Kuaförüm Sensin Başvuru Formu ve Katılım

Kuaförüm Sensin Başvuru

Show TV yepyeni bir yarışma konsepti ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Kuaförüm Sensin yarışması ile kuaförler ve makyözler hünerlerini sergileyerek birbirleri ile yarışıyorlar ve büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyorlar. Kuaförüm Sensin başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Kuaförüm Sensin Başvuru Show TV

Günümüz yarışmalarından farklı bir yarışma konsepti ile ekrana gelen Show TV‘nin yeni yarışması Kuaförüm Sensin, kısa zamanda izleyicilerin beğenisini topladı. Yarışmada kendine güvenen kuaförler ve makyözler tecrübelerini ve hayal gücünü konuşturarak birbirinden güzel ve iddialı saç ve makyaj kombinasyonlarını yapıyorlar.

Güzel ve başarılı oyuncu Özge Borak’ın sunduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında her hafta 4 takım yarışıyor. Her takımda 1 kuaför ve 1 makyöz bulunuyor. Her takıma en güzel saç ve makyajı uygulamaları için bir model eşlik ediyor. Kuaför ve makyözler aynı zamanda hem modele en çok yakışacak saç ve makyajı belirleyip hem de modeli bunun için ikna etmeye çalışıyorlar.

Kuaförüm Sensin Ödülü

Takımlar her hafta sergiledikleri performanslara göre puan alıyorlar. Hafta sonunda en yüksek puanı alan takım ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının büyük ödülü tam 10.000 TL. Bu ödül, kazanan kuaför ve makyözler için mesleklerinde ve kendi iş alanlarında katkı sağlayacak iyi bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Kuaförüm Sensin Başvuru Şartları

Yarışmaya katılmak için kendinize güvenmeli ve işinizde iyi olduğunuza emin olmalısınız. Yapacağınız saç modeli ve makyaj ile fark yaratacak kadar bilgili ve etkileyici olmalısınız. En iyi saç ve makyajı biz yaparız diyorsanız başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli.

Kuaförüm Sensin Başvuru

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin başvuru formunda kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinin dışında tecrübenizi ve meslek seçiminizi öğrenmek adına detaylı sorular mevcut. Bu sorulara eksiksiz ve doğru yanıtlar vermeniz katılım süreciniz açısından çok önemli. Kendinizi ve tecrübenizi en iyi şekilde anlatan cümleleri yazınız.

Başvuru formundaki kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri dışındaki bazı sorular şöyle;

  • Neden kuaför veya makyöz olmayı seçtiniz?
  • Kaç yıldır kuaförlük veya makyözlük yapıyorsunuz?
  • Yarışmaya katılım amacınız nedir?
  • Mesleğinizle ilgili en büyük hayaliniz nedir?
  • Mesleğinizde sizce ne kadar iddialısınız?
  • Saç ve makyaj yaparken en çok nelere dikkat edersiniz?
  • Mesleğinizi tek bir cümle ile anlatınız denirse ne söylersiniz?
  • Mesleğinizle ilgili almış olduğunuz ödüller var mı?
  • En iddialı olduğunuz saç/makyaj stilleri hangileridir?

Kuaförüm Sensin başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi saçı ve makyajı biz yaparız diyen takımın siz olduğunu düşünüyorsanız Kuaförüm Sensin yarışmasına başvurun ve 10.000 TL para ödülünü kazanın.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*