmalı ve eşinizle beraber çalışmalısınız.

Yemek konusunda eşinize güveniyorsanız ve bir oturuşta en fazla lahmacunu yiyebileceğini düşünüyorsanız diğer yarışmacıların eşleri arasında doğru teklifi vererek eşinizin kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Eşinizin futbol konusunda diğer yarışmacılardan daha fazla penaltı atabileceğine güveniyorsanız ya da sadece doyasıya eğlenmek, “hayatımızda bir de TV programı olsun çocuklarımıza gösteririz” diyorsanız Yaparsın Aşkım yarışma programı tam yeri. Eşinize ne kadar güvenmeniz gerektiğini bu yarışma ile öğrenmek ayrıca bir deneyim olacaktır.

Yaparsın Aşkım yarışmasına, “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasında izlediğimiz boya toplarıyla hedef vurma, en fazla acı biber yeme, erkeklerin topuklu ayakkabı ile parkur geçmesi gibi efsane oyunlarının yanı sıra birçok yeni konsepte sahip oyun da dahil edildi. Yarışma programının amacı aslında tamamen yetenek ile kazanmak değil eşini en iyi tanıyan ve doğru taktik ve iddiada bulunanın kazanmasıyla ön plana çıkıyor.

Yaparsın Aşkım Sunucusu İlker Ayrık

Oyuncu, sunucu ve yönetmen sıfatlarını üzerinde taşıyan İlker Ayrık, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin tiyatro bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 2005-2006 yıllarında Aykut Taşkın ile birlikte Pervasız Tiyatro’yu kurarak hayata geçirdiler. 1979 doğumlu olan ünlü oyuncu birçok tiyatro oyununda ve sinema filminde başarıyla rol oynamıştır.

2014 yılında 3 kafadar olan İlker Ayrık, Serhat Sarı ve M. Serdar Fırat, Pervasız Yapım isimli yapım şirketini kurdular. Pervasız Yapım’ın ilk sinema filmi olan Yapışık Kardeşler ile 1 milyonun üzerinde seyirci kitlesine ulaşarak büyük bir başarı elde ettiler.

Yaparsın Aşkım yarışmasının da yapım şirketi olan Pervasız Yapım olarak, Fox TV, Star TV, Kanal D, Show TV gibi Türkiye’nin en çok izlenen ve önde gelen kanallarında yüzlerce bölüm programa imza attılar.

Hepinizin sevdiği eğlenceli oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, neşeli ve dinamik sunumu ile sizi hayatın stresli havasından uzaklaştıracak ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak. 

Yaparsın Aşkım Katılım Aşamaları

Oldukça popüler olan Yaparsın Aşkım yarışmasına tahmin edeceğiniz gibi binlerce başvuru alınıyor. Bu aşmada katılmayı ve başarmayı gerçekten istiyorsanız sabırlı ve istikrarlı olmalısınız.

Başvurularınızı gerçekleştirirken sizlerden istenen bilgilere doğru ve gerçekçi yanıtlar vermeyi unutmayın. Bu sizin için en sağlıklı ve şansınızı arttıran başvuru detaylarından birisidir. Yanlış veya eksi yazacağınız bilgiler sonucunda başvurunuz kabul edilse dahi sizlere ulaşılamayabilir veya yanlış bilgiler dolayısıyla yarışmaya katılım hakkınız iptal olabilir.

Diğer önemli bir husus ise, yarışma başvurusunu gerçekleştirdikten sonra ekranda yer alan referans numarasını yani size özel tanımlanmış başvuru numarasını muhafaza etmenizdir. Bu başvuru numarası, kazanmanız halinde çok işinize yarayacaktır.

Bu kadar yoğun ilgi ve talepten ötürü başvuru değerlendirme işlemleri titizlikle gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla katılım süreciniz için düzenli bir başvuru formu ve gelişmeleri sürekli takip etmek sizin şansınızı arttıracaktır.

Yaparsın Aşkım Yarışmacıları ve Sunucu İlker Ayrık

Yaparsın Aşkım Başvuru Takip ve Sorgulama

Yaparsın Aşkım başvuru sorgulama için ilk aşama başvuru formu sorularının değerlendirilmesidir. Formda gönderdiğiniz bilgiler ve detaylar dikkatlice okunarak değerlendirilir.

Sonraki aşamada başvurunuz olumlu ise, formda belirttiğiniz iletişim numaralarından size ulaşılarak yazdığınız bilgilerin doğruluğu ve sizin tarafınızdan yazıldığı teyit edilir.

Doğrulama aşamasında size sorulan sorulara yanıt verdikten sonra, yanıtlarınız kontrol ediliyor ve yapımcı ajansdaki ilgili birim tarafından yapılan kura sonucunda, şartlar sağlanıyorsa size katılımınız için davetiye gönderiliyor.

