Esra Erol Başvuru Formu ve Programa Katılım

Esra Erol Başvuru

Günümüzün en popüler sosyal yardım programlarından olan Esra Erol’da ile siz de dertlerinizi anlatarak çözüm arayabilir ve uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Esra Erol başvuru ve katılım aşamalarına birlikte bakalım.

Esra Erol’da ATV

TV programlarının en sempatik, en hamarat, en yardımsever ve en sevecen sunucularından Esra Erol, yeni programı Esra Erol’da halkın sorunlarına ışık tutuyor ve dertlerine derman oluyor.

Hafta içi her gün ATV‘de yayınlanan Esra Erol’da programı ile yıllardır sorunlarına çare arayanlar, kayıp yakınlarını arayanlar, haksızlığa uğrayanlar derdini anlatarak, programa katılan uzmanlardan ve Esra Erol’dan yardım talep ediyorlar.

Sizin de çözüm aradığınız dertleriniz, paylaşmak istediğiniz sorunlarınız ve anlatmak istedikleriniz varsa Esra Erol’da size çare olmak için başvurularınızı bekliyor.

Esra Erol Başvuru Formu

Programa başvurmak için başvuru formunu eksiksiz doldurarak göndermeniz yeterlidir. Ayrıca düzgün çekilmiş ve sizi et bir şekilde gösteren fotoğraflarınızı da başvuru formuna eklemeniz gerekiyor.

Başvuru formunda doldurmanız gereken içerikler şu şekilde;

 • Ad
 • Soyad
 • İletişim numaranız
 • Yaşadığınız şehir
 • Meslek
 • Fotoğrafınız

Başvuru formuna yazdığınız bilgilerin doğru olduğundan mutlaka emin olunuz. Eksik ve yanlış bilgiler başvurunuzun geçersiz olmasına sebep olacaktır. Başvuru formunu gönderdikten sonra ilgili kişiler sizlere yazdığınız iletişim numaralarından ulaşacaklardır.

Esra Erol başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı içinize atmak yerine Esra Erol’da programında paylaşarak uzmanların yardımı ile çare bulabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Genel Puan: 5.0/5. Oy Sayısı: 1
Tüm Oyları Göster
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

3 yorum

 1. Taner Profil Görseli
  Taner
  17 Ağustos 2019 tarihinde, saat 13:39

  Merhaba efendim

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   19 Ağustos 2019 tarihinde, saat 02:08

   Merhaba, hoşgeldiniz.

 2. Bablofil Profil Görseli
  Bablofil
  9 Temmuz 2017 tarihinde, saat 22:21

  Teşekkürler, güzel içerik.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*