Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Dünyada “My Man Can” ismiyle yayınlanan ve yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran program Türkiye’de Fox TV’de “Yaparsın Aşkım” ismiyle, İlker Ayrık sunumuyla 2018 ilk yeni programı olarak ekranlarda boy gösteriyor. İlker Ayrık denilince akla gelen ilk program “Ben Bilmem Eşim Bilir” formatının yenilerek Fox TV’ye geçmesiyle ekran hasretini de sonlandırdı. İlker Ayrık, yeni kanalı Fox TV’de alışkın olduğu ve severek yaptığı işinde ve formatında bir programla karşınızda olacak. Adı değişen programının dışında eğlencesi konusunda garanti veren İlker Ayrık, her hafta ilk etapta pazartesi ve çarşamba günleri 20.00’de Fox ekranlarında izleyicileri ile buluşacak. İlker Ayrık’la “Yaparsın Aşkım” da her programda 3 evli çift yarışacak. Ve yine büyük ödül için yarışacak olan çiftler yepyeni sıfır kilometre bir arabanın sahibi olacak.

Yaparsın Aşkım Katılım Şartları

Eşinizle uyumlu musunuz? Eşinizle takım olabilir misiniz? Eşinizle takım oyununda başarılı olur musunuz?  Sorularına cevaplarınız “evet” ise Fox TV’de yayınlanan “Yaparsın Aşkım” tam size göre bir yarışma programı olabilir. Eşiniz ile ilgili tüm bilgilere hakim misiniz? Sevdiklerini sevmediklerini çok iyi biliyorsanız yarışmada şansınız bol olacaktır. Ayrıca eşinizin el becerilerine güveniyorsanız ve son model bir araba sahibi olmak hayaliniz varsa bu yarışmayı kaçırmamalısınız.  “Yaparsın Aşkım” Yarışma programına en önemli katılım şartı, evli veya nişanlı olmanız. Aksi halde yarışmaya katılma şansınız olmayacaktır.

Yaparsın Aşkım’a Başvuru Yapmakta gecikmeyin

Yemek konusunda eşinize güveniyorsanız ve bir oturuşta en fazla lahmacunu yiyebileceğini düşünüyorsanız diğer yarışmacıların eşleri arasında doğru teklifi vererek eşinizin kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ya da eşinizin futbol konusunda diğer yarışmacılardan daha fazla penaltı atabileceğine güveniyorsanız ya da sadece doyasıya eğlenmek, “hayatımızda bir de TV programı olsun çocuklarımıza gösteririz” diyorsanız “Yaparsın Aşkım” yarışma programı tam size göre. Eşinize ne kadar güvenmeniz gerektiğini bu yarışma ile öğrenmek ayrıca bir deneyim olacaktır.

“Yaparsın Aşkım” yarışmasına, “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasında izlediğimiz boya toplarıyla hedef vurma, en fazla acı biber yeme, erkeklerin topuklu ayakkabı ile parkur geçmesi gibi efsane oyunlarının yanı sıra birçok yeni konseptli oyun da dahil edildi. Yarışma programının amacı aslında tamamen yetenek ile kazanmak değil eşini en iyi tanıyan ve doğru taktik ve iddiada bulunanın kazanmasıyla ön plana çıkıyor.

İlker Ayrık Efsanesi geri döndü

İlker Ayrık’ın neşeli, dinamik sunumu sizi yarışmanın stresli havasından uzaklaştıracak ve keyifli zaman geçireceksiniz. Rekabetin, eğlencenin, eğlenmenin yanı sıra sıfır kilometre bir araba kazanmanın deneyimi için önce başvuru formunuzu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Fox TV’nin buradaki adresinden ulaşabileceğiniz formda hem kadın hem erkek ayrı ayrı formlarının eksiksiz doldurulması ve fotoğrafların yüklenmesi gerektiğini unutmayın. Fotoğrafsız gönderilen başvuruların değerlendirmeye alınmadığına da dikkat etmenizde yarar var.

Yaparsın Aşkım Başvuru Aşamaları

Bizlere yöneltilen en büyük sorunlardan birisi ise başvuru ekranının açılmaması yönünde. Arkadaşlar unutmayın ki Yaparsın Aşkım yarışması şu anda inanılmaz popüler ve her gün binlerce başvuru alınıyor. Lütfen sabırlı ve istikrarlı olun. Başvurularınızı gerçekleştirirken sizlerden istenen bilgiler doğrultusunda yanıtlar vermeyi de unutmayın. Aksi halde eğer kazansanız dahi sizlere ulaşılamaz ve yarışmaya katılım sağlayamazsınız. Diğer önemli bir husus ise. Yarışma başvurusunu gerçekleştirdikten sonra ki ekran da yer alan referans numarası yani size özel tanımlanmış başvuru numarasını muhafaza etmenizdir.

Zira bu başvuru numarası kazanmanız  halinde çok işinize yarayacaktır. Ayrıca bu kadar yoğun ilgi ve talepten ötürü titizlikle başvuru değerlendirme işlemleri gerçekleştiriliyor. Unutmayın ki Fox TV nin bu konular  da ki kuralları da göz önüne alınmalı. İlk aşama olan başvuru form soruları daha sonra ise size ulaşılarak bilgileri teyit etme aşamasıdır. Yani siz burada sorulara doğru yanıt verdikten sonra, yanıtlarınız kontrol ediliyor ve ajans da ki ilgili birim tarafından yapılan kura sonucun da şartlar sağlanıyorsa size davetiye gönderiliyor. Bu şekilde iletişime geçildikten sonra yarışmaya başvurunuz onaylanıyor. Lütfen dikkat edin, hepinize bol şanslar.

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Katılım Şartları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

24 yorum

    • 18 yıldan berri Mutlu bir evliliğimiz var ,evimiz ve arabamız olmadı.Bu şansı bize verirseniz bir udumuz olacak inşallah,Lütfen bizide kanalınıza davet ederseniz çok seviniriz…

  1. Iyi gunler.Biz de bu oyuna bas vurmak istiyoruz araba almak icin.Insallah kazaniriz.Ben Gunel Keskin ve esim Yetis Keskin bu oyunu kazanmayi ve arabayi almayi cok istiyoruzzzz.

  2. Merhaba ben nişanlımla birlikte katılmak ona sürpriz yapmak istiyorum mayısta düğünümüz var araba hayalimiz inşallah katılabiliriz o heyecanı yaşamak istiyorum sevdiğimle.

  3. Nişanlımla beraber sizin programa katılmayı çok istiyoruz lütfen bizide aranızda görün düğün hediyeniz olsun bizide kanalınızda misafir edin lütfen sizleri seviyoruz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*