Gerçeğin Peşinde Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Gerçeğin Peşinde Star TV

İnci Ertuğrul’un sunduğu gündüz kuşağı programlarından biri olan, Gerçeğin peşinde programı yeni bölümleriyle Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Hafta içi her gün televizyon ekranlarındaki yerini alan bu program sayesinde pek çok faili meçhul cinayetlerin, kayıpların ve bir takım gizli olayların sır perdesi aralanıyor. Eğer sizin de hayatınızda bu ve buna benzer çözülememiş olaylar varsa İnci Ertuğrul ile Gerçeğin Peşinde programına başvuru yaparak, ihtiyacınız olan destek ve yardımı alabilir, sorunlarınızı çözme imkanı bulabilirsiniz. Şimdi Gerçeğin Peşinde Star TV telefon numaralarına ve başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Gerçeğin Peşinde İnci Ertuğrul Star TV

Cinayet, adli olaylar, kaybolmuş çocuk, genç ya da yaşlılar ile ilgili araştırmaların yapıldığı Gerçeğin Peşinde programında, sunucu İnci Ertuğrul ekibi ile birlikte yaşanılan vakaları ayrıntılı bir şekilde araştırmaktadır. Adli tıp uzmanı, cinayet araştırma uzmanı, polis ekibi ve daha pek çok uzman desteği ile ele alınan vakalar en ince ayrıntısına kadar irdelenir. Kısa sürede çözüme ulaştırılan vakaların neticesinde suçlular program ekibi tarafından kolluk kuvvetlerine teslim edilirler.

Yaşanmış gerçek olaylar üzerinden ele alınan vakaların çözümlenmesinde program yapımcıları konuklara, ellerinden gelen yardım ve desteği sunmaktadırlar. Ekip halinde çalışan program sunucuları özellikle faili meçhul cinayetlerde son derece disiplinli bir şekilde hareket etmektedirler.

Olaylarda dedektiflik yapma, tanık dinleme ve yayına bağlanan seyircilerin şikayetlerini el alma gibi yöntemleri sayesinde karanlık kapılar ardına gizlenmiş binlerce vaka aydınlığa kavuşmuştur.

Gerçeğin Peşinde Star TV Başvuru Konuları

Star TV ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programına istediğiniz amaçla pek çok şekilde başvurabilirsiniz. Ulaşım sağlayabileceğiniz telefon numaraları sayesinde programı canlı yayın saatlerinde arayabilir ve sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bu programı arayarak kendi başınızdan ya da bir yakınınızın başından geçen olayları anlatabilirsiniz.

Programa ne için, kim, neden, nasıl katılır diye merak edenler için birkaç maddede programa katılanlar hakkında bilgi verdik. Programa;

 • Canlı yayında ele alınan vaka ile ilgili bilgi paylaşmak isteyenler
 • Ele alınan vakada aktif rol oynayanlar
 • Görgü tanıklığı yapmak isteyenler
 • Şikayet ya da dileklerini belirtmek isteyenler
 • Herhangi bir olayla ilgili ihbarda bulunmak isteyenler
 • Programla ilgili tahmin, öneri ve şüphelerini dile getirmek isteyenler katılabilir.

Gerçeğin Peşinde Star TV Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde programına bağlanarak İnci Ertuğrul ile görüşmek için ya da şikayet ve dileklerinizi belirtmek için tek yapmanız gereken Gerçeğin Peşinde telefon numarası üzerinden iletişim kurmak olacaktır. Aşağıdaki numaraları arayarak programa direk olarak bağlanıp ve sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Whatsapp üzerinden de görüşme veya mesajlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Gerçeğin Peşinde Programına başvuru ve iletişim numaraları şu şekildedir:

 • Telefon yolu ile ihbar numarası: 0 212 304 01 01
 • Whatsapp ihbar hattı: 0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu

Telefon numaraları dışında form doldurarak bilgi almak ve istekte bulunmak isteyenler için Star TV izleyici temsilcisi formu bulunmaktadır. Bu formu doldurarak ve Gerçeğin Peşinde programı için yazdığınızı belirterek isteklerinizi ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.

