Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, yeni sezonda da yayın hayatını ATV’de sürdürerek, yılların eskitemediği efsane bir yarışma olarak yepyeni bölümleri ile karşımızda. Peki Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? Programın koşulları, katılım şartları ve formatı nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2019 ATV

Popüler ve sevilen bilgi yarışması denince bir çok kişinin aklına ilk gelen yarışmalardan biri olan Kim Milyoner Olmak İster, 2019 yılında da yine capcanlı ve yepyeni bölümleri ile karşımıza çıkıyor. Her yaştan insanlara hitap eden yarışmamızın adayları da program kadar heyecan verici. Bazen Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden çıkan öğrenciler, bazen ise köylerde, yaylalarda hayatını sürdüren yerleşik hayattan bıkmış insanlar. Bu yarışmada herkesi yarışmacı adayı olarak görebilirsiniz! Tabi ki kendinizi de.

ATV kanalında yayınlanan yarışmamızın yeni sezon sunuculuğunu birçok kişiyi sevindiren sürpriz bir isim yapıyor. Çoğumuzun sinema ve dizilerden tanıdığı ünlü ve yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda yayınlanan yeni sezon bölümleri şimdiden ilgiyle izlenmeye başladı.

Ondan önce ise yine dev isimleri sunucu koltuğunda görmemiz mümkündü. Örneğin; Selçuk Yöntem, Kenan Işık ve daha bir çok ünlü isim bu koltukta oturdu.

Peki yarışmamıza katılım nasıl gerçekleşiyor? Yarışma formatı nasıl? Jokerlerimiz nelerdir? Yarışma katılım şartları nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır?

Yarışmaya başvurmak için başvuru formunu doldurabilir veya Whatsapp telefon numarası üzeriden iletişime geçebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru numarası nedir?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının whatsapp başvuru numarası 0553 043 43 43 ‘tür. Whatsapp başvurusu hakkında detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları nerede?

Yarışmanın başvuru sonuçları ve seçilenlerin listesi resmi olarak Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Başvuru numaranız ile gazeteyi kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster yaş sınırı var mı?

Birçok yarışmada olduğu gibi bu yarışmanın da yaş sınırı 18’dir. Genel yasa gereği katılabilmeniz için reşit olmanız yani 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kaç soru var?

Yarışmada toplamda 12 adet soru soruluyor. Bu soruların 2. ve 7. olan sorular baraj sorularıdır.

Kim Milyoner Olmak İster Kuralları

Programın kuralları ve işleyişi format bakımından oldukça kolaydır. Yılların eskitemediği ve popülerliği her daim yüksek olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının kurallarını yine bir gözden geçirelim.

Soru havuzu toplamda 12 adet sorudan oluşmaktadır. Bu sorulardan iki tanesi baraj sorusu olarak soruluyor. İlk baraj sorumuz 2. soruda karşımıza çıkıyor. Bir diğer baraj sorusu ise 7. sıradaki soru oluyor. İlk baraj sorumuzun parasal değeri 1000 TL, ikinci baraj sorumuzun parasal değeri ise 15.000 TL’dir.

Özetlemek gerekirse eğer yarışmacı adayı 1. soruya doğru yanıt verip 2. soruya yanlış yanıt verirse ilk barajı henüz geçemediği için para ödülü kazanamıyor. Ama baraj sorusu olan 2. soruyu bilerek geçerse ve 7. soruya kadar herhangi bir soruda yanılıp yanlış cevap verse bile alacağı ödül tutarı 1000 TL oluyor.

Eğer yarışmacı adayı birinci ve ikinci baraj sorularını geçerse kasasına 15.000 TL’yi atmayı garantilemiş oluyor. Yani 7. sorudan sonra herhangi bir soruya yanlış cevap vermesi durumunda kazanabileceği tutar 15.000 TL’dir.

Kim Milyoner Olmak İster Jokerleri

Programımızda toplamda 4 adet joker bulunmaktadır. Bunların da özel durumları bulunmaktadır. 3 adet joker sizlere başlangıçta veriliyor. Fakat bir tanesi 7. sorudaki ikinci barajı geçmeniz durumunda aktif oluyor ve bu jokerin adı ise “Çift Cevap Jokeri”. Bu çift cevap jokeri ile soruya iki farklı yanıt verebiliyorsunuz.

