Evlilik Okulu Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Evlilik Okulu Başvuru

TRT 1 ekranların da daha önce görmediğimiz yep yeni bir program formatı geliyor. Bir çok çift evliliklerini kurtarmak ve geleceklerine daha iyi bir şekilde devam edebilmek adına bu yarışmaya başvuruyor. Sizde başvurarak kendi sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Evlilik Okulu Katılım Şartları

Yarışmamız TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır. Hafta içi her gün 17.00 da yayınlanan Evlilik Okulu programına başvurular açıldı mı ? Yarışmanın başvurusu nasıl gerçekleşir? Katılım için adaylardan istenen herhangi bir şart var mıdır? Tüm soruların yanıtı tvyarismabasvurulari.com da.

Öncelikle yarışmamız online başvuru yapabilirsiniz. Bunun için sizlere yöneltilen online başvuru formunda ki soruları doğru ve eksiksiz bir biçimde yanıtlamalısınız.

Bu sorular sizin ve eşinizin isimleri, soy isimleri, doğum yeriniz, tarihiniz, çocuklarınızın olup olmadığı gibi özel ve manevi soruları içeriyor. Fakat bilmelisiniz ki yarışmamız için katılım şartı online başvuru formunu doldurmaktan geçiyor. Dolayısı ile bu formu tamamen doldurmuş olmanız gerekli ki yarışmaya katılım sağlayabilesiniz.

Evlilik Okulu Kuralları

Yarışmamız uzman psikolog yardımı ile yürütüldüğünden evliliklerinizde ki sorunları tamamen ortadan kaldırabileceğine inanıyoruz. Zira uzman psikolog Yeşim Akıncı bu konuda uzmanlaşmış, eğitim almış bir doktordur. Sizlerde eşinizi çok seviyor fakat bitmek bilmeyen saçma sorunlarınızdan dolayı evliliğinizin bitmesinden korkuyorsanız eğer bu yarışma tam size göre.

Ünlü gazeteci Aynur Ayaz’ın sunuculuğunu yaptığı Evlilik Okulu tamamen sorunları olan eşlerin evliliklerini düzeltmeye yönelik kurulmuş bir televizyon programıdır. Hafta için her gün yayınlanan programımızı evinizde izleyerek sizlerde gözlemlemenizi yapabilir ve aynı zaman da arada ki değişimleri de görebilirsiniz.

Evlilik Okulu Başvuru Formu

Bahsettiğimiz gibi TRT 1 tarafından yayınlanan yarışmamız için başvurular online formdan alınıyordu. Bu form sizlere vermiş olacağımız link sayesinde açılıyor ve sizlere yöneltilen birbirinden farklı sorulardan oluşuyor.

Tekrar hatırlatmak isteriz ki bu sorular da herhangi bir yanlış, eksik veya hatalı cevap bulundurmayın. Aksi takdir de eğer size çıkmış olsa bile yarışma bileti maalesef bilgilerinizin hatalı veya eksik olmasından ötürü yarışmamızda görevli arkadaşlarımızın sizlere ulaşamamasından ötürü başvurunuz geçersiz sayılıyor. Aynı zaman da programda sizlere yöneltilen sorulardan bir kaçını paylaşmak istiyoruz.

Evlilik Okulu Başvuru Formunda ki Bazı Soruları :

 • En Son Bitirdiğiniz Okul-Bölüm Nedir?
 • Anne Babanız Sağ Mı, Değilse Ne Zaman Vefat Etti?
 • Kaç Kardeşsiniz ve Ailenin Kaçıncı Çocuğusunuz?
 • Eşinizle Nasıl Tanışıp Evlendiniz?
 • Bugüne Kadar Eşinizle Yaşadığınız En Güzel Olay Nedir?
 • Bugüne Kadar Eşinizle Yaşadığınız En Üzücü Olay Nedir?
 • Eşinizle En Son Ne Zaman, Hangi Sebeple Kavga Ettiniz?
 • Eşinizin En Büyük Hayali Nedir?
 • Eşinizi En Mutlu Eden Olay Nedir?
 • Eşinizi En Çok Kızdıran Olay Nedir?
 • Eşinizle En Son Ne Zaman Dışarı Çıktınız ve Ne Yaptınız?
 • Eşinize Bir Yerden Para Gelse İlk Önce Ne Yapar?
 • Eşinizin En Büyük Kaygıları Nelerdir?

Evlilik Okulu başvuru formuna trt1.com.tr ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Henüz oy verilmedi.
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*