Kim Milyoner Olmak İster İzle

Kim Milyoner Olmak İster İzle

Eskilerden beri süregelen TV yarışmaları denince akla ilk gelen yarışmalardan biri olan Kim Milyoner Olmak İster yine cap canlı, yep yeni bölümleri ile karşımıza çıkıyor. 7’den 70’e tüm kitleye hitap eden yarışmamızın adayları da program kadar heyecan verici. Bazen Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden çıkan öğrenciler bazen ise köylerde, yaylalarda hayatını sürdüren yerleşik hayattan bıkmış insanlar. Bu yarışmada herkesi yarışmacı adayı olarak görebilirsiniz! Kim Milyoner Olmak İster izle denince akla gelen en eğlenceli sayfamızda yarışmanın en son bölümünün tamamını ve keyifle izleyebileceğiniz videoları derledik.

Yarışmaya katılmak isterseniz buradan başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz: Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster Son Bölüm İzle

Eskilerden beri süregelen TV yarışmaları denince akla ilk gelen yarışmalardan biri olan Kim Milyoner Olmak İster 2019 yine cap canlı, yep yeni bölümleri ile karşımıza çıkıyor. 7’den 70’e tüm kitleye hitap eden yarışmamızın adayları da program kadar heyecan verici. Bazen Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden çıkan öğrenciler bazen ise köylerde, yaylalarda hayatını sürdüren yerleşik hayattan bıkmış insanlar. Bu yarışmada herkesi yarışmacı adayı olarak görebilirsiniz!

Kim Milyoner Olmak İster programının en son bölümünü ve önceki bölümlerini alttaki video oynatma listesinden izleyebilirsiniz. Bir önceki bölüme geçmek için sol alttaki ok butonlarını kullanabilirsiniz.

 

Kim Milyoner Olmak İster Aamir Khan

 

Kim Milyoner Olmak İster İlk Soruda Elenen Öğretmen

 

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon Değerindeki Soru

 

Kim Milyoner Olmak İster Muşlu İbrahim

 

Kim Milyoner Olmak İster Gaziantepli Okocha Mehmet

 

Diğer yarışmaların videolarına buradan ulaşabilirsiniz: Yarışma Videoları

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Genel Puan: 5.0/5. Oy Sayısı: 1
Tüm Oyları Göster
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*