Diğer jokerlerimiz ise yarı yarıya joker hakkı, telefon ile sorma joker hakkı ve seyirciye sorma joker hakkı olarak geçmektedir. Tüm joker haklarınızın detayları şu şekilde yer almaktadır;

 • Çift Cevap Hakkı Jokeri: Bu joker ile size sorulan soruya dilediğiniz iki şıkkı seçerek cevap verebilirsiniz. Birincisi yanlış çıksa dahi diğeri doğru çıktığı takdirde soruya doğru yanıt vermiş sayılırsınız.
 • Telefon ile Sorma Jokeri: Bu jokerde size sorulan soruyu, sizin önceden belirlediğiniz 3 kişiden birini seçip telefon ile arayarak sorabilirsiniz. Bu jokerde 3 farklı kişi belirleyebilme sebebi, sorulan soru ile alakalı bilgisi olabileceğini düşündüğünüz farklı alternatiflerinizin olabilmesi imkanıdır.
 • Yarı Yarıya Jokeri: Size yöneltilen sorunun cevabını bulmakta zorlanıyorsanız veya iki şık arasında kaldıysanız, yarı yarıya joker hakkınızı kullanıp yanlış olan 2 şıkkı eleyerek doğru bilme şansınızı arttırabilirsiniz.
 • Seyirciye Sorma Jokeri: Bu joker ile, size yöneltilen soruyu stüdyodaki seyircilere sorarak onlara tanımlanan cihaz sayesinde o an hangi şıkka % kaç oy kullandıklarını görebilir, diğer şıklardan daha fazla oy alan şıkkı seçerek soruyu yanıtlayabilirsiniz. Genelde seyircilerin doğru cevabı bilme oranı %90 ve üzeridir.

Kim Milyoner Olmak İster Ödülü

Yarışmanın eski ismi bildiğiniz gibi Kim 500 Bin Lira ister idi. Yıllar ilerledikçe gelişen ve büyüyen yarışmanın adı da ödül miktarı da değişti. Kim Milyoner Olmak İster adı ile güncellenen yarışmamızın artık büyük ödülü tam 1.000.000 Türk Lirası.

Bir çok insanın hayali olan bu 1.000.000 Türk Lirasını 12 adet soruya doğru yanıt verebilen tüm yarışmacılar kazanabiliyor. Siz de eğer kendi kültürel ve yapısal zekanıza güveniyorsanız mutlaka Kim Milyoner Olmak İster başvurusu yapın ve şansınızı deneyin.

Kim Milyoner Olmak İster Kazananı Arda Ayten

Geçtiğimiz günlerde yeni sezonun yeni bölümleri ile başlayan yarışmada, daha önceki sezon 12. soruda kalan Arda Ayten 1 milyonluk soru için yarıştı. 1 Milyonluk sorunun açılması ile heyecanlı bekleyiş sona erdi ve ilk defa 1 milyon liralık soru görüldü.

1 milyonluk soru şöyleydi: On kıtadan oluşan İstiklal Marşı’nın tamamında, bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer?

A: Vatan   B: Kan   C: Toprak   D: Yurt

Sorunun görülmesi ile gerilimli ve uzun dakikalar başlamış oldu. Bu dakikalar stüdyoda ve ekran başında nefesler tutularak izlendi.

Arda Ayten önce İstiklal Marşı’mızın 10 kıtasını eksiksiz hatırlamaya çalıştı. Sonrasında kelimeleri tek tek sayarak, ara ara da heyecandan unutarak cevabı bulmaya çalıştı. Uzun uğraşlardan ve emin olduktan sonra cevabı C şıkkı “Toprak” olarak verdi.

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Soru ve Arda Ayten

Gerilimli bekleyişin ardından doğru cevabı verdiğinin öğrenilmesi ile stüdyo bir kutlama havasına büründü. Konfetiler havada uçuştu. 1 milyon lirayı kazanan Arda Ayten duygulu anlar yaşadı.

Türkiye yarışma tarihinde ilk defa 1 milyon TL’lik ödülü kazandıran Kim Milyoner Olmak İster İstiklal Marşı sorusu ile de tarihe geçecek ve hatırlanacak bir gece yaşattı.

Kim Milyoner Olmak İster Kenan İmirzalıoğlu

Kim Milyoner Olmak İster Katılım Şartları

Başvuru formunu doldururken veya WhatsApp ile başvuru yaparken birkaç kere gözden geçirmeye dikkat edin. Eksik veya yanlış doldurulan formlar, sizlere ulaşılamamasına veya başvurunuzun geçersiz olmasına sebep olabilir. Bu durumda en baştan tekrar başvuru yapmanız gerekebilir.

Başvuru formunu tam olarak doldurduktan sonra çok uzun bir süre sizinle iletişime geçilmediyse şartlarınız uymuyor olabilir. Bu durumda Kim Milyoner Olmak İster başvurunuzu gözden geçirerek “Form Güncelleme” bölümünden gerekli bilgileri güncelleyerek başvurunuzu tazeleyebilirsiniz. Bu bölümü, aşağıdaki “başvuru formu güncelleme” başlıklı kısımda detaylı anlatacağız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Nasıl Yapılır?