Başvuru ve bilgilendirme formuna buradan ulaşabilirsiniz: Gerçeğin Peşinde Başvuru

Eğer sizin de çözüm yolu bulamadığınız başınıza gelen bir takım olaylar var ise gönül rahatlığıyla programa başvuru yapabilirsiniz.

3 yorum

 1. Halil buğdaycı isimli şahıs bizi yüklü miktar dolandırmıştır Hataylı Halil buğdaycı bu şahsı tanıyan bize ulaşsın ve kesinlikle bununla iş yapmayın yalancı şerefsiz adamın TEK’i aldığı parayı geri ödemiyor avukatlar ne yaptıysak paramızı alamadık programla katılıp bu adamı ifşa etmek istiyoruz yardımcı olun lütfen başka kimseyi dolandıramasın

 2. Merhaba ben Naim işal Almanyada ikamet ediyorum bir çikmazdayim inşallah bana yardim edebilirsiniz ve gerçekleri ortaya çikarmaya yardimci olursunuz. ben Almanyada ikamet eden ablam ve ayrildigim eşimin tegzesi aracilgi ile tr.ye gidip taniştik biz eşim benden 18 yaş küçül olduğu için sicak bakmadik ama eşim olğun insanlardan hoşlandigini sögledi ve evlendik bunun amaci annesi ve babasini maddi sikintilardan kurtarip dolayli yollardan malimi üzerlerine geçirmekmiş, eşimi almanyaya getirdikten sonra hemen hamile kaldi ve o arada babasinin kredi karti borçlarini istemeye başladi ben onlari bir aile olarak kabul ettim ama onlar benim hayatimi bitirmekmiş, eşimin giderlerini karşilayamadiğim için işimden çiktim kalan parayla ankaradan bir daire bulduk henen allalim dediler vaktim olmadigi için kaynananin üzerine aldik sonra benim üzerime geçireceklerdi, sonra bir kzim oldu ben hayatimi aileme adamişken bunlar benim üzerimden plan yapiyorlarmiş, antalya kemer çiralida bir arsam vardi bunu illa satalim almanyadan ev allalim diye yalanlarla beynimi yediler sonunda 250bin tl. ye sattim vaktim olmadigi için 2 günlüğüne tr ye gittim kaynatam olcak kişi ben iyi faizli bir yatirim ayarladim kisa süreli benim hesaba yatiralim almanyadan ev bulunca çekip verecekti ama o andan sonra bütün gerçek yüzlerini anladim kavga cikarip ayrildik ve herşeyi inkar ediyorlar şu an tr de param için mahkeme şürüyor. evliykende annesi arada almanyaya gelirdi boş durmamişlar babasinin almanyada galerici arkadaşi ile ilişkiye girmiş ve hamile kalmiş ve çocugu aldirmiş yani parali birini bulup ayrilmak için ailecek plan yapmişlar ve en sonunda eşimin en samimi arkadaşinin arkadaşini ayarliyor ben gececi işteyken annesi çocuklarima bakiyor kizida adamla dişarida buluşuyor bunlar ailecek plan yapip evde kavga çikartip evden attilar biz daha boşanmadan 7 aylik şimdiki dostundan hamile kaldi ve bir kizlari var. çocuklarim hatirina sesimi çikarmadim ama mahkememelerle çocuklarim için uğraşiyorum. size biraz karişik gelebilir ama bir çikmazdayim çocuklarimi göstermiyorlar, maddi yönden elimde ne varsa aldilar çalişamaz oldum Almanyada malulen emekliyim namusumu, şerefimi, itibarimi bitirdiler cillet getirmekten korkuyorum. bana yardimci olabilir ve şerefsizlerin bana yaptiklarini yüzlerine vurup ve çocuklarima kavuşmaya yardimci olursaniz minnetter kalirim.
  Sayğilarimla Naim işal

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*