Gel Hemşerim Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Gel Hemşerim Başvuru

Show TV ekranlarının yepyeni yarışma ve eğlence programı Gel Hemşerim izleyicileri ile buluşuyor. Stüdyo yerine tertemiz açık havada yapılan yarışma ilk duyurulduğu andan itibaren oldukça ilgi gördü. Biz de sizler için Gel Hemşerim başvuru aşamalarını derledik.

Gel Hemşerim Başvuru Show TV

Doğal bir köy meydanında, mis gibi açık havada, memleketin en doğal ve güzel yerlerinin keyfini çıkarmaya hazırlanın. Gel Hemşerim ile oynayacak, hoplayıp zıplayacak, çekirdek çitleyecek ve aynı zamanda yarışıp kazanacaksınız.

Güldür Güldür Show’dan, tiyatro ve sinemadan tanıdığımız yetenekli ve komik oyuncu Rüştü Onur Atilla‘nın sunumu ile ekranlara gelen Gel Hemşerim ile büyük eğlence yaşayacaksınız.

Gel Hemşerim Yarışması Nerede?

İlk bölümü Bilecik ilinin Osmaneli ilçesinde çekilen Gel Hemşerim yarışma programında; yaşadıkları köyde, kasabada, bölgede çok meşhur olan, çevresi tarafından sevilen, muhabbetine ve insanlığına doyum olmayan, halkın içinden gelen insanlar toplanarak bir takım oluşturuyor. Bir araya gelen bu grup, belki de Türkiye’nin en sevilecek takımı olmaya aday olacak.

Bu hoş sohbetli ve eğlenceli insanlar takım halinde performanslarını sergileyerek ülkenin her yerinden gelen hemşerilerine para kazandıracaklar. Sunucu Rüştü Onur Atilla’nın da bu performansa katılarak çaba göstereceği yarışmada komedi, eğlence ve para ödülü kazanmak bir arada.

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği ve Show TV ekranlarında yayınlanan Gel Hemşerim yarışmasına katılmak için 2 yöntemimiz mevcut. Başvuru formu ve WhatsApp başvuru hattı.

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Hem doğal, hem eğlenceli, hem de kazandıran Gel Hemşerim yarışmasına katılmak için detaylı olarak hazırlanan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda kişisel bilgilerinizin ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra sizi ve en önemli özelliklerinizi anlatabileceğiniz sorular da mevcut. Bu sorulardan bazıları şöyle;

  • Şiveniz veya yöresel bir tavrınız var mı?
  • İnsanların sizi sevme sebebi nedir?
  • Hisleriniz güçlü müdür?
  • Sizi siz yapan en önemli özelliğiniz nedir?
  • Birine yardım ettiğiniz en son zamanı yazınız.
  • Hırslı bir kişiliğe sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Başvuru formunda ayrıca fotoğraf ve video gönderebileceğiniz alanlar da mevcut. Fotoğraf ve video göndermenizin seçilmeniz açısından avantaj yaratacağını da belirtelim.

Gel Hemşerim başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Gel Hemşerim WhatsApp Başvuru Hattı

Yarışmaya ayrıca WhatsApp hattı üzerinden de başvurabilirsiniz. İlgili numaraya yarışmaya katılmak istediğinizi belirten bir mesaj atarak başlayabilirsiniz. Sonrasında yetkili kişi sizi yönlendirerek başvurunuz için gerekli olan bilgileri alacaktır.

Gel Hemşerim WhatsApp hattı: 0552 458 36 36

Siz de açık havada köy meydanında hem eğlenip, hem yarışıp, hem de para ödülü kazanmak isterseniz Gel Hemşerim tam size göre. Hemen başvurunuzu yapın. İyi şanslar.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*