En Zayıf Halka Başvuru Formu ve Katılım

En Zayıf Halka Başvuru

Popüler bilgi yarışmaları arasında önemli bir yere sahip olan En Zayıf Halka, ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Bilginin yanında stratejinin ve rakipleri tanımanın da önemli olduğu yarışmada kıyasıya mücadele ediliyor. Gerilimli, rekabet dolu ve ödüllü yarışma En Zayıf Halka başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

En Zayıf Halka Başvuru ATV

Birçok başarılı yarışma programlarına imza atan ATV kanalı, En Zayıf Halka yarışması ile de oldukça ses getirmeyi başarıyor. Hafta içi ekranlara gelen heyecanlı yarışma programı En Zayıf Halka ilgiyle izlenmekte.

Bu yarışmada sizin genel kültür ve bilgi seviyenizin yanı sıra rakiplerinizin de bilgisi ve tecrübesi önemli. Çünkü onların yaptığı hata ve yanlışlardan tüm yarışmacılar etkileniyor. Bu yüzden yarışmacılar arasında en zayıf halka olan kişiyi iyi belirleyerek elemelisiniz. 

En Zayıf Halka Sunucusu

Yarışmayı, akademik başarıları ile adından söz ettiren Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina sunuyor. 1968 yılında İstanbul’da doğan İpek Farina, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nü başarıyla bitirmiştir.

Eğitimine yurt dışında devam eden Farina, Amerika’nın West Georgia University’de İşletme yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Sonrasında tekrar Türkiye’ye dönen İpek Farina bazı bilinen şirketlerde müdürlük yapmış ve çevre projelerinde rol almıştır.

En Zayıf Halka Yarışma Formatı

Gerilimi ve heyecanı yüksek olan bilgi yarışması En Zayıf Halka‘da 9 adet yarışmacı yarışıyor. Yarışmada 7 eleme turu ve final turu olmak üzere 8 adet tur bulunuyor. Her turda en zayıf halka olarak belirlenen bir yarışmacı eleniyor ve final turuna en başarılı 2 yarışmacı kalıyor.

Tüm yarışmacılar bir zincirin halkaları gibi takım halinde kendilerine gelen sorulara doğru yanıt vererek kasalarındaki ödül miktarını arttırıyorlar. Aynı zamanda da birbirlerine rakip olarak yarıştıkları için her turun sonunda oylama yapılıyor. Oylama sonucunda en zayıf halka seçilen yarışmacı eleniyor ve kalan yarışmacılar ile sonraki tura geçiliyor.

Elemeler ile 7. tura gelindiğinde kalan 2 yarışmacı yine aynı şekilde yarışıyorlar. Bu turun tek farkı, 2 yarışmacının biriktirdikleri paranın 2 katının kasaya eklenecek olması. En Zayıf Halka final turunda ise kasada biriken toplam para ödülü miktarını kazanabilmek için 2 yarışmacı birbiri ile yarışacak.

En Zayıf Halka Ödül

Yarışmada toplamda alabileceğiniz para ödülü tam 80.000 TL. Bu para ödülüne ulaşılabilmesi için her turda en yüksek para miktarına ulaşılması gerekiyor.

Her turun kendine ait bir soru yanıtlama süresi mevcut. Birinci turda bu süre 3 dakika iken, sonraki her turda süre 10 saniye azaltılıyor. Her turda sorulan soru zincirinde toplamda 9 adet soru bulunuyor. Yarışmacılar bu soruların tamamına doğru yanıt vermesi halince kasada her turda 10.000 TL biriktirebiliyorlar.

En Zayıf Halka Başvuru Formu

Bol para ödüllü ve heyecanlı En Zayıf Halka yarışmasına katılmak için 35 sorudan oluşan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, iletişim ve adres bilgileriniz sorulmaktadır. Bu soruların yanında kişiliğinizi ve tecrübelerinizi öğrenmek için de birtakım sorular soruluyor.

Başvuru formundaki soruların tümüne doğru ve eksiksiz yanıt vermeniz yarışmaya katılım ve kabul edilme süreciniz açısından önemli. Dolayısıyla formu doldururken titiz ve özenli olmanız sizin yararınıza olacaktır.

En Zayıf Halka başvuru formuna anket.tmgrup.com.tr linkinden ulaşabilirsiniz.

Kendinize güveniyorsanız ve yüksek bir para ödülü kazanmak için bir şans arıyorsanız hemen başvurunuzu yapın. Sıradaki yarışmacılar arasında siz de olabilirsiniz. İyi şanslar.

ATV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/atv adresinden ulaşabilirsiniz.

BİM Aktüel Katalog

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*