Evim Daha Güzel Başvuru Formu ve Katılım

Evim Daha Güzel Başvuru

Sevilen mimarımız ekranlara geri dönüyor. Mimar Selim Yuhay, Haber Global ekranlarında evlerinizi daha güzel hale getirmeye geliyor. Yeni dekorasyon ve sosyal yardım programı Evim Daha Güzel başvuru aşamalarına hep birlikte bakalım.

Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel Başvuru Haber Global

Güle Güle Oturun ve Evim Şahane gibi programlar ile binlerce ailenin imdadına koşan, evlerini yenileyip modern hale getiren ve yardım eden Mimar Selim Yuhay, yepyeni bir program ile Haber Global ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel adı ile yayına başlayan program yine şanslı ailelerin evlerine konuk oluyor.

Programın tanıtım videosunda “Bazen bir zımpara ile, bazen de bir fırça darbesiyle farklı mobilyalar tasarlayacağız” diyen Mimar Selim Yuhay’a bu programda arkadaşı eşlik ediyor. Beraber birbirinden güzel tasarımlar ve dekorasyonlar yapıyorlar.

Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel programı ile eviniz sadece 8 saatte bambaşka bir hale gelecek. Sizi hem şaşırtacak hem de konfor sağlayacak olan değişiklikler ile yepyeni bir tasarıma kavuşacaksınız.

Evim Daha Güzel Tanıtım Videosu

Mimar Selim Bey hem kendi Youtube kanalından hem de Haber Global sosyal medya hesaplarından yaptığı duyurular ile yeni programını tanıttı. Arkadaşı ile birlikte evlerinize konuk olarak size yepyeni bir ev yaratmaya geliyorlar.

Düşük bütçe ile en iyi şekilde evinizi nasıl değiştirebileceğinizi gösterecek olan programda renkli tasarımlar ve dokunuşlar olacak.

Evim Daha Güzel tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Evim Daha Güzel Başvuru Formu

Evim Daha Güzel katılım formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve eviniz hakkında bilgiler isteniyor. Bilgileri eksiksiz ve doğru doldurup göndererek başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

Seçilmeniz durumunda yetkili kişiler verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizinle irtibata geçerek gerekli planlamaları yapıyorlar.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz: Evim Daha Güzel Başvuru Formu

Haber Global kanalını canlı olarak sitemizden izleyebilirsiniz: Haber Global Canlı Yayın

Siz de Mimar Selim Bey ve arkadaşı ile evinizi yenilemek ve değişim yaşamak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın. İyi şanslar.

8 yorum

  1. Merhaba selim bey ben ev aldım ama banyosu kötü kredi borcumdan dolayi banyoya butce ayıramıyorum lütfen iletişime geçelim ben global tv yi bile aradım sonuc yok lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

  2. Merhaba selim bey benim tek isteğim oğlum için küçük bir oda bizim ona oynaya bilmesi ve uyuya bilmesi için verebileceğimiz bişey yok yardım edermisiniz.Teşekkür ederim

  3. Merhaba Selim bey. Balıkesir Gönen den sesleniyorum size. Rahmetli annemden kalan 100 metrekare kadar küçücük bir evim var Evimin ise neredeyse her metrekaresi in size ihtiyacı var Ben küçücük mutfağımda derli toplu çalışmak istiyorum Dolapları olsun tezgah altlarımın kullanılır halde olmasını istiyorum Diğer tarafların ise sizin projelerinize önerilerinize ihtiyacı var Lütfen bir 61 yaş daha yaşamayacağım bu yaşlı kadını mutlu edermisiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*