Bu şekilde sizinle iletişime geçildikten sonra yarışmaya başvurunuz onaylanıyor ve katılım sağlayarak yarışıyorsunuz. Bu aşamada seçilene kadar yarışmayı ve gelişmeleri takip etmek dışında sizin yapmanız gereken ekstra bir işlem yoktur. Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda gerekli bilgiler ve gelişmeler ziyaretçilerimize düzenli olarak duyuruluyor.

Tüm detayları öğrenip anladığımıza göre artık hazırız. Başvuru formunu doldurma işlemine geçebiliriz.

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Başvuru formu tek sayfadan oluşan ve çok detaylı olmayan bir form diyebiliriz. Katılımınız için doldurmanız gereken Yaparsın Aşkım başvuru formunun üst bölümünde kadın ve erkek olarak 2 ayrı bölüm mevcut. Bu nedenle katılacak çiftten her birey için bilgileri ayrı ayrı doldurmalısınız.

Ayrıca kadın ve erkek için doldurulan alanların alt bölümünde formu dolduran kişinin onayını belirten işaretleme kutucukları bulunuyor. Bu alanları da hem kadın hem de erkek yarışmacı kendisinin doldurduğunu, yani bilgisi dahilinde olduğunu belirtmek için işaretlemelidir.

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu Kadın ve Erkek Tarafı

Formun alt bölümünde 2 adet fotoğraf alanı bulunuyor. Bu alanlara yakın zamanda çekilmiş ve yüzünüzün net bir şekilde gözüktüğü fotoğraflarınızı eklemeniz önemlidir. Hem erkek hem de kadın yarışmacı için mutlaka fotoğraf ekleyiniz.

Tüm alanları doldurduktan ve fotoğraflarınızı ekledikten sonra formu son bir kez kontrol etmenizde fayda var. Tüm alanların eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra “Başvurumu Tamamla” butonuna basarak işlemi tamamlamış olacaksınız.

Yaparsın Aşkım başvuru formuna pervasizyapim.com/basvuru/yaparsinaskim adresinden ulaşabilirsiniz.

Belki de bir sonraki yarışmacı çift siz olacaksınız ve büyük ödül olan arabayı siz alacaksınız. İyi şanslar.

Fox TV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/fox-tv adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Genel Puan: 4.6/5. Oy Sayısı: 5
Tüm Oyları Göster
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

129 yorum

 1. Gülsüm Profil Görseli
  Gülsüm
  7 Eylül 2019 tarihinde, saat 22:41

  Çok tatlı ilkerbey araba için yarışmak istiyoruz sizi candan yürekten takip ediyoruz

 2. Suna Profil Görseli
  Suna
  6 Eylül 2019 tarihinde, saat 11:13

  Iyi gunler ben onceden yapmistim basvuru numarasi verdi 1 ay sonra tekrar yaptim numara tekrar verdi şarkı armagan et esine ve ne kadar romantiksin die son adim mesaji geldi o mesaja giremedim ama basvuru kabul etmiyor suan video nasil bir video olacak ve nereden gondere biliriz

 3. Esra Altay Profil Görseli
  Esra Altay
  3 Eylül 2019 tarihinde, saat 23:21

  Başvuru numaramız: 2696084082
  Orda olmalıyız çünkü İlker Bey bizi tutuyor.

 4. Tuğba celik Profil Görseli
  Tuğba celik
  3 Eylül 2019 tarihinde, saat 00:03

  Ilker beeeeeeeyyy size ve enerjinize bayılıyorum esimm sürekli bize çıkmaz deyip duruyo bende çağıracaklar göreceksin dedim ne olur çağırın iki çocuğumun şansına sizinle yarışmak istiyorum ne olur en kısa sürede sizinle yarışmalarda olmak dilegiyle

 5. Emel Profil Görseli
  Emel
  31 Ağustos 2019 tarihinde, saat 21:04

  Başvuru formu gönderdim cvp gelmedi.tekrar yapacağım ama çıkmıyor başvuru formu.

 6. suna Profil Görseli
  suna
  31 Temmuz 2019 tarihinde, saat 11:57

  fotoraflar ayrı ayrı mı birlikte olan fotoğraflardan mı acab

  • Merhaba, 2 adet fotoğraf alanı mevcuttur. Beraber de ayrı ayrı da yükleyebilirsiniz. Önemli olan yakın zamanda çekilmiş olması ve yüzünüzün net gözükmesidir.

