Güven Bana Başvuru Formu ve Katılım

Güven Bana Başvuru

ATV’nin bilgi ve güvene dayalı yepyeni ve kısa zamanda popüler olan yarışma programı Güven Bana her hafta izleyicileri ile buluşuyor. Heyecanlı ve gerilimli yarışma programı Güven Bana başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Güven Bana Başvuru ATV

Televizyon ekranlarının en güvenilir ve en beğenilen, bir o kadar da tecrübeli sunucularından Müge Anlı‘nın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Güven Bana yarışması farklı formatı ile ilgi çeken bir yapım haline gelmeyi başarıyor.

Sosyal içerikli ve popüler bir program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından tanıdığımız tecrübeli sunucu Müge Anlı, bu kez değişiklik yaparak ilk kez bir bilgi yarışması programı ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Güven Bana yarışmasında ilerleyerek büyük ödüle ulaşmanız için bilgi ve tecrübenizin yanı sıra stratejik olarak rakibinize güvenmeniz ve aynı şekilde sizin ona güven vermeniz de önemli.

Güven Bana yarışmasında her turda daha önce birbirini tanımayan ve yarışmada ilk defa tanışacak olan 2 aday yarışıyor. ATV ekranlarında yayınlanan güvene dayalı yarışmada tam 1.000.000 TL’lik büyük para ödülü kazanma şansınız mevcut. Fakat bu parayı kazanabilmek için rakibinizin tavrı ve sizin ona karşı tutumunuz önemli.

Güven Bana Yarışması Kuralları ve Katılım Şartları

Yarışmaya katılan ve stüdyoda ilk defa karşılaşan 2 Güven Bana yarışmacısı 1.000.000 TL‘lik ödül için yarışıyorlar. Sorulardaki 3 zorluk seviyesinden birini seçerek gelen soruya beraber cevap veriyorlar. Eğer her şey yolunda giderse kazandıkları ödülü paylaşıyorlar. Ama yarışmanın gerilimi bu noktada ortaya çıkıyor.

Sorulan sorulara doğru cevap verdikçe artan para ödülü, her iki yarışmacı için de ortak ve paylaşılacak ödül oluyor. Fakat yarışmacıların her ikisinin de yarışmanın yüzleşme bölümlerinde önlerinde bulunan butona basarak yarışmayı sonlandırma ve toplanan para ödülünü sadece kendisi alma hakkı bulunuyor. İşte karşılıklı güven bu açıdan önemli hale geliyor.

Güven Bana Yarışmacıları

Güven Bana yarışmasında aslında birbiri ile yarışan yarışmacılar mümkün olduğunca beraber ilerleyerek ödül miktarını arttırmaya çalışıyorlar. Yarışmanın başlarında butona basılırsa ödül düşük olacağından dolayı yarışmacıların tercih edeceği bir durum değil. Fakat yarışma ilerledikçe ve ödül arttıkça heyecan da artıyor.

Ya birbirlerine güvenerek beraber ilerleyip büyüyen para ödülünü paylaşacaklar ya da içlerinden biri paylaşmaktan vazgeçerek butona basacak ve tüm ödülü kendisi alacak. Gerilimin her an yüksek olduğu bu yarışmada rakibinize güvendiğiniz için hem kazanabilirsiniz hem de kaybedebilirsiniz.

Güven Bana Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak için detaylı olarak hazırlanmış başvuru formunu doldurarak göndermeniz gerekiyor. Güven Bana başvuru formunda genel olarak kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve adres bilgileri soruluyor. Bu bilgilerin dışında sizi daha iyi tanımak için, sevdiğiniz film ve kitaplar, beğendiğiniz programlar, konuşabildiğiniz yabancı diller, yurt dışında gezip gördüğünüz yerler gibi sorular da mevcut.

Güven Bana Başvuru

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız yarışma katılımınızın geçerliliği için önemli bir durum. O yüzden formu doldururken özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Güven Bana başvuru formuna anket.tmgrup.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile para ödülü kazanmak için güvenmeye veya güvendiğiniz için her şeyi kaybetmeye hazır olmanız gereken yarışma Güven Bana sizleri bekliyor. İyi şanslar.

ATV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/atv adresinden ulaşabilirsiniz.

Migroskop Migros Katalog

13 yorum

 1. Murat Profil Görseli
  Murat
  19 Eylül 2019 tarihinde, saat 18:14

  Formu doldurduktan sonra nekadar bir zamanda incelenir ve dönüş yapılır çünkü formu dolduralı çok oldu

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   19 Eylül 2019 tarihinde, saat 18:23

   Merhaba Murat Bey, belli bir süre yok maalesef. Başvurunuz incelenip olumlu olursa size dönüş yapılıyor.

 2. yahya dal Profil Görseli
  yahya dal
  5 Eylül 2019 tarihinde, saat 23:57

  formu doldurup yolladım umarım hayatımdaki ilk denemem ve dönüşü sizden alırım

 3. ilker Profil Görseli
  ilker
  26 Temmuz 2019 tarihinde, saat 16:20

  yarışmaya çağırırken hangi kriterlere bakılıyor merak ediyorum. başvuru yaptım fakat çağıracaklarını hiç sanmıyorum.

 4. Namık Yüksel Profil Görseli
  Namık Yüksel
  24 Temmuz 2019 tarihinde, saat 01:13

  Sayın Yetkili merhaba,
  Başvuru formunu doldurarak gönderdim.Formun en son sorusunda neden yarışmak istediğimi programa neden katılmak istediğimi açıkladım.Umarım hayalim gerçekleşir.

 5. Hatice Profil Görseli
  Hatice
  22 Temmuz 2019 tarihinde, saat 15:49

  Katılmak çok istiyorum ihtiyacım var başvuru formu doldurdum burdan

 6. Feryal Tekin Profil Görseli
  Feryal Tekin
  12 Temmuz 2019 tarihinde, saat 19:01

  Merhaba. Ben tc numaramı yazmadım. Geri kalan tüm bilgileri eksiksiz doldurdum. Sorun olurmu acaba?

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   13 Temmuz 2019 tarihinde, saat 15:12

   Merhaba, TC kimlik numarası sahte kişileri ve spam başvuruları engellemek için soruluyor. TC kimlik numarasını yazdığınızda gerçek kimliğinizi doğrulamış olursunuz. Yine de karar sizin.

 7. yasemin Profil Görseli
  yasemin
  11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 04:40

  tc neden isteniyor anlayamadım

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 13:54

   Merhaba, TC kimlik numarası sahte ve spam başvuruları engellemek için, başvuran kişinin gerçekliğini doğrulayabilmek için isteniyor.

 8. Feryal Tekin Profil Görseli
  Feryal Tekin
  10 Temmuz 2019 tarihinde, saat 02:17

  Bu yarışmaya katılmayı çok istiyorum. .

 9. erdem pişkin Profil Görseli
  erdem pişkin
  7 Temmuz 2019 tarihinde, saat 14:46

  bu yarışmaya katılmak istiyorum

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   7 Temmuz 2019 tarihinde, saat 15:14

   Merhaba, başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*