Eğer o şanslı kişi sizseniz size verilecek bir mülakat numarası olacaktır. Sizinle iletişime geçip bu numara size iletilecektir. Sabah Gazetesinde her gün yayınlanan listede yer alan mülakat numaralarına sahip adaylar mülakata alınıyor.

Sizin de eğer mülakat numaranız orada yer alıyorsa mutlaka iletişime geçip mülakata girip giremeyeceğinizi sorgulayın. Size geri dönüş yapılmadıysa veya bu uzun zaman aldıysa muhtemelen başvuru formunda bir bölümü atladınız yada eksik doldurdunuz demektir.

Mülakatta ise sizi jüri karşısına alıp birkaç soru soracaklar. Soruları başarılı bir şekilde geçtiğiniz takdirde gerçek yarışmaya katılmaya hak kazanacaksınız. Ayrıca mülakat referans numaranızı mutlaka muhafaza ediniz. Onu her zaman kullanacaksınız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Numarası

Kim Milyoner Olmak İster başvuru işlemi iki türlü gerçekleşmektedir. Birincisi başvuru formu ile, diğeri ise Whatsapp üzerinden iletişime geçmek. Whatsapp ile başvuru yapmanız için gereken ilk adım, Kim Milyoner Olmak İster yarışmamıza neden katılmak istediğinizi anlattığınız bir video çekmek olmalı. Çekeceğiniz bu video en fazla 1 dakika olmalıdır.

Videoda ayrıca kendinizi anlatan ufak bilgilere de yer vermeniz gerekmektedir. Örneğin; adınız, soyadınız, mesleğiniz, yaşınız, doğduğunuz ve yaşadığınız yer, hobileriniz vs. Videoyu göndereceğiniz resmi numara ise şöyle: 0553 043 43 43

Whatsapp ile başvuru yapmak nispeten başvuru formundan daha kısa ve daha hızlı sürdüğü için daha çok tercih edilmektedir. Sizin için de bu şekilde uygunsa Whatsapp ile başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca bilmeniz gereken şey ise Whatsapp ile yapılan başvuruların başvuru formundan daha öncelikli olacağı gerçeğidir. Örnek vermek gerekirse başvuru formunda yer alan tüm bilgileri okumak, whatsapp ile gelen videolu başvurudan daha uzun süreceği için, başvuru formu ile yaptığınız başvurunun onaylanması Whatsapp ile yaptığınızdan daha geç olabilmektedir. Belki de size daha kısa süre içerisinde cevap verilebilecekken daha uzun sürede haberiniz olabilir.

Başvuru için iyi hazırlanmış ve kendinizi net bir şekilde anlattığınız dikkat çekici bir video şansınızı arttıracaktır. Videoya başlamadan önce neler söyleyeceğinizi planlayıp yazarak hazırlık yapabilirsiniz. Böylece 1 dakika içerisinde eksiksiz ve net bilgiler vermiş olacaksınız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Yarışmamızın WhatsApp ile başvuru dışında bir diğer seçeneği başvuru formu doldurarak iletişime geçmek. Detaylı bir başvuru formu bulunan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına ilgi çok fazla. Dolayısıyla başvuru formunu doldururken özen göstermeniz seçilme şansınızı arttıracaktır.

Formda kişisel bilgi alanlarınıza ve yöneltilen sorulara doğru ve eksiksiz cevap vererek tüm alanları doldurmalısınız. Doldurma işlemini tamamladıktan sonra formun en altında bulunan güvenlik bölümündeki “Ben robot değilim” kutucuğunu işaretlemeyi unutmayınız.

Başvuru Formu Captcha

Tüm işlemleri tamamladığınızda dilerseniz baştan sona tekrar kontrol ederek eksik veya yanlış bilgi olmadığından emin olabilirsiniz. Sonrasında Gönder butonuna basarak formu gönderiyoruz ve başvurumuzu tamamlıyoruz.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formuna atv.com.tr/milyoner/form ulaşabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Güncelleme

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına daha önce başvuru yaptıysanız başvuru bilgileriniz saklanır ve çekilişlere sürekli katılırsınız. Fakat başvuru bilgileriniz zamanla eskiyebilir veya değiştirmek isteyebilirsiniz.