   • Suna Profil Görseli
    Suna
    8 Ağustos 2019 tarihinde, saat 13:28

    Bn basvuru yaptim gecen hafta basvuru numarasini da aldim video gonderecegim ama nasil video olacak ve illa ki instagram da paylasmamiz sart mi bana watsaptan gondere bilirsiniz dediler

    • Sizi tanıtan ve çok uzun olmayan 1-2 dakikalık bir video olmalı. Whatsapp hattından gönderebilirsiniz, yeterli olacaktır.

    • Hatice Profil Görseli
     Hatice
     22 Ağustos 2019 tarihinde, saat 22:17

     Yaparsın aşkım yarışmasına katılabilmeyi çok isterim yardımcı olurmusunuz

 7. Cansu Profil Görseli
  Cansu
  21 Haziran 2019 tarihinde, saat 01:29

  Ben hamileyim eşimin de ayağında platin var ama yarışmanıza katılmayı çok ama çok istiyoruz ve maddi olarakta çok ihtiyacımız acaba yinede katılım şansımız var mı bu koşullarda?

  • Menekşe Profil Görseli
   Menekşe
   16 Temmuz 2019 tarihinde, saat 22:51

   Ben daha önce başvurmuştum başvuruşum kabul olmadimi tekrar başvuruyorum olmuyor kayıtlı olduğu için olmuyor nezaman çagıracaksınız

 8. Seçkin demirci Profil Görseli
  Seçkin demirci
  4 Haziran 2019 tarihinde, saat 19:11

  Yarışmaya anne oğul veya baba kız katılabilme olanağımız yokmu?

 9. Sinan ören Profil Görseli
  Sinan ören
  11 Mayıs 2019 tarihinde, saat 00:38

  Yarışmaya sadece 1 defa mı başvuru yapılabiliyor… Ben şansımı arttırmak için başvuru yaptım tekrardan ama aynı cep numaralarla başvuru kabul edilmiyo sanırım?

  • Sinan Bey merhaba, evet aynı telefon numarası ile 1 kere başvuru yapabiliyorsunuz.

   • Burcu Profil Görseli
    Burcu
    28 Ağustos 2019 tarihinde, saat 23:23

    Merhaba ben basvuru yaptım ama dönüş olmadı

 10. Yusuf Profil Görseli
  Yusuf
  31 Mart 2019 tarihinde, saat 00:30

  Merhabalar bende başvuruda bulunmuştum ama basıl video göndereceğim konusunda bir fikrim yok bu konu da yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum

  • Yusuf Bey merhaba. Video göndermeseniz de olur. Fotoğraf göndermeniz yeterli.

 11. Necla Profil Görseli
  Necla
  9 Mart 2019 tarihinde, saat 00:17

  Basvuru formunu doldurduk ama yalnızca fotograf attık vıdeo sart mı

 12. Emrah CAN Profil Görseli
  Emrah CAN
  17 Şubat 2019 tarihinde, saat 19:24

  merhaba eşimle birlikte formunuzu doldurup başvuru yapmıştık ve mülakatada çağırıldık mülakatı yapan arkadaşlada baya güldük eğlendik iyi de geçti fakat 3 ay olucak hala çağırılmadık çok umutluyduk hala aranma durumu var mı ?

  • Ajanstan uygun olursa dönüş yapılır.

 13. Aşkın yatağan Profil Görseli
  Aşkın yatağan
  13 Ocak 2019 tarihinde, saat 18:28

  Merhaba paylasmak istedigim ilginc komik anilarim var programinza katilmak istiyorum ama daha once basvuru yapmistim suan tekrar yapmak istiyorum ama telefonum kayitli oldugu icin basvuru formunu doldurup gonderemiyorum ne yapmam lazim tesekkurler

 14. suat kiyatmaz Profil Görseli
  suat kiyatmaz
  19 Aralık 2018 tarihinde, saat 21:14

  Buyarışmaya iki amaçla baş vuru yaptım birincisi ilker beyi yakından görmek tanımak ve nasipse ikincisi arabayı kazanmak baş vuruyu şimdi yolladık allah yardım etsin bana

 15. Hatice Profil Görseli
  Hatice
  18 Kasım 2018 tarihinde, saat 22:04

  Merhaba eşimle geçen hafta form doldurduk referans numarasını saklıyoruz dönüş nasıl saglaniyor bizi ariyomusunuz yada nereden takip ediyoruz seçildigimizi

 16. Asiye Gündoğdu Profil Görseli
  Asiye Gündoğdu
  3 Eylül 2018 tarihinde, saat 14:14

  Geçen yıl formu doldurmuş ve mülakata katılmıştık. Ama seçilecemesik. Programa davet edilemedik. Tekrar başvuru yapmak istiyorum ama telefon numaralarımızla başvuru yapılmıştır diye uyarı veriyor. 2. Kez başvuru yapamıyprmuyız? Yapabiliyorsak ne zaman yapmalıyım. Belli bir süresimi var?

