Güven Bana Başvuru Formu ve Katılım

Güven Bana Başvuru

Bilgi ve güvene dayalı yepyeni yarışma programı Güven Bana her hafta izleyicileri ile buluşuyor. Televizyon ekranlarının en güvenilir ve en beğenilen sunucularından Müge Anlı‘nın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Güven Bana yarışması farklı formatı ile ilgi çeken bir yapım haline gelmeyi başarıyor. Heyecanlı ve gerilimli yarışma programı Güven Bana başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Güven Bana Başvuru ATV

Sosyal içerikli programlardan tanıdığımız tecrübeli sunucu Müge Anlı, bu kez değişiklik yaparak ilk kez bir yarışma programı ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Güven Bana yarışmasında ilerleyerek büyük ödüle ulaşmanız için bilgi ve tecrübenizden ziyade stratejik olarak rakibinize güvenmeniz ve aynı şekilde sizin ona verdiğiniz güven de önemli.

Güven Bana yarışmasında her turda daha önce birbirini tanımayan ve yarışmada ilk defa tanışacak olan 2 aday yarışıyor. ATV ekranlarında yayınlanan güvene dayalı yarışmada tam 1.000.000 TL’lik büyük para ödülü kazanma şansınız mevcut. Fakat bu parayı kazanabilmek için rakibinizin tavrı ve sizin ona karşı tutumunuz önemli.

Güven Bana Yarışması Kuralları ve Katılım Şartları

Yarışmaya katılan ve stüdyoda ilk defa karşılaşan 2 Güven Bana yarışmacısı 1.000.000 TL‘lik ödül için yarışıyorlar. Sorulardaki 3 zorluk seviyesinden birini seçerek gelen soruya beraber cevap veriyorlar. Eğer her şey yolunda giderse kazandıkları ödülü paylaşıyorlar. Ama yarışmanın gerilimi bu noktada ortaya çıkıyor.

Sorulan sorulara doğru cevap verdikçe artan para ödülü, her iki yarışmacı için de ortak ve paylaşılacak ödül oluyor. Fakat yarışmacıların her ikisinin de yarışmanın yüzleşme bölümlerinde önlerinde bulunan butona basarak yarışmayı sonlandırma ve toplanan para ödülünü sadece kendisi alma hakkı bulunuyor. İşte karşılıklı güven bu açıdan önemli hale geliyor.

Güven Bana Başvuru

Güven Bana yarışmasının başlarında butona basılırsa ödül düşük olacağından dolayı yarışmacıların tercih edeceği bir durum değil. Fakat yarışma ilerledikçe ve ödül arttıkça heyecan da artıyor. Ya birbirlerine güvenerek beraber ilerleyip büyüyen para ödülünü paylaşacaklar ya da içlerinden biri paylaşmaktan vazgeçerek butona basacak ve tüm ödülü kendisi alacak. Bu yarışmada rakibinize güvendiğiniz için hem kazanabilirsiniz hem de kaybedebilirsiniz.

Güven Bana Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak için detaylı olarak hazırlanmış başvuru formunu doldurarak göndermeniz gerekiyor. Güven Bana başvuru formunda genel olarak kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve adres bilgileri soruluyor. Bu bilgilerin dışında sizi daha iyi tanımak için, sevdiğiniz film ve kitaplar, beğendiğiniz programlar, konuşabildiğiniz yabancı diller, yurt dışında gezip gördüğünüz yerler gibi sorular da mevcut.

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız yarışma katılımınızın geçerliliği için önemli bir durum. O yüzden formu doldururken özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Güven Bana başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile para ödülü kazanmak için güvenmeye veya güvendiğiniz için her şeyi kaybetmeye hazır olmanız gereken yarışma Güven Bana sizleri bekliyor. İyi şanslar.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

10 yorum

  1. Sayın Yetkili merhaba,
    Başvuru formunu doldurarak gönderdim.Formun en son sorusunda neden yarışmak istediğimi programa neden katılmak istediğimi açıkladım.Umarım hayalim gerçekleşir.

    • Merhaba, TC kimlik numarası sahte kişileri ve spam başvuruları engellemek için soruluyor. TC kimlik numarasını yazdığınızda gerçek kimliğinizi doğrulamış olursunuz. Yine de karar sizin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*