Temizlik Benim İşim Başvuru Formu ve Katılım

Temizlik benim işim başvuru

Fox TV yeni bir yarışma formatı ile izleyicilerini karşılıyor. Temizlik Benim İşim yarışması ile titizlik konusunda en iyiler yarışıyor ve büyük ödülü kazanıyor. Son zamanların popüler temizlik programı Kadir Ezildi ile Temizlik Benim İşim başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Temizlik Benim İşim Başvuru Fox TV

Fox TV yepyeni bir format ile ekranlara yeni bir eğlence ve temizlik yarışması kazandırıyor. Temizlik konusunda iddialı olan yarışmacılar hünerlerini göstererek ödül için yarışıyorlar.

Temizlik Benim İşim yarışmasını, temizlik takıntısı ile tanınan ve sevilen Kadir Ezildi sunuyor. Sosyal medyada aktif olan ve birçok hayranı olan Kadir Ezildi hem yarışmacılara eşlik ediyor hem de temizliğin püf noktalarını anlatıyor.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir?

Katıldığı bir televizyon yarışmasında, temizlik takıntısı ile tanınan ve sempatik tavırları ile kendini sevdiren Kadir Ezildi İstanbul’da yaşıyor. Annesi ve kardeşi ile yaşayan ve düzen konusunda da takıntıları olduğunu söyleyen Kadir Ezildi, neredeyse kazandığı tüm parayı evin temizliğine ve dekorasyonuna harcadığını belirtiyor.

Ondan habersiz olarak eve misafir gelemiyor ve gelen misafirleri de kibarca önce banyoya alarak ayaklarını yıkamalarını istediğini söylüyor. Bu takıntısının farkında olduğunu fakat tedavinin bir çözüm olmadığını düşünüyor.

Temizlik Benim İşim Yarışma Formatı ve Ödülü

Yarışmada her hafta 5 titiz yarışmacı yarışıyor. Tüm hafta boyunca 5 adet dağınık ve kirli evi en iyi şekilde temizleyerek en fazla puanı almaya çalışıyorlar. Bu süreçte kirli evin sahibi ile de aralarını iyi tutmak ve onun da isteklerine uymaya çalışmak önem kazanıyor.

Haftanın sonunda, tüm hafta boyunca yapılan temizliklerde en fazla puanı toplayan ve öne çıkan yarışmacı büyük ödül olan 10.000 TL‘yi kazanıyor.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Yarışmaya 2 şekilde başvuru yapılabiliyor. Titiz yarışmacı olarak veya kirli ev sahibi olarak başvuru yapabilmeniz mümkün. Her ikisi için de ayrı başvuru formu bulunuyor.

Temizlik benim işim başvuru

Titiz yarışmacı başvuru formunda kişisel bilgileriniz, fotoğrafınız ve temizlik konusunda ne kadar iddialı olduğunuzu yazmanız isteniyor. Kısa ve kolay doldurulabilen bu formu doğru bilgilerle doldurmaya özen göstermeniz önemli.

Kirli ev başvuru formunda ise ev sahibinin kişisel bilgileri, evi hakkında bilgiler ve evinin ne kadar kirli olduğu soruluyor. Bu formda da aynı şekilde doğru ve eksiksiz bilgi verilmesi önemli.

Başvuru formlarına buradan ulaşabilirsiniz: Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Siz de temizlik konusundaki becerileriniz ile iddialıysanız, heyecan, eğlence, gerilim ve rekabetin olduğu Temizlik Benim İşim yarışmasında kendinizi gösterin ve ödülü kazanın. İyi şanslar. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*