  • Farklı bir numarayla yapmalısınız.

   • Ayse küçükcankurtaran Profil Görseli
    Ayse küçükcankurtaran
    1 Ekim 2018 tarihinde, saat 13:14

    Ben form defalarca doldurdum ama ne bir kod ne de onaylandi mesaji alamiyorum yardimci olurmusunuz

   • Ecem topuz Profil Görseli
    Ecem topuz
    28 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:36

    Merhaba biz mulakata cagirildik cok keyifli gecti en erken nezaman donus olur

   • Mehtap Profil Görseli
    Mehtap
    15 Temmuz 2019 tarihinde, saat 00:16

    Farklı numaralar ile defalarca denedim lütfen kaydımızı silin en azından tekrar şansımız olsun bu konu ile ilgili birçok msj yazdım ama dönüş olmadı ilgililere iletirseniz tekrar şansımız olursa çok seviniriz benim gibi birçok kişi belli ki bu konuda mağdur.numarada değil sorun komple başka kimlikle kayıt yapmamız gerekiyor

 17. Hale Profil Görseli
  Hale
  26 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:11

  Nasıl başvuru yapabiliriz

  • Makale içinde başvuru formu adresi mevcut.

 18. Ramazan çelik Profil Görseli
  Ramazan çelik
  26 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:07

  Merhaba bizde yaparsın aşkım a başvuru yapmak istiyoruz 10 yılık evliyiz 3 çocuğumuz var kiracıyız bizi de mutlu edin saygılar Fox ailesi

  • Emine ARIKAN Profil Görseli
   Emine ARIKAN
   30 Temmuz 2019 tarihinde, saat 23:04

   Ben formu doldurdum ama referans numarasini ben yazana dek kayboldu alamadim ne yapmam gerek.

 19. Sedanur Avci Profil Görseli
  Sedanur Avci
  26 Ağustos 2018 tarihinde, saat 19:24

  Eşimle ben programınıza katılmak istiyoruz 2aylık kızımız için tesekkurler

  • Başvuru formunu doldurmalısınız.

 20. Seda öksüz Profil Görseli
  Seda öksüz
  22 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:23

  Merhaba eşim ve ben bu yarışmaya katılmayı çok istiyoruz mersin in tarsus ilçesinden arıyoruz en yakın zamanda dönüş saglarsanız çok seviniriz

  • Başvuru formunu tam ve eksiksiz doldurup gönderin.

   • Müşerref dursun Profil Görseli
    Müşerref dursun
    28 Aralık 2018 tarihinde, saat 22:46

    Şartlar nedir

  • Mülazim PAHSA Profil Görseli
   Mülazim PAHSA
   5 Aralık 2018 tarihinde, saat 18:31

   Selam Yaparsın Aşkım program sorumlu Delikanlılar Ben 77 ve Ablanız 72..lik 53 Yıllık Yoldan geldik Yarışmanızı merakla izliyoruz.Yarışmaya Yaşlarımız’la bizde Yarışmak istiyoruz daha çok ilgi görecektir.

 21. Mehmet Profil Görseli
  Mehmet
  20 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:11

  Ben ve eşim telli katılmak istiyoruz gerçekten arabaya çooooooook ihtiyacimiz var.şimdiden Teşekkürler ilker bey

 22. sultan özdemir Profil Görseli
  sultan özdemir
  20 Ağustos 2018 tarihinde, saat 19:11

  erkek arkadaşım ile programınıza katılıp reytinglerinizi tavan yaptırmak istiyoruz lütfeeeeennn

 23. Sara Profil Görseli
  Sara
  18 Ağustos 2018 tarihinde, saat 14:08

  Ben iki senedir baş vuruyorum bide bu bölgeden katılım olmadı yorumumu inşallah görür dönüş yaparsınız

 24. ERKAN ÖZKAYA Profil Görseli
  ERKAN ÖZKAYA
  15 Ağustos 2018 tarihinde, saat 21:43

  MERHABA İLKER BEY YAPARSIN AŞKIMA KATILIM FORMUNU DOLDURDUK AMA VİDEO EKLEYEMEDİM. ŞECİLEBİLMEK İCİN VİDEO ÖNEMLİ DİYORLAR NASIL BİR YOL İZLEMEMİZ GEREKİYOR. SİZİ COK SEVİYORUZ BAŞARILARINIZIN DEVAM ETMESİ DİLEKLERİYLE İYİ GÜNLER.

  • Merhaba, tekrar başvuru gönderebilirsiniz. Video-resim önemli.

