Tel Ali Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Tel Ali Başvuru

TRT geçmişten günümüze yayın yapan en köklü televizyon kanallarından birisidir. Yan kuruluşu olan TRT Çocuk kanalında ise çocuklarımız için en eğlenceli, eğitici ve kaliteli yapımları yapmaya devam etmektedir. Peki Tel Ali yarışmasına katılım nasıl gerçekleşiyor? Tel Ali başvuru işlemi nasıl yapılır? Hep birlikte inceleyelim.

Tel Ali Başvuru TRT Çocuk

Çocukların severek izlediği TRT Çocuk kanalında her gün Tel Ali izleyebilirsiniz. Tel Ali, eski yıllarda yine çocukların ilgiyle ve merakla okuduğu Cin Ali kitaplarının kahramanı Cin Ali’ye benziyor. Programda eğlenceli olmasının yanı sıra eğitici ve geliştirici oyunlar da yer alıyor.

Hafta içi her gün yayınlanan Tel Ali katılım işlemi çocuklarımızın telefon ile bağlanması veya stüdyoya konuk olarak gelmesi ile gerçekleşmektedir. Çocuklar telefon ile arayarak oyunlara katılabilir, oyunları oynayarak hediyeler kazanabilir. Ayrıca seçilen çocuklar stüdyoya konuk olarak programda yer alabilir ve güzel bir gün geçirebilirler.

Tel Ali Oyunu

Tel Ali oyunu ipuçlarından kelime bulmaya yönelik bir oyundur. Yarışmaya katılım sağladığınız takdirde sizlere yöneltilen ipuçlarını kullanarak çeşitli kelimeler, cümleler bularak doğru yanıtlar vermeniz istenmektedir.

Tel Ali Başvuru

Vereceğiniz doğru yanıtlar sayesinde birbirinden güzel, kaliteli ve eğitici hediyelere sahip olmak çok kolay! Küçük, orta, büyük yaş çocuk kitlesine hitap eden yarışmamız dopdolu eğitici içeriği ile ve eğlenceli dakikaları ile çocukların gözdesi haline geldi. Tüm ailelerin bu konuda çocukları için güzel ve somut bir adım atarak programa başvuru yapması ve onları sevindirmesi önemli bir tecrübe olacaktır.

Tel Ali Başvuru Formu

Yarışmamız bir yandan bilgi eğitimi verirken diğer yandan ise eğlendiriyor ve çocuklarımızın vakitlerini en iyi şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor. Sizler de güvenle izletebileceğiniz, yarıştırabileceğiniz ve birbirinden hoş hediyeleri kazandırabileceğiniz Tel Ali yarışmamıza başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Yarışmamızda Tel Ali bir maskottur. Tamamen insan sesi ile seslendirilen maskotumuz çocuklarımızın güvenlerini en iyi şekilde kazandırabilmek adına yapılmıştır. Programda sunucu bulunmamakta ve prodüksiyon bölümü TV ekranlarına yansımamaktadır. Onlar olayın perde arkasında oynamaktadırlar. Böylece çocuklar Tel Ali ile birebir iletişim kurarak iletişim becerilerini de geliştirebilmektedirler.

Tel Ali başvuru formuna buradan ulaşabilir, formda yer alan sorulara doğru yanıtlar vererek yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Unutmayın tüm bilgiler eksiksiz, doğru ve net olmalıdır. Aksi halde ajanstaki arkadaşlarımız sizlere ulaşamaz ve katılımınız gerçekleşemez.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

27 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*