Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Başvuru

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Başvuru

Ekranların sevilen sunucusu Müge Anlı yepyeni bir sosyal program ile seyircilerini karşılıyor. Müge Anlı ile Gücümüz Yeter isimli programda ev hanımlarına ve onların hayallerine yönelik yardım ve destek çalışmaları yapılıyor. Şimdi birlikte Müge Anlı ile Gücümüz Yeter başvuru aşamalarına bakalım.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter ATV

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birçok aileye ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden Müge Anlı, sosyal yardım konusundaki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Finish markası işbirliği ile hayatını ev işleri yaparak geçiren ev hanımlarının hayallerini gerçekleştirme konusunda adım atılması sağlanıyor.

“Hayallerimizi gerçekleştirmeye, dünyamızı güzelleştirmeye gücümüz yeter!” sloganıyla yola çıkılan programda Müge Anlı mutfaktan ev hanımlarına sesleniyor ve onları mutfaktan çıkararak hayallerini, gelecek planlarını ve düşüncelerini gerçekleştirme şansı veriyor.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Programı

Türkiye’de kadınlar yılda toplamda 70 gününü ev işlerine harcamak durumunda kalıyor. Buna dur demek sizin elinizde.

Müge Anlı kadınlara sesleniyor; “İşte ben de bu yüzden bir mutfakta, bu mutfaktan sesleniyorum. Bırakın o bulaşığı, uzmanı halletsin. Çıkın bakalım şu kapıdan, sizi neler bekliyor neler…”

Her hafta Çarşamba günleri ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programından hemen sonra yayınlanan Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programında kadınların hayallerini gerçekleştirmek ve onlara bu yolda destek olmak için çalışmalar yapılıyor.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Başvuru

Siz de “Şu mutfaktan bir çıkabilsem” diyorsunuz eminiz. Hayallerini gerçekleştirme konusunda bir adım atmak istiyorsanız Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programıyla bu mümkün.

Finish markası işbirliği ile hazırlanan programa başvurmak için başvuru formunu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, eğitim bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve gerçekleştirmek istediğiniz hayaliniz ile ilgili bilgiler isteniyor. Bilgileri en doğru ve net bir şekilde yazmanız katılımınız açısından önemli.

Ayrıca formda fotoğraf ekleme alanı da mevcut. Bu alana da yakın zamanda çekilmiş ve net gözüken bir fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter başvuru formuna gucumuzyeter.com/hemen-basvur adresinden ulaşabilirsiniz.

Artık mutfaktan çıkma ve hayallerinizi gerçekleştirme zamanı geldi. Müge Anlı ile bu yolda ilk adımı atmak için başvurunuzu yapın. Belki de hayalleriniz çok uzakta değildir.

İyi şanslar.

ATV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/atv adresinden ulaşabilirsiniz.

Migroskop Migros Katalog

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*