 25. Suat uslu Profil Görseli
  Suat uslu
  15 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:07

  Formu doldurfum telim kapandı referans numarasi gitti nasıl öğrenebilirim acaba lütfen yardımcı olur musunuz

  • Merhaba, tekrar başvuru gönderebilirsiniz.

 26. Semra Profil Görseli
  Semra
  13 Ağustos 2018 tarihinde, saat 06:57

  Mereba bana bir e posta geldi ek bilgiler isteniyorsa bize gönderin diye ama ben baş vuru formunu doldurdum eksik bir şey varsa telefonla bildirin Allah rızası için bu yarışmaya katılıp bu arabayı mutlaka kazanmamız lazım çok zor durumdayız çocuklarım için size şimdiden mineterım

  • İstenilen bilgileri göndermelisiniz.

   • Gamze Profil Görseli
    Gamze
    7 Eylül 2019 tarihinde, saat 11:53

    Video icin watsap numarasini alabilir miyiz evde bi oyun cekmemis yeterli mi acaba

 27. Neslihan can Profil Görseli
  Neslihan can
  11 Ağustos 2018 tarihinde, saat 18:44

  Esimle birlikte programınıza katılıp reytingleri tavan yapmak istiyoruz 🙂 ve sizi severek izliyoruzz 🙂

   • Neslihan can Profil Görseli
    Neslihan can
    12 Ağustos 2018 tarihinde, saat 08:47

    Formumuzu dün gönderdim 🙂

    • Uygun bulunduğunuz zaman size dönüş yapılıyor.

    • Neslihan can Profil Görseli
     Neslihan can
     14 Ağustos 2018 tarihinde, saat 09:36

     Ilginiz için teşekkürler… dönüşlerinizi bekliyoruz 🙂

 28. Neslihan can Profil Görseli
  Neslihan can
  11 Ağustos 2018 tarihinde, saat 18:41

  Esimle birlikte programiniza katilip reytinglerinizi tavan yapmak çok istiyoruz 🙂 ve sizi severek izliyoruz 🙂

 29. Tuğba Çakır Profil Görseli
  Tuğba Çakır
  11 Ağustos 2018 tarihinde, saat 10:30

  Başvuru yapamıyorum lütfen bizide çağırın kapışmakk arabayi kazanmak istiyoruz 2 aylık evliyim araba istiyorummmmmmmmmm

 30. Şennur Profil Görseli
  Şennur
  6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 22:41

  12 ağustosta düğünümuz var ve arabaya ihtiyacımız var hergun genellikle takip ettiğim bir yarışma ve aranızda olmaktan mutluluk duyacağımız ama inanıyorum ben ve eşim İlker beyi çok beğenerek izliyoruz lütfen basvurumuzu kabul edin bizi sevindirmenize ihtiyacımız var

 31. Alfiya Profil Görseli
  Alfiya
  6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:41

  Merhaba,biz eşimle doktoruz,sizin programa katılmak istiyorum,amacım araba kazanmak değil,oradaki atmosferi tatmak,kendimi neler yapa bileceğimi bilmek.Başarılar ,bol şanslar herkese!

 32. Semra Profil Görseli
  Semra
  6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 18:11

  Allah rızası için dönüş yapın formu doldurdum fotoğraf yüklediyimde kabul etmedi sonrada girmedi

 33. Semra Profil Görseli
  Semra
  6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 18:07

  nolur bize bir şans verin çok zor zamanlar geçirdik eşimle çocuklarımla eyer öyle bi şans verirseniz dünyaya yeniden geleceğim eşim işatlarda çalışıyor üç kızım var arabayı kazanırsak başımızı sokacak bi ev yapmak istiyoruz

 34. Fatma Atay Profil Görseli
  Fatma Atay
  25 Temmuz 2018 tarihinde, saat 19:56

  Lütfen arayin

 35. Fatma atay Profil Görseli
  Fatma atay
  25 Temmuz 2018 tarihinde, saat 19:18

  Bende katılmak istiyorum eşime süpriz yapicam

  • Fatma Atay Profil Görseli
   Fatma Atay
   25 Temmuz 2018 tarihinde, saat 19:59

   Slm ben FATMA atay 5 senelik evliyim 2 oğlum var bir 3/buçuk diğeri 1 yaşına girdi bizide davet ederseniz beni çok mutlu edersiniz ilker bey lütfenñ

    • Sennur Profil Görseli
     Sennur
     6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 22:43

     Nasıl başvuru yapabiliriz

    • Yazıdaki yarışma formunu doldurmanız gerekiyor.

 36. Ömer Profil Görseli
  Ömer
  23 Temmuz 2018 tarihinde, saat 08:19

  Merhaba ilker bey 5 yillik evliyim 2 çocuğumuz var bende esimle birlikte basvuru yaptim ama hala sonuc gelmedi severek izliyoruz ne olur bizide cagirin

  • Video ve resimleri gönderdiyseniz ve başvuru formunda eksiklik yoksa, beklemekten başka yapacağınız birşey yok.

