Kuaförüm Sensin Başvuru Formu ve Katılım

Kuaförüm Sensin Başvuru

Show TV yepyeni bir yarışma konsepti ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Kuaförüm Sensin yarışması ile kuaförler ve makyözler hünerlerini sergileyerek birbirleri ile yarışıyorlar ve büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyorlar. Kuaförüm Sensin yarışmacıları ile Kuaförüm Sensin başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Kuaförüm Sensin Başvuru Show TV

Günümüz yarışmalarından farklı bir yarışma konsepti ile ekrana gelen Show TV‘nin yeni yarışması Kuaförüm Sensin, kısa zamanda izleyicilerin beğenisini topladı. Yarışmada kendine güvenen kuaförler ve makyözler tecrübelerini ve hayal gücünü konuşturarak birbirinden güzel ve iddialı saç ve makyaj kombinasyonlarını yapıyorlar.

Kuaförüm Sensin yarışmasında her hafta 4 takım yarışıyor. Her takımda 1 kuaför ve 1 makyöz bulunuyor. Her takıma en güzel saç ve makyajı uygulamaları için bir model eşlik ediyor. Kuaför ve makyözler aynı zamanda hem modele en çok yakışacak saç ve makyajı belirleyip hem de modeli bunun için ikna etmeye çalışıyorlar.

Kuaförüm Sensin Ödülü

Takımlar her hafta sergiledikleri performanslara göre puan alıyorlar. Hafta sonunda en yüksek puanı alan takım ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının büyük ödülü tam 10.000 TL. Bu ödül, kazanan kuaför ve makyözler için mesleklerinde ve kendi iş alanlarında katkı sağlayacak iyi bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Kuaförüm Sensin Yarışmacıları ve Jürisi

Yarışmada birbirinden farklı ve güzel modeller, tecrübeli ve yetenekli yarışmacılar yer alıyor. Zaman zaman birbirleri ile gerilimli anlar yaşayan yarışmacılar, birbirlerinin yaptığı makyaj ve saç modellerine puan vererek beğenip beğenmediklerini açıklıyorlar.

Kuaförüm Sensin yarışmasında aynı zamanda jüri üyeleri de mevcut. Yapılan makyaj ve modellere jüri üyeleri de yorum yaparak puan veriyorlar. Jüri üyelerinin puanları da değerli olduğu için etkileyici makyaj ve modeller yapmak her zaman önemli oluyor.

Kuaförüm Sensin Model Başvurusu

Kuaförüm Sensin yarışmasına ayrıca model ve manken olarak da katılmanız mümkün. Model olarak katıldığınızda takımına dahil olduğunuz yarışmacılar size en uygun saç modelini ve en yakışan makyajı yapmaya çalışacaklar. Siz de böylelikle hem farklı bir tarz yakalamış olacaksınız hem de güzel bir gün geçirmiş olacaksınız.

Kuaförüm Sensin Başvuru Şartları

Yarışmaya katılmak için kendinize güvenmeli ve işinizde iyi olduğunuza emin olmalısınız. Yapacağınız saç modeli ve makyaj ile fark yaratacak kadar bilgili ve etkileyici olmalısınız. En iyi saç ve makyajı biz yaparız diyorsanız başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli.

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin başvuru formunda kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinin dışında tecrübenizi ve meslek seçiminizi öğrenmek adına detaylı sorular mevcut. Bu sorulara eksiksiz ve doğru yanıtlar vermeniz katılım süreciniz açısından çok önemli. Kendinizi ve tecrübenizi en iyi şekilde anlatan cümleleri yazınız.

Kuaförüm Sensin Yarışmacıları

Başvuru formunda kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri dışında mesleğiniz ve tecrübeleriniz hakkında da sorular mevcut. Tüm yeteneklerinizi ve tecrübelerinizi formda belirtebilirsiniz.

Başvuru formuna showtv.com.tr/basvuru/kuaforum-sensin adresinden ulaşabilirsiniz.

En iyi saçı ve makyajı biz yaparız diyen takımın siz olduğunu düşünüyorsanız Kuaförüm Sensin yarışmasına başvurun ve 10.000 TL para ödülünü kazanın.

İyi şanslar.

Bu yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için bir yıldıza tıklayın.

Puan Ortalaması 5 / 5. Puan Sayısı 1

Henüz puan verilmemiş. İlk puanı siz verin.

Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

5 yorum

 1. aynura Profil Görseli
  aynura
  17 Ocak 2020 tarihinde, saat 10:59

  kuaforum sensıne model olarak basvurmak ıstıyorum 20 yasındayım yabancıyım

  • Merhaba, sayfadaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

   • Sema çelik Profil Görseli
    Sema çelik
    27 Ocak 2020 tarihinde, saat 20:49

    Şartlar neler

 2. shirin Profil Görseli
  shirin
  26 Temmuz 2019 tarihinde, saat 15:33

  Selam.ben shirin
  İran’dan
  Tahran’da yaşıyorum.
  Kuaforum sensin programına “model” olarak katılmak istiyorum.
  nerde başvurmaliyim?
  ne yapmam gerekiyor?

  • Merhaba, Kuaförüm Sensin programının sayfasında, yani bu sayfada başvuru formu linki var. Oradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*