Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Yaparsın Aşkım Başvuru

Dünyada “My Man Can” ismiyle yayınlanan ve yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran program Türkiye’de Fox TV’de “Yaparsın Aşkım” ismiyle her hafta ekranlarda. İlker Ayrık sunumuyla ekranlara gelen programda “Ben Bilmem Eşim Bilir” formatı yenilenerek daha eğlenceli ve kazançlı hale getirildi. Biz de Yaparsın Aşkım başvuru aşamalarını sizler için inceledik.

İlker Ayrık, yeni kanalı Fox TV‘de alışkın olduğu ve severek yaptığı işinde ve formatında her hafta sizlerle. Adı değişen programının dışında eğlencesi konusunda da garanti veren İlker Ayrık, her hafta çarşamba günleri Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım’da her programda 3 evli çift yarışacak. Ve yine büyük ödül için yarışacak olan çiftler yepyeni sıfır kilometre bir arabanın sahibi olacak.

Yaparsın Aşkım Başvuru FOX TV

Yaparsın Aşkım katılım şartı olarak en önemlisi evli veya nişanlı olmanızdır. Aksi halde yarışmaya katılma şansınız olmayacaktır. Eşinizle uyumlu musunuz? Eşinizle takım olabilir misiniz? Eşinizle takım oyununda başarılı olur musunuz?  Bu sorulara cevaplarınız “evet” ise Fox TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım tam size göre bir yarışma programı. Eşiniz ile ilgili tüm bilgilere hakimseniz, sevdiklerini ve sevmediklerini çok iyi biliyorsanız yarışmada şansınız daha çok olacaktır. Ayrıca eşinizin el becerilerine güveniyorsanız ve son model bir araba sahibi olmak hayaliniz varsa bu yarışmayı kaçırmamalısınız.

Yaparsın Aşkım Araba Ödülü

Yaparsın Aşkım yarışmasının araba ödülünü alabilmek için diğer evli çiftlerden daha iyi olmalı ve eşinizle beraber çalışmalısınız. Yemek konusunda eşinize güveniyorsanız ve bir oturuşta en fazla lahmacunu yiyebileceğini düşünüyorsanız diğer yarışmacıların eşleri arasında doğru teklifi vererek eşinizin kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ya da eşinizin futbol konusunda diğer yarışmacılardan daha fazla penaltı atabileceğine güveniyorsanız ya da sadece doyasıya eğlenmek, “hayatımızda bir de TV programı olsun çocuklarımıza gösteririz” diyorsanız “Yaparsın Aşkım” yarışma programı tam yeri. Eşinize ne kadar güvenmeniz gerektiğini bu yarışma ile öğrenmek ayrıca bir deneyim olacaktır.

Yaparsın Aşkım yarışmasına, “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasında izlediğimiz boya toplarıyla hedef vurma, en fazla acı biber yeme, erkeklerin topuklu ayakkabı ile parkur geçmesi gibi efsane oyunlarının yanı sıra birçok yeni konsepte sahip oyun da dahil edildi. Yarışma programının amacı aslında tamamen yetenek ile kazanmak değil eşini en iyi tanıyan ve doğru taktik ve iddiada bulunanın kazanmasıyla ön plana çıkıyor.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

Hepinizin sevdiği eğlenceli oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, neşeli ve dinamik sunumu ile sizi hayatın stresli havasından uzaklaştıracak ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak. Yarışmaya katılarak rekabetin ve eğlencenin yanı sıra sıfır kilometre bir araba kazanmanın da deneyimini yaşayacaksınız.

Yaparsın Aşkım Başvuru ve Katılım Süreci

Oldukça popüler olan Yaparsın Aşkım yarışmasına binlerce başvuru alınıyor. Bu aşmada sabırlı ve istikrarlı olmalısınız. Başvurularınızı gerçekleştirirken sizlerden istenen bilgilere doğru ve gerçekçi yanıtlar vermeyi unutmayın. Aksi halde başvurunuz kabul edilse dahi sizlere ulaşılamaz veya yanlış bilgiler dolayısıyla yarışmaya katılım sağlayamazsınız.

Diğer önemli bir husus ise, yarışma başvurusunu gerçekleştirdikten sonra ekranda yer alan referans numarasını yani size özel tanımlanmış başvuru numarasını muhafaza etmenizdir. Bu başvuru numarası kazanmanız  halinde çok işinize yarayacaktır. Ayrıca bu kadar yoğun ilgi ve talepten ötürü başvuru değerlendirme işlemleri titizlikle gerçekleştiriliyor. İlk aşama olan başvuru formu sorularının değerlendirilmesidir. Sonraki aşama ise başvurunuz olumlu ise size ulaşılarak bilgileri teyit etme aşamasıdır. Yani siz burada sorulara doğru yanıt verdikten sonra, yanıtlarınız kontrol ediliyor ve ajansdaki ilgili birim tarafından yapılan kura sonucunda şartlar sağlanıyorsa size davetiye gönderiliyor. Bu şekilde iletişime geçildikten sonra yarışmaya başvurunuz onaylanıyor.

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Yaparsın Aşkım başvuru formunda kadın ve erkek olarak ayrı bölümler mevcut. Bu nedenle her kişi için bilgileri ayrı ayrı doldurmalısınız. Ayrıca yakın zamanda çekilmiş ve net bir şekilde gözüken fotoğraflarınızı da başvuru formuna mutlaka ekleyiniz.

Yaparsın Aşkım başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Belki de bir sonraki yarışmacı çift siz olacaksınız. İyi şanslar.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

5 yorum

  1. Yarışmaya sadece 1 defa mı başvuru yapılabiliyor… Ben şansımı arttırmak için başvuru yaptım tekrardan ama aynı cep numaralarla başvuru kabul edilmiyo sanırım?

  2. Merhabalar bende başvuruda bulunmuştum ama basıl video göndereceğim konusunda bir fikrim yok bu konu da yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*