 37. Serkan Profil Görseli
  Serkan
  15 Temmuz 2018 tarihinde, saat 11:07

  Eşimle katilmak istiyoz bu ilk yarismamiz olucak Allah izin verirse espirisel şematik uyumlu insanız

  • Başvurunuzu yaptıysanız bekleyin. Video ve fotoğraf göndermeyi unutmayın.

   • Ömer Profil Görseli
    Ömer
    23 Temmuz 2018 tarihinde, saat 08:22

    Video göndermedim sıkıntı olur mu

    • Video olmadan seçilemezsiniz. İnce elenip sık dokunuyor, program için yüz binlerce tv harcanıyor her çekime. O nedenle riske atıp iyi başvuru yapmayanları direkt eliyoruz.

    • Şükran DAL Profil Görseli
     Şükran DAL
     20 Ağustos 2018 tarihinde, saat 05:06

     Merhabalar başvuru formunu doldurdum fakat video gönderin seçeneği yoktu.Bu durumda direk eleyecekmiyiz anlayamadım.

    • Formda istenilen herşeyi gönderdiyseniz sizinle iletişim kurulmasını bekleyin.

 38. Zeynal Profil Görseli
  Zeynal
  15 Temmuz 2018 tarihinde, saat 08:41

  Biz de eşimle katılmak istiyoruz döner misiniz lütfen

  • Başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurursanız, uygunsanız dönüş yapılır.

 39. Vildan karakayaYakup karakaya Profil Görseli
  Vildan karakayaYakup karakaya
  14 Temmuz 2018 tarihinde, saat 18:36

  İlker bey lütfen bizi arayın 15. Evlilik yıldönümüzde eşime sürpriz yapamak istiyorum .başvuru formu açılmıyor dolduramıyorum lütfen dönüş yapınnnlütfen yarışmanıza çokkkk katılmak istiyoruzzz

  • Merhaba, başvuru formunda tüm resim ve video alanları dahil doğru şeklde doldurup gönderirseniz dönüş yapılır.

 40. Tugxe Profil Görseli
  Tugxe
  14 Temmuz 2018 tarihinde, saat 15:47

  Hani katilim formu

  • Yazımızın alt kısmında mevcut.

 41. Halil miray Profil Görseli
  Halil miray
  4 Temmuz 2018 tarihinde, saat 11:50

  Bizde katilmak ostiyoruz cagirirsaniz seviniriz

 42. Aysu çelik Profil Görseli
  Aysu çelik
  1 Temmuz 2018 tarihinde, saat 20:05

  Eşler katılabiliyor mu?

 43. Mustafa Profil Görseli
  Mustafa
  1 Temmuz 2018 tarihinde, saat 20:01

  7 sene oldu evliligimiz 3 yasinda kizimiz var gaza gelen bir aileyiz yapamayacagimiz sey yoktur evde bile birseyi yaparken oyun oynayarak yapariz katilirsak eglence olur katilmazsakta canimiz sagolsun.

  • Başvuru istek bilgilerini doldurup beklemeniz gerekmektedir.

   • Mehtap Profil Görseli
    Mehtap
    14 Temmuz 2019 tarihinde, saat 22:15

    Başvuru yaptık çağırıldık fakat görüşme sonrası aranmadık tekrar şansımızı denemek için form dolduruyoruz kabul olmuyor elenen çiftlere şans veriliyor bizlere de şans verseniz ilgililere iletirseniz sevinirim sonuçta ogün bebeğimiz dışarda biraz gergindik lütfen elenen çiftlere verdiğiniz şansı bizlere de verin

 44. Cansu Profil Görseli
  Cansu
  1 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:19

  Ben bursalıyım her bõlümü severek izliyorum

 45. cansu Profil Görseli
  cansu
  30 Haziran 2018 tarihinde, saat 17:17

  İlker bey ne zaman yarışma günü

 46. cansu Profil Görseli
  cansu
  30 Haziran 2018 tarihinde, saat 17:13

  İlker bey sizi çok seviyoruz

 47. Ellaza Profil Görseli
  Ellaza
  18 Haziran 2018 tarihinde, saat 20:16

  Ben Azeriyim ewimle katilmak istiyorum baw vuru yapdim bizide cagirirsaniz cok mutlu olurum proqrami severek her bolumu izliyorum

 48. Gulsum Profil Görseli
  Gulsum
  18 Haziran 2018 tarihinde, saat 17:56

  Okadar basvuru yaptik donus yok bosuna basvuru yaptirmayin bari

  • Çok başvuru olduğundan beklemeniz doğal.