Başvuru formu sayfasında en üst kısımda “Yarışma Katılım Formu” başlığının sağında ayrıca bir de “Form Güncelleme” bölümü bulunmaktadır. Bu bölüme tıkladığınızda T. C. kimlik numaranızı yazarak ve cep telefonunuza veya e-posta adresinize doğrulama kodu isteyerek güncelleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme sayfasında değiştirmek istediğiniz bilgilerinizi tekrar yazarak güncelleyip formu tekrar gönderebilirsiniz. Yalnız unutmayın, başvuru formunu 1 yıl içerisinde sadece 1 kez güncelleyebiliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Sabah Gazetesinde

Kim Milyoner Olmak İster mülakat aşamasında seçilen adayların mülakat numaraları Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Sonuçlar gazete dışındaki tüm yayın organlarında resmi olarak yasaklanmış durumda. Dolayısıyla gazete dışındaki mecralardan gördüğünüz mülakat numaraları gerçekçi olmayabilir, sizi yanıltabilir.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru takip işlemi için başvuru sonrasında size verilen mülakat numarası ile her gün Sabah gazetesinde yayınlanan listeyi kontrol edebilirsiniz. Numaranız listede bulunuyorsa siz de irtibata geçerek mülakat aşamasını garantiye alabilirsiniz.

Yarışmaya katılım için tüm bilgileri ve detayları vererek katılım aşamalarında yardımcı olmaya ve destek vermeye çalıştık. Siz de yarışmaya katılarak belki de milyonlar kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın. İyi şanslar.

ATV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/atv adresinden ulaşabilirsiniz.

Migroskop Migros Katalog

63 yorum

 1. MÜSLÜM KURT Profil Görseli
  MÜSLÜM KURT
  10 Ağustos 2020 tarihinde, saat 15:56

  Ben 2 yıl önce başvuru yapmıştım. Yaklaşık 7 ay önce de başvurumu yeniledim ama hâla arayan soran olmadı. 05318306740 anlatacak söyleyecek o kadar çok şey varki. İnşallah dönüş yapılır da bu fırsat bir kerede olsa bizlere tanınır.

 2. Semra ÖZCAN Profil Görseli
  Semra ÖZCAN
  4 Haziran 2020 tarihinde, saat 15:13

  Ben yarismaniza yaklaşık 5-6 ay önce başvurdum yarışmacı olmayı cooooooook istiyorum.Bilgime ve genel kültürüme guveniyorum.Aramanizi bekliyorum insaAllah katılıp eğlenir ve sorulara doğru cevap verip cok guzel para kazanırım(Amin).

 3. Özlem dertlioglu Profil Görseli
  Özlem dertlioglu
  13 Nisan 2020 tarihinde, saat 21:49

  Üç yil once form doldurdum hala bekliyorum millet bir ay önce doldurmuş çağırılmış burdâda şans benden yana degil anladim ama umudumu kaybetmeden bekliycem bende orda olmak istiyorum

  • hasret Profil Görseli
   hasret
   16 Nisan 2020 tarihinde, saat 00:41

   3 yıl boyunca hiç tekrar başvurmadınız mı?
   :]

 4. hatice Profil Görseli
  hatice
  6 Nisan 2020 tarihinde, saat 15:26

  annem yarışmaya katılmak istiyor fakat başvuru formunu dolduruyoruz onaylamıyor sebebi ne çok merak ediyorum yurtdışı şehir dışı turları olmadığı için mi yabancı dil bilmediği için mi reddoluyo anlamadım siz kültürlü bilgili diye çıkarıyosunuz ama hiç birşey bilmeyen nesil görüyoruz bırakın şan nam gibi faktörleri de gerçekten bilgili olan kişiler çıksın hakeden kişiler katılsın ayrıca herşeyi olup daha isteyen aç gözler ne zaman doyacak acaba biz birşeye sahip değiliz olmaya da çalışamıyoruz sayenizde lütfen biraz doyurun gözünüzü Allah alır elinizden yoksa

 5. Ceyhan Profil Görseli
  Ceyhan
  20 Şubat 2020 tarihinde, saat 17:17

  Merhabalar

  Ben Ceyhan, eşim programınıza katılmak istiyor. Önümüzdeki Pazartesi salı ve Çarşamba olabilir çünkü o an İstanbuldayız. Hollanda’dan geliyoruz. Ben Sivas hanım Denizli’li. Esime süpriz yapmak istiyorum. Yarısmacı olarak olmasada seyirci olarak olsun, sizleri cok seviyoruz.

 6. FUSUN SUNGUR Profil Görseli
  FUSUN SUNGUR
  10 Şubat 2020 tarihinde, saat 15:58

  Açıklamalı yarışma metnini tam olarak okudum ve katılmak istiyorum.Ancak formu bilgisayardan dolduramıyorum.

