Güven Bana’da Herkesi Duygulandıran O An

Güven Bana Avukat ve Pazarcı

Müge Anlı’nın sunumuyla ekranlara gelen ATV‘nin yeni yarışması Güven Bana’da duygulu anlar yaşandı. Biri avukat olan ve biri pazarcılık mesleği ile uğraşan 2 yarışmacı arasında yaşanan dayanışma herkesin beğenisini kazandı. “Güven Bana Avukat ve Pazarcı” olarak sosyal medyaya yerleşen tabir bir anda popüler oldu.

Güven Bana Avukat ve Pazarcı

Güven Bana yarışmasının 2. bölümünde avukat Murat Büyüksökmen ile pazarcı esnafı Mevlüt Akın büyük ödül için yarıştılar. Final sorusuna kadar gelen iki yarışmacının son yüzleşme anında heyecanlı dakikalar yaşandı.

Avukat olan Murat Büyüksökmen bir fedakarlık yaparak rakibi olan Mevlüt Akın’ın büyük ödülü alması için butona basmaktan vazgeçti. Yüzleşme anında rakibine işaret ederek “butona bas” dediği görülen Murat Büyüksökmen, yarışmanın izleyicilerinden de tam not aldı.

Hayatta her şeyin sadece paradan ve maddiyattan ibaret olmadığını, paylaşmanın ve cömertliğin daha önemli olduğunu tüm insanlara gösterdi.

Güven Bana’da yaşanan bu duygulu anları aşağıda izleyebilirsiniz.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

Müge Anlı ile Güven Bana yarışması her hafta ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

Siz de Güven Bana yarışmasına katılmak ve büyük ödül için yarışmak istiyorsanız başvuru sayfamızı inceleyebilirsiniz: Güven Bana Başvuru

Ayrıca Facebook sayfamızı da beğenerek tüm yeni yarışmalardan ve başvurulardan haber alabilirsiniz: facebook.com/tvyarismabasvuru

Keyifli seyirler ve iyi şanslar.

Migroskop Migros Katalog

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*