 49. Halit Profil Görseli
  Halit
  17 Haziran 2018 tarihinde, saat 09:57

  Evliyim 3 senedir bu yarışmaya katılmak istiyorum

 50. Buse Profil Görseli
  Buse
  25 Mayıs 2018 tarihinde, saat 18:32

  Aylar oldu baş vuru yapalı malesef kimse aramadı her izledikçe çok üzülüyorum yıllardır hayalim İlker beyin programına katılmaktı neden acaba uygun görmediler

  • Çok başvuru olduğu için beklemeniz gerekiyor.

 51. Kubra dalkirdan Profil Görseli
  Kubra dalkirdan
  18 Mayıs 2018 tarihinde, saat 19:55

  Esimle2senelik evliyiz 2 tane oglum var yarismaniza katilmayi coook istiyoruz

 52. Tuğba Profil Görseli
  Tuğba
  11 Mayıs 2018 tarihinde, saat 20:23

  Ben baş vurdum ama hala bir cevap gelmedi neden aceba bu proğrama katılmayı çok isdiyorum

  • Teki Profil Görseli
   Teki
   13 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:08

   Ben ve eşim

 53. AYSU Profil Görseli
  AYSU
  19 Nisan 2018 tarihinde, saat 10:12

  BAŞVURUMUZU YAPTIK HAYIRLISI OLSUN KISMETTE VARSA OLUR DİYORUM DAHA ÖNCE BAŞKA BİR YARİSMAYA BAŞVURDUK DEMO CEKİMLERİ OLDU FAKAT YARIŞMA KALDIRILDI.NASİP DEĞİLMİŞ.COK ÜZÜLDÜM.BURADAN BİR SONUÇ GELİR DİYE ÜMİT EDİYORUM.SEVGİLER…

 54. Bilge❤mustafa Fıçı Profil Görseli
  Bilge❤mustafa Fıçı
  3 Nisan 2018 tarihinde, saat 14:38

  Merhabalar İlker Bey bizde eşimle bu yarışmaya katılmayı çok istiyoruz bizi seçerseniz gerçekten çok keyifli bir yarışma olacağini düşünüyorum lütfen bizide seçin

 55. Barış Profil Görseli
  Barış
  24 Mart 2018 tarihinde, saat 03:02

  ilker bey eşimle beraber bu yarışmayi cani gönülden takip ediyoruz.bizimde bir arabamiz olsun.yarısmaya bizide davet edermisiniz.iyi günler

 56. sevcan çalışkan Profil Görseli
  sevcan çalışkan
  19 Mart 2018 tarihinde, saat 07:49

  ilker bey ben kızım için başvuru yaptım katılmak çok istiyorum çok başvuru yaptım lütfen artık bizide çağırın ilk günden beri başvuruyorum

 57. Ümran Profil Görseli
  Ümran
  17 Mart 2018 tarihinde, saat 22:04

  Lütfen bizi de çagırın cok istiyoruz eşim de bnde umarım en kısa zamanda çagırılırız bekliyoruz sevgilerimle

 58. Yeliz demirtas Profil Görseli
  Yeliz demirtas
  16 Şubat 2018 tarihinde, saat 07:43

  Lutfen lutfen lutfen bizi de cagirin cocuarimiza birakacagimiz bir animiz olsun istiyorum eglenceli bir cift olarak cok eglenecwgimizi ve eglendirecegimizi dusunuyorum

 59. Derya Çifcibaşı Profil Görseli
  Derya Çifcibaşı
  8 Şubat 2018 tarihinde, saat 09:50

  Yarışma formunu doldurdum ..inşallah kanalınıza bizi de davet edersiniz …

 60. arzu özkar Profil Görseli
  arzu özkar
  5 Şubat 2018 tarihinde, saat 18:41

  illa evlimi veya sevgılimi olmak lazim kaedes anne cocuk veya baba olmuyomu

 61. SEVCAN Profil Görseli
  SEVCAN
  1 Şubat 2018 tarihinde, saat 06:35

  OKADAR BAŞVURU YAPTIM HALA AÇIKLANMADI BAŞVURU NUMARASI GELİYOR AMA ARAYAN YOK

 62. tuba akgüç Profil Görseli
  tuba akgüç
  30 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:18

  bizde eşimle katılmak istiyoruz ilker bey bizide unutmayın

 63. sevgi yaymaz Profil Görseli
  sevgi yaymaz
  26 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:18

  Bende bekliyorum ama aramadilar illa karadenizlimi olmaliyiz bizde angaraliyiz dönüş yapın

 64. Uğur çelik Profil Görseli
  Uğur çelik
  23 Ocak 2018 tarihinde, saat 11:00

  Nişanlımla beraber sizin programa katılmayı çok istiyoruz lütfen bizide aranızda görün düğün hediyeniz olsun bizide kanalınızda misafir edin lütfen sizleri seviyoruz

 65. Rukiye Profil Görseli
  Rukiye
  17 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:23

  Oğlumuz için bizde istiyoruz lütfen cabuk dönüş yapın çok istiyorum lutfennn

 66. Nurgül karakan Profil Görseli
  Nurgül karakan
  17 Ocak 2018 tarihinde, saat 18:32

  Başvuru yaptım 15 gün oldu. Onay kodum geldi fakat dönüş yapılmadı ama yaparsanız çok sevinirim.