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   10 Şubat 2020 tarihinde, saat 22:00

   Merhaba, nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz?

   • hatice Profil Görseli
    hatice
    6 Nisan 2020 tarihinde, saat 15:29

    nasıl başvuru yapıyoruz annem için başvuru yapıcam ama yapamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

    • TV Editörü Profil Görseli
     TV Editörü
     6 Nisan 2020 tarihinde, saat 16:20

     Merhaba, başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekiyor.

   • Arzu Profil Görseli
    Arzu
    8 Ağustos 2020 tarihinde, saat 22:21

    Cok ihtiyacim fazlasinda gozum yok kirami faturalarimi odeyecek kadar kazanim yeter kucuk cocugum var bez masarafini sutunu alim yeter

 7. rana mansur Profil Görseli
  rana mansur
  28 Ocak 2020 tarihinde, saat 10:52

  selamlar ,çok sevdiğim bir arkadaşım adına bu yarışmaya başvurmak istiyorum. bu yarışma ona gerçek bir sürpriz olmalı.bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim.ondan habersiz başvuru yapabilirmiyim. En sevdiği program çünkü. ve Arkadaşıma güveniyorum. istanbuldayız teşekkürler

  • Aysegul Profil Görseli
   Aysegul
   28 Ocak 2020 tarihinde, saat 22:14

   Merhaba arkadaşınızdan bilgilerin birkaçını çaktırmadan öğrenebilirsiniz örneğin konuşurken yurtdışında nereleri gördüğünü anne babasının ne meslek yaptığını vb.

 8. Halit Alper Profil Görseli
  Halit Alper
  25 Ocak 2020 tarihinde, saat 11:38

  Benim anlayamadığım yarışmaya çıkanlara soruyor İmiralıoğlu Ne zaman başvurdun Cevap çok enteresan dün başvurdum bugün çağıdılar Ben üçüncü seneiçindeyim bana diyorsunuzki hele bir yorum yaz Ne yazayım Enson olarak şunu yazmak geldi içimden Bırak şu gönlümü Yaralı kalsın Sakın derman olma ne olur olsun Hergün gözüm yolda bir haber gelsin Belki derman olur yaralarıma

 9. Halit Alper Profil Görseli
  Halit Alper
  25 Ocak 2020 tarihinde, saat 10:44

  Nasip bu benim değilse ne gelir elden Eğer nasip olursa gelir Hintten Yemenden selamlar

 10. Emrahbey Profil Görseli
  Emrahbey
  20 Ocak 2020 tarihinde, saat 21:09

  Eskisiini iptal etmeden tekrar doldurun sansınız artsın??

 11. Gulnare Cumshudova Profil Görseli
  Gulnare Cumshudova
  20 Ocak 2020 tarihinde, saat 21:05

  Merhaba. Bakuden yarishmaya katilmam icin hangi bashvuru forumunu doldurmam lazim?

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   20 Ocak 2020 tarihinde, saat 22:35

   Merhaba. Sayfada linkini verdiğimiz başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.

 12. yahya Profil Görseli
  yahya
  25 Aralık 2019 tarihinde, saat 16:24

  yarışmacı olmak istiyorum lütfen

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   25 Aralık 2019 tarihinde, saat 18:35

   Merhaba, başvuru formunu doldurarak aday listesine kayıt olabilirsiniz.

  • Nübar Profil Görseli
   Nübar
   11 Ocak 2020 tarihinde, saat 21:20

   Ben Azeriyim yarismaya katilmak istiyorum

 13. Sena Profil Görseli
  Sena
  15 Aralık 2019 tarihinde, saat 22:25

  Merhaba 4-5 sene önce başvuru yapmış bir süre takibini yaptıktan sonra bırakmıştım. Bugün başvurumu güncelledim ama eğer geçen sürede mülakata çağırılmış ve kaçırmışsak bu durum yeniden çağırılma durumumuzu olumsuz etkiler mi, listeden çıkarılmış olabilir miyiz? Çünkü ne yazık ki daha önce mülakata çağrılıp çağırılmadığım hakkında herhangi bir fikrim yok.

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   17 Aralık 2019 tarihinde, saat 04:57

   Merhaba, bu sayfadaki başvuru formu adresinden form güncelleme yapmayı deneyin. Eğer formunuz hala geçerliyse güncelleme yapabiliyor olmanız gerekiyor. Eğer güncelleme yapılmıyorsa başvurunuz kaldırılmış olabilir. Yeni bir başvuru yapabilirsiniz.

