O Ses Türkiye Seyirci Başvuru Formu ve Katılım

O Ses Türkiye Seyirci Başvuru

TV8 ekranlarını neşeye boğan  müzik program olan O Ses Türkiye 2018-2019, yeni yayın döneminde programa izleyici olarak katılım yapanları başvuru formu ile kabul edecek. İster bireysel ister gurup olarak katılabileceğiniz eğlence programımız için bilet almanıza ya da para ödemenize gerek yok. O Ses Türkiye Seyirci başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

O Ses Türkiye Seyirci Olarak Katılma

Amerika’da ve İngiltere’de reyting rekorları kıran, ülkemizde de aynı şekilde çeşitli başarılara doğru yol alan O Ses Türkiye programına izleyici katılımı nasıl gerçekleşiyor?

Yeni yayın döneminde dilerseniz tek, dilerseniz arkadaşlarınızla ya da okul olarak katılabilirsiniz. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmayı artık milyonlar izliyor.

O Ses Türkiye Seyirci Başvuru Formu

Programımıza katılım tamamen ücretsizdir ve herhangi bir bilet parası ödemenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey doğru bilgilerle ve tam detaylarla başvuru formunu bize iletmek. Bilgileri doldururken doğru doldurmanız çok önemli. Çünkü yanlış doldurulan bilgiler direkt iptal edilecektir.

O Ses Türkiye yarışmasına izleyici olarak katılmanız için istenilen bilgiler şunlardır:

  • Adınız soyadınız
  • E-mail ve telefonunuz
  • Doğum tarihiniz
  • Oturduğunuz yer
  • Katılmak istediğiniz program-yarışma( O Ses Türkiye)
  • Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya adresleriniz
  • Katılımcı ekip sayınız

Sizinle gelecek arkadaşlarınız varsa kaç kişi olduklarını ve kendileri hakkında bilgileri doldurunuz. Başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza SMS ile QR kodu ve ID iletilecektir. Bunu saklayın. Davet edildiğinizde çekime giriş esnasında görevli personele QR kodunuzu veya ID’nizi göstermeniz gerekiyor. QR kodu ve ID, tek kullanımlıktır. QR kodu veya ID’si olmayanlar çekime maalesef alınmayacaklar.

TV8 yarışmalarına izleyici olarak başvurmak için burayı kullanmanız gerekiyor. Başvuru esnasında O Ses Türkiye yarışma programını seçmeyi unutmayın.

Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’nın jüri üyesi olduğu programımıza katılmak ve  Acun Ilıcalı’yı yakından görmek için; müzik dolu bir gün için hemen başvurun.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Henüz oy verilmedi.
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*