Esra Erol Başvuru Formu ve Programa Katılım

Esra Erol Başvuru

Günümüzün en popüler sosyal yardım programlarından olan Esra Erol’da ile siz de dertlerinizi anlatarak çözüm arayabilir ve uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Esra Erol başvuru ve katılım aşamalarına birlikte bakalım.

Esra Erol’da ATV

TV programlarının en sempatik, en hamarat, en yardımsever ve en sevecen sunucularından Esra Erol, yeni programı Esra Erol’da halkın sorunlarına ışık tutuyor ve dertlerine derman oluyor.

Hafta içi her gün ATV‘de yayınlanan Esra Erol’da programı ile yıllardır sorunlarına çare arayanlar, kayıp yakınlarını arayanlar, haksızlığa uğrayanlar derdini anlatarak, programa katılan uzmanlardan ve Esra Erol’dan yardım talep ediyorlar.

Sizin de çözüm aradığınız dertleriniz, paylaşmak istediğiniz sorunlarınız ve anlatmak istedikleriniz varsa Esra Erol’da size çare olmak için başvurularınızı bekliyor.

Esra Erol Başvuru Formu

Programa başvurmak için başvuru formunu eksiksiz doldurarak göndermeniz yeterlidir. Ayrıca düzgün çekilmiş ve sizi et bir şekilde gösteren fotoğraflarınızı da başvuru formuna eklemeniz gerekiyor.

Başvuru formunda doldurmanız gereken içerikler şu şekilde;

 • Ad
 • Soyad
 • İletişim numaranız
 • Yaşadığınız şehir
 • Meslek
 • Fotoğrafınız

Başvuru formuna yazdığınız bilgilerin doğru olduğundan mutlaka emin olunuz. Eksik ve yanlış bilgiler başvurunuzun geçersiz olmasına sebep olacaktır. Başvuru formunu gönderdikten sonra ilgili kişiler sizlere yazdığınız iletişim numaralarından ulaşacaklardır.

Esra Erol başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı içinize atmak yerine Esra Erol’da programında paylaşarak uzmanların yardımı ile çare bulabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Genel Puan: 5.0/5. Oy Sayısı: 1
Tüm Oyları Göster
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

6 yorum

 1. kadri Profil Görseli
  kadri
  8 Aralık 2019 tarihinde, saat 13:15

  esra abla nerden başlayacagımı gerçekten bilmiyorum esra abla ben 25 yaşındayım ve evliyim eşimde türkmenistanlı ama sadece dini nikahım var resmi nikahım yok ve resmi nikahım olmadığı için çok zor günler geçiriyom lütfen hata yalvarıyom bana bir yardımcı olun resmi nikahımın olmaması gerçekten canımı çok sıkıyor ve eşim şuan kaçak duruma düşmüş ve ben çok korkuyom esra abla sizde evlisiniz bilirsiniz ben eşimi herşeyden daha çok seviyorum onu kaybet korkusu beni okadar yoruyoki aklımı kaçıracak oluyorum lütfen allh rızası için bana yardımcı olun allh rızası için numaramda nu 05433158153

 2. Tugba Profil Görseli
  Tugba
  5 Aralık 2019 tarihinde, saat 13:08

  Abla bana yardım et haksızlaga ugradım çocugum şeker hastası çok üzülüyor daha 9 yaşında bi çıkar yol bulamıyorum yalvarırım bana yardım et arama kayıtlarımı çıkması lazım açıga çıkmam için

 3. Huseyin Profil Görseli
  Huseyin
  29 Ekim 2019 tarihinde, saat 10:01

  Esra abla size whatsap tan durumumu aktaran mesajimi attım 5 yaşında oğlum var esimin aklını başkaları çeldi benden gözünü çekti oğlumun geçici velayeti bende esim inatci kimseyi dinlemiyor lütfen.bize yardımcı olun başımızda bize yardımcı olacak bir.buyukte yok ben sizin esre erol evlen benimle facebook sayfasıyla tanıştık ordan konuşup anlaşıp evlendik 6 sene çok.guzel bir evliliğimiz oldu ve araya 3. Şahıslar girdi arkadaşları kafasına girdi olayın içinde olay var burda anlatamam programınıza lütfen kabul edin oğlumun hayatı gidiyor 05413619060

 4. Taner ATAV
  Taner
  17 Ağustos 2019 tarihinde, saat 13:39

  Merhaba efendim

 5. Bablofil Profil Görseli
  Bablofil
  9 Temmuz 2017 tarihinde, saat 22:21

  Teşekkürler, güzel içerik.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*