Damat Bayıldı Başvuru Formu ve Katılım

Damat Bayıldı Başvuru

Sempatik ve yetenekli oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu yepyeni yarışma programı Damat Bayıldı ile sevenlerini karşılıyor. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programında damatlar mutfakta ter dökecek. Onur Büyüktopçu ile Damat Bayıldı başvuru aşamalarına birlikte göz atalım.

Damat Bayıldı Show TV

Format olarak Gelinim Mutfakta yarışmasına benzeyen programda, farklı olarak damat adayları kendilerini göstererek yarışacaklar. Damatlar kıyasıya yarışmak için mutfağa girecek ve ellerinden geldiği kadar güzel yemekler yapmaya çalışacaklar.

Yemekleri değerlendirecek olan kişiler ise tabi ki gelin adayları olacak. Fakat gelinler tadına baktıkları yemeği hangi damadın yaptığını ilk aşamada bilmiyor olacaklar. Tattıkları yemeğe göre kimin yaptığını tahmin etmeye çalışacaklar.

Yemekteyiz programı sunuculuğundan ayrılan Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Damat Bayıldı yarışması ekranlara heyecan, eğlence ve belki biraz da gerilim getirecek diyebiliriz. Show TV ekranlarında hafta içi yayınlanacak olan yarışmayı kazanan damat adaylarını da değerli ödüller bekliyor.

Damat Bayıldı Başvuru Formu

Damat Bayıldı yarışmasına katılmak isteyen damat adayları veya damat olanlar form aracılığı ile katılım isteklerini gönderebilirler. Yapılan başvurular arasından seçilen adaylar 2. aşamada yüz yüze mülakat için davet ediliyorlar. Hem başvuru formunu doldururken, hem de mülakatta gösterdiğiniz ciddiyet ve kararlı tavırların seçilmeniz açısından önemli olduğunu belirtelim.

Damat Bayıldı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Onur Büyüktopçu ile Damat Bayıldı yarışmasına katılarak keyifli zaman geçirip hem de ödül kazanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*