 14. Turgay Fidan Profil Görseli
  Turgay Fidan
  12 Aralık 2019 tarihinde, saat 20:56

  6-7 yıl once muraacaat ettım.2 defa ist geldım.ilk ve 2.ncı mulakatı gectım. bana temasa gecıcez dendı ve gecıldı fakat o zaman tek telefonum vardı oda esımdeydı ne yazıkkı aranmama ragmen benımle konusamadınız.şimdi 2.telefonum var 05380129469 numarası bu.lutfen tekrar aranmamı rica edıyorum cunku hem yazılıyı hemde sözlü mülakatları gectım sadece sızlerden haber beklıyorum sonrakı muracatımda bana şifre verıldı bekleyın denıldı hala beklıyorum.ilginize tşk eder en kısa zamanda aranmamı rıca ederımm

  • turgay fidan Profil Görseli
   turgay fidan
   12 Aralık 2019 tarihinde, saat 20:58

   lutfen ilgilenmenızı rica edıyorum beklemekten düsünemez hale geldık lutfen aranmamı rica edıyorum

 15. Hali Alper Profil Görseli
  Hali Alper
  25 Ekim 2019 tarihinde, saat 00:48

  0505 629 32 18 Telefonumun yarışma için çalacağını bekliyorum ve umuyorum Saygılarımla

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   25 Ekim 2019 tarihinde, saat 00:59

   İnşallah Halit Bey, şansınız bol olsun.

 16. ahmedi şah karaöksüz Profil Görseli
  ahmedi şah karaöksüz
  20 Ekim 2019 tarihinde, saat 01:39

  ben ahmedi şah karaöksüz yılar önce kim milyoner olmak istere başvurdum beni mülakatada çağırdılar ama çıkmadı şu an eski baş vurumu iptal edip yeni forum doldurmak istiyorum ama bir türlü iptal edemiyorum formu nasıl iptal edilir acill yardım bekliyorum lütfen

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   20 Ekim 2019 tarihinde, saat 20:11

   Merhaba, Form iptal etme seçeneği yok, değişiklik yapabiliyorsunuz. Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu sayfasında üst bölümde “Form Güncelleme” kısmı var. Orayı açarak başvuru bilgilerinizi güncelleyerek başvurunuzu yenileyebilirsiniz.

 17. ilker gençer Profil Görseli
  ilker gençer
  6 Ekim 2019 tarihinde, saat 02:00

  merhaba ben başvuru yapmak istiyorum ama benim asıl amacım adımı dünyaya duyurmak ve kazandığım parayı fakirlere ihtiyaç sahipleine dağıtmak hep hayalim dir şanslı değilim ama 3 4 kez başvuru yaptım ama geri dönüş olmadı çünkü ben yetim büyüdüm benim yüzüm gülmedi ama başkalarının yüzü gülsün diye uğraşıyorum acaba mümkünmü

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   17 Ekim 2019 tarihinde, saat 01:35

   Merhaba İlker Bey, tabi ki. Başvuru formu göndermeye devam edin, vazgeçmeyin. Şans bir gün size de gülecektir.

 18. Ali Ekber YALÇIN Profil Görseli
  Ali Ekber YALÇIN
  25 Haziran 2019 tarihinde, saat 15:49

  SELAMÜN ALEYKÜM.Adım,Ali Ekber YALÇIN.” KİM MİLYONER OLMAK İSTER ” yarışmasına başvurdum. BAŞVURU NUMARAM : ***** GOOGLE’nin arama motorunda, ” KİM MİLYONER OLMAK İSTER, SABAH GAZETESİ BAŞVURU SONUÇLARI ” diye arama yaptırıyor,ama başvuru sonuçlarını bir türlü göremiyorum.Konuyla ilgili olarak, sizden ricam, ALLAH rızası için yardımcı olabilir misiniz? – & – SAYGILARIMLA – & – ALLAH RAZI OLSUN.

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   25 Haziran 2019 tarihinde, saat 17:02

   Ali Ekber bey merhaba. Başvuru sonuçları ve mülakat numaraları resmi olarak sadece Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Gazete dışındaki mecralarda yayınlanması yapımcı tarafından yasaklanmış durumda. Başka sitelerden veya mecralardan gördüğünüz sonuçlara itibar etmemeniz gerekiyor. Gerçek mülakat numaraları listesi için Sabah gazetesine bakmalısınız.