 67. Guler ulucay Profil Görseli
  Guler ulucay
  16 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:31

  Merhaba ilker bey bende esimle birlikte basvuru yaptim ama hala sonuc gelmedi severek izliyoruz ne olur bizide cagirin

 68. Guler ulucay Profil Görseli
  Guler ulucay
  16 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:29

  Merhaba ilker bey ben size basvuru yaptim ama hala cevqp gelmedi ne olur bizide cagirin esim ve ben sizi cok severek izliyoruz ben bilmem esim bilirede bas vurduk ama cagirmadiniz umudumuzu yitirmiyoruz ve bekliyoruz

 69. FİLİZ Profil Görseli
  FİLİZ
  15 Ocak 2018 tarihinde, saat 09:13

  MERHABA İLKER BEY EŞİMLE YARIŞMANIZA KATILMAK İSTİYORUZ.
  🙂

  • Serkan Profil Görseli
   Serkan
   15 Temmuz 2018 tarihinde, saat 11:04

   Nasıl katili ağız yardımcı olursanız seviniriz İlker bey

 70. ramazan betul Profil Görseli
  ramazan betul
  14 Ocak 2018 tarihinde, saat 07:34

  Allah izin verirse katilmayi cok istiyoruz yeni programiniz hayirlara vesili olsun

 71. Havva Profil Görseli
  Havva
  13 Ocak 2018 tarihinde, saat 16:23

  Katılmıyorum yardımcı olur musunuz lutfen

 72. Havva Profil Görseli
  Havva
  13 Ocak 2018 tarihinde, saat 16:15

  Merhaba ben nişanlımla birlikte katılmak ona sürpriz yapmak istiyorum mayısta düğünümüz var araba hayalimiz inşallah katılabiliriz o heyecanı yaşamak istiyorum sevdiğimle.

 73. Eylem Profil Görseli
  Eylem
  11 Ocak 2018 tarihinde, saat 16:56

  Sevgililer katılamıyomu?

 74. Elif Profil Görseli
  Elif
  10 Ocak 2018 tarihinde, saat 20:16

  Neden başvuru cikmiyor. Bana döner misiniz

 75. fikri Profil Görseli
  fikri
  10 Ocak 2018 tarihinde, saat 19:57

  merhaba sn. ilker bey eşim ve ben yarışmanıza katılmak istiyorur

 76. Kübra Profil Görseli
  Kübra
  10 Ocak 2018 tarihinde, saat 19:56

  Nasl basvuru yapicaz acaba

 77. leyla bekciogullari Profil Görseli
  leyla bekciogullari
  10 Ocak 2018 tarihinde, saat 19:31

  Bende katilmak istiorum esimle ama formu bulamiorum

 78. Gunel Profil Görseli
  Gunel
  8 Ocak 2018 tarihinde, saat 19:28

  Iyi gunler.Biz de bu oyuna bas vurmak istiyoruz araba almak icin.Insallah kazaniriz.Ben Gunel Keskin ve esim Yetis Keskin bu oyunu kazanmayi ve arabayi almayi cok istiyoruzzzz.

 79. Nesrin çolak Profil Görseli
  Nesrin çolak
  8 Ocak 2018 tarihinde, saat 18:31

  Başvuru yaptık takip no gelmedi kać dakikada yada ne zaman gelir

 80. Başak Profil Görseli
  Başak
  8 Ocak 2018 tarihinde, saat 17:57

  4 aylık evliyiz eşimle beraber sizin programa katılmayı çok istiyoruz lütfen bizide aranızda görün düğün hediyeniz olsun bizide kanalınızda misafir edin lütfen sizleri seviyoruz 🙂

  • Derya Çifcibaşı Profil Görseli
   Derya Çifcibaşı
   8 Şubat 2018 tarihinde, saat 09:46

   18 yıldan berri Mutlu bir evliliğimiz var ,evimiz ve arabamız olmadı.Bu şansı bize verirseniz bir udumuz olacak inşallah,Lütfen bizide kanalınıza davet ederseniz çok seviniriz…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*