Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Formu ve Katılım

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru

Yıllarca sevilerek izlenen ve büyük ödüller kazandıran Şans Kapıyı Çalınca yarışması yepyeni bölümleri ile ATV ekranlarında. Ailelerin bir hedefi başarmak için çalıştığı ve büyük ödül için yarıştığı yarışma başvuru almaya ve ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Şimdi birlikte Şans Kapıyı Çalınca başvuru aşamalarına ve programın detaylarına bakalım.

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru

Şans Kapıyı Çalınca yarışması, katılan ailenin babasının kendisine verilen bir hedef için çalıştığı ve “kader anı” günü programda bu hedefine ulaşmak için performansını sergilediği bir yarışmadır.

Yarışmaya katılan ailelere el becerisi, yetenek, vücut becerisi, hafıza, ezber ve görsel tanıma yeteneği gibi özellikler gerektiren oyunlar verilir. Uzmanlar ile birlikte ailelere oyunların nasıl yapılacağı öğretilir. Ailenin babası bu oyuna birkaç gün çalışarak oyundaki hedefe ulaşabildiğinden emin olur.

Şans Kapıyı Çalınca Sunucusu Ferit Aktuğ

Tam ismi ile Mustafa Ferit Aktuğ, Kasım 1978 doğumlu Türk tiyatro ve sinema oyuncusudur. Lise eğitimini Ceyhan Halil Çiftçi Anadolu Lisesi’nde gören Ferit Aktuğ, aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirmiştir.

Çeşitli TV dizilerinde ve filmlerde rol alana oyuncuyu Kavak Yelleri dizisindeki Efe’nin abisi komiser Metin Kaygısız rolü ile hatırlayabilirsiniz. Ayrıca Star TV’de 2013 yılından beri yayınlanan Aramızda Kalsın adlı dizide Mahir karakterini ve FOX TV’de yayınlanan Kördüğüm adlı dizide Genco adlı karakteri başarıyla canlandırmaktadır.

Son zamanlarda gösterime giren Eltilerin Savaşı filminde Gupse Özay, Merve Dizdar ve Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte başrolleri paylaşmıştır.

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru

Şans Kapıyı Çalınca Ödülü

Aile babası, tüm aile fertlerinin ve akrabaların desteği ile evlerinde oyuna çalıştıktan sonra “Kader Anı” günü yarışma stüdyosuna gelerek oyundaki hedefi gerçekleştirmeye çalışır.

Aileler kader anı günü oyunu başararak hedefe ulaşabilirse büyük ödülün sahibi olurlar. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 50.000 liradır.

Geçmişte birçok ailenin büyük ödül kazandığı Şans Kapıyı Çalınca yarışması hala heyecanını koruyor ve başvurular hız kesmeden devam ediyor.

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak için başvuru formunu doldurmanız ve göndermeniz yeterlidir. Çok zamanınızı almayan kolay bir başvuru formu sizi karşılıyor.

Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, aile fertleriniz, sağlık sorunlarınız gibi konularda bilgiler isteniyor. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız katılım işleminizin geçerliliği için önemlidir.

Formda ayrıca fotoğraf ve video ekleyeceğiniz alanlar da mevcut. Bu alanlara da 2 adet fotoğraf ve tüm aileyi gösteren kısa bir video eklemeniz isteniyor. Fotoğraf ve video boyutlarının istenen boyutu aşmamasına dikkat edin.

Formu doldurduktan sonra formu gönder diyerek başvuru işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.

Şans Kapıyı Çalınca başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de aileniz ile eğlenceli ve heyecanlı bir maceraya katılmak ve büyük ödülün sahibi olmak istiyorsanız başvurunuzu yapın ve yeteneğinizi gösterin.

İyi şanslar.

ATV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/atv adresinden ulaşabilirsiniz.

Migroskop Migros Katalog

6 yorum

 1. Zeki Turgut Profil Görseli
  Zeki Turgut
  1 Ağustos 2020 tarihinde, saat 12:49

  el becerime güveniyorum Ve kazanacağıma inanıyorum

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   2 Ağustos 2020 tarihinde, saat 02:30

   Merhaba Zeki Bey, başarılar, iyi şanslar.

 2. BİLAL teker Profil Görseli
  BİLAL teker
  28 Temmuz 2020 tarihinde, saat 20:58

  Kendime güveniyorum sizinle yarismaktan onur duyarım saygilarimla

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   2 Ağustos 2020 tarihinde, saat 02:29

   Merhaba Bilal Bey. Formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

 3. Hadi Profil Görseli
  Hadi
  25 Temmuz 2020 tarihinde, saat 12:54

  El becerime güveniyorum yarışmanıza katıkmakta onur dıyarım

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   2 Ağustos 2020 tarihinde, saat 02:31

   Merhaba, formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. İyi şanslar.

Average
5 Based On 6

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*