 19. Tülay Avşar Profil Görseli
  Tülay Avşar
  12 Haziran 2019 tarihinde, saat 19:27

  41 yaşındayım İstanbul/Pendik te oturuyorum. İki çocuğum var. Çocuklarıma tek başına bakan bir anneyim,ortaokul mezunuyum.
  Sayın editör, benim diğer insanlar gibi ev yada araba almak değil derdim. Benim derdim kök hücre ameliyatı için bu parayı bulabilmek. Bunun için de sizlerden ciddi anlamda bu yarışmaya katılmam için beni desteklemenizi istiyorum,kazanacağım tek bir lira bile benim için çok önemli,hastaneyi de araştırılabilirsiniz. Kayseri de acıbadem hastanesi prof.dr. Ayşe Öner bu ameliyatı yapıyor. Hasta kayıt bilgilerim orada mevcut arayıp öğrenebilirsiniz. Sağlık bakanlığı sadece bu hastanede,bu doktora körlüğe giden hastalarla ilgili tek yetkiyi buraya vermiş bulunmakta,tekrar bana yardımcı olmanızı istiyorum. Telefon numaramla beni ararsanız çok teşekkür ederim. Sizlerden haber bekliyorum
  İlginiz için çok teşekkürler

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   12 Haziran 2019 tarihinde, saat 19:34

   Tülay Hanım merhaba, sayfada linki bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekiyor. Sonrasında seçilirseniz yetkili kişiler sizinle irtibata geçeceklerdir.

 20. Tülay Avşar Profil Görseli
  Tülay Avşar
  12 Haziran 2019 tarihinde, saat 18:02

  Ben İstanbul dan Tülay Avşar
  Sayın editör, Benim bu yarışmaya katilmam gerekiyor. Körlüğe giden bir hastalığım var ve acilen kök hücre ameliyatı olmam gerekiyor. Sağlık bakanlığı bu masrafı karşılanıyor. Benim bişeyler yapmam gerekiyor. Vatsaptan video ve yazı gönderiyorum ama gitmiyor. Lütfen barı siz yardımcı olun. İnsanlar ev araba peşinde bense sağlığımin lütfen bana yardımcı olun bu yarışmaya katilmam için 2 çocuğuna tek başına bakmaya çalışan bir annenin. Benim bu ameliyat parasını kazanmak gerekiyor. Sizden acilen haber bekliyorum.

 21. Õnder sakiyan Profil Görseli
  Õnder sakiyan
  15 Mayıs 2019 tarihinde, saat 01:31

  Šansimi denemek istiyorum

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   24 Mayıs 2019 tarihinde, saat 01:44

   Deneyebilirsiniz tabi. Bu sayfadaki başvuru formunu doldurup göndererek başvurunuzu başlatın.

   • erhan karadeniz Profil Görseli
    erhan karadeniz
    22 Haziran 2019 tarihinde, saat 19:24

    merhabalar ben çok önceden basvuruda bulunmustum yıllar önce şimdi başvuru yapmak istediğimde başvurunuz bulunmaktadır diyor.nasıl çözülebilir tşk

    • TV Editörü Profil Görseli
     TV Editörü
     22 Haziran 2019 tarihinde, saat 20:07

     Erhan Bey merhaba. Linkini verdiğimiz başvuru formu sayfasında “form güncelleme” bölümü var. O bölümde tc kimlik numaranız ile eski kaydınızda güncelleme yapabilirsiniz.

   • Fatih Bozkurt Profil Görseli
    Fatih Bozkurt
    11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 19:27

    Merhaba Fatih Bozkurt Jeoloji mühendisiyim. önce yarışmaya katılmak için başvuru formunu doldurup gönderdim lakin dönüş olmadı! Watsaptan video çekip gönderdim,lakin yine bir dönüş olmadı!

    • TV Editörü Profil Görseli
     TV Editörü
     12 Temmuz 2019 tarihinde, saat 00:22

     Fatih bey merhaba. Birçok başvuru arasından seçim yapılıyor. Dolayısıyla herkesin seçilebilmesi uzun sürebilir veya mümkün olmayabilir. Şansınıza bağlı.

  • Gulnara Profil Görseli
   Gulnara
   20 Ocak 2020 tarihinde, saat 09:09

   Merhaba. Yarishmaya Bakuden katilmam mumkunmu?

 22. bülent örs Profil Görseli
  bülent örs
  9 Mayıs 2019 tarihinde, saat 11:36

  selamlar daha önce aradınız ertesi gün cagırdınız mülakata öğretmen oldugum için izin alıp hemen gelemem dedim tekrar araız dedınız aramadınız 2735175 basvuru numaram

 23. Afruz Profil Görseli
  Afruz
  22 Mart 2019 tarihinde, saat 19:53

  Meraba.Azerbaycandan katılmak mümkün müdür acaba?

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   22 Mart 2019 tarihinde, saat 20:38

   Merhaba. Evet katılabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken yaşadığınız ülke olarak Azerbaycan seçebilirsiniz.

   • Nübar Profil Görseli
    Nübar
    11 Ocak 2020 tarihinde, saat 21:23

    Nasil basvurayim?,basvuru formu yok burda

    • TV Editörü Profil Görseli
     TV Editörü
     11 Ocak 2020 tarihinde, saat 21:27

     Merhaba, yazıda başvuru formu başlıklı bölümde formun linki mevcuttur. Oradan forma ulaşarak doldurabilirsiniz. İyi şanslar.

 24. Gulsevar Profil Görseli
  Gulsevar
  17 Mart 2019 tarihinde, saat 01:10

  Ben Türkmenistanlıyım âmâ İstanbulda ikâmet ediyorum gurbetteyim bu yarışmayı severek izliyorum ve çok merak ediyorum eğer baş vuruda
  bulunursak nasıl olur acabaaa

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   22 Mart 2019 tarihinde, saat 20:39

   Merhaba. Başvuru formunu doldurup gönderin ve şansınızı deneyin. Belki de sıradaki şanslı yarışmacı siz olursunuz.

 25. Ali Güngör Profil Görseli
  Ali Güngör
  22 Ocak 2019 tarihinde, saat 13:26

  merhabalar nasıl katılabilirim kıbrısta yaşıyorum nasıl katılabilirim acaba

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   22 Ocak 2019 tarihinde, saat 17:48

   Başvuru formunu doldurup gönderin.

 26. Dilnoza Profil Görseli
  Dilnoza
  23 Ekim 2018 tarihinde, saat 19:05

  Kim millioner olmak ister yarismasiye katilmak isteyorim Russiyeden

 27. SEMRA ERÇIĞ Profil Görseli
  SEMRA ERÇIĞ
  15 Ekim 2018 tarihinde, saat 12:05

  merhaba ben başvuru formu ile başvuruda bulundum başvuru takip numarasıda geldi fakat nereden nasıl takip yapacağım bilgi rica ediyorum.

 28. Ruhane Profil Görseli
  Ruhane
  30 Ağustos 2018 tarihinde, saat 12:32

  Merhaba.efendim ben cox severim bu yarismayi.hep izlemeye calisirim senelerce.bilgi yonlu oldugundan cox faydasinida gordum.Ben kendim azeriyim,amma Gurcustanda yasiyorum.Cok yarismak,kendimi sinamak istiyorum bu yarismada.Yurtdisindan katilma şansim varmi.Varsa nasil katila bilirim.bunu oyrenmek istiyordum

  • Ruhane Profil Görseli
   Ruhane
   31 Ağustos 2018 tarihinde, saat 07:50

   Mesajimi cevapladiginiz icin cox tesekkur ederim.Ek bilgiler icin yoruma yaziniz demişsiniz.Anlayamadim efendim.biraz daha açiklaya bilirmisiniz

 29. tolgahan sarıteke Profil Görseli
  tolgahan sarıteke
  6 Ocak 2018 tarihinde, saat 09:25

  bn 2005 liyim acaba ben katılabiliyor muyum?

 30. Mehtap Profil Görseli
  Mehtap
  3 Ekim 2017 tarihinde, saat 17:54

  Bilgiler için teşekkürler fakat nasıl katılacağımı hala anlayamadım yardımcı olur musunuz

  • Halit Alper Profil Görseli
   Halit Alper
   29 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:47

   Ben ne yazacağımı seçemedim Kısmetse katılırız

   • Halit Alper Profil Görseli
    Halit Alper
    30 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:53

    Sorusu nasıldı ona göre cevap vereyim soruyu hatırlayamadım

   • Halit Alper Profil Görseli
    Halit Alper
    30 Eylül 2018 tarihinde, saat 21:08

    Katılım formunu Kabul etmeniz En azından katılmış kadar haz duydum Helede bir katılırsam o zaman mutluluğun sınırı yoktur Şimdiden teşekkür ede bütün çalışaqnlarınızarim organize eden

    • Halit Alper Profil Görseli
     Halit Alper
     17 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:25

     Ben Halit Alper on senedir parkinson hastasıyım Ne kadar yaşarım bilinmez tek bildiğin Yiğit Bin Yaşar Fırsat bir düşer Misalı ile Kim milyoner olmak ister yarışma fırsatından lütfen beni mahrum bırakmayın Yaşadığımı bileyim Sizlere minnet duyareım Lütfen Beni de çağırır mısınız?

    • Hali Alper Profil Görseli
     Hali Alper
     25 Ekim 2019 tarihinde, saat 00:44

     Umudumuzu muhafaza ediyoruz Bir gün bizde katılırız diye Kısmetse olur

Average
5 Based On 63

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*