Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Çocuktan Al Haberi Başvuru

Son yılların en popüler çocuk yarışması Çocuktan Al Haberi yeni bölümleri ile sevenlerini karşılıyor. Birbirinden tatlı ve zeki çocuklar izleyenleri hem güldürüyor hem de şaşırtıyor. Çocuktan Al Haberi başvuru aşamalarına hep birlikte bakalım.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Show TV

Sosyal medya ve haber kanallarında sıklıkla karşılaştığımız o tatlı çocuklar kim, hangi yarışmada çıkıyorlar diye düşündünüz mü? Show TV‘nin iddialı ve bir o kadar da tatlı yarışması Çocuktan Al Haberi tam burada ortaya çıkıyor.

Çocuktan Al Haberi yarışmasının sunuculuğunu sevilen oyuncu Evrim Akın yapıyor. Güzel ve sempatik oyuncu eskiden de çocukların dizisinden hatırlayacağınız Nana karakterinin ta kendisi. Bez Bebek adlı dizide karşımıza çıkmış olan Evrim Akın şimdi de tatlı çocuklarla birlikte keyifli bir yarışmaya imza atıyor.

Çocuktan Al Haberi Katılım Şartları

Yarışmamıza katılım iki şekilde gerçekleşmektedir. Birincisi stüdyoya yetişkin yarışmacı olarak katılmak. Diğer bir seçenek ise çocuğunuzu programda soru sorulan çocuklar arasında olmasını sağlamak. Çocuktan Al Haberi kayıt işlemi ikisi için de farklı şekilde gerçekleştiriliyor.

90’lı yıllardan bu yana efsane haline gelen Çocuktan Al Haberi programı yeni ve güncel bölümleriyle artık Show TV ekranlarında. Her bölümde farklı çocukların yer aldığı yarışmaya 3 adet yetişkin yarışmacı katılabiliyor.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu

Yukarıda iki farklı başvurudan bahsetmiştik. İlk başvurumuz stüdyo yarışmacısı başvurusu. Bunun için başvuru adresine buradan ulaşabilirsiniz. İlgili başvuru formunun soruları ise kısaca şu şekilde ;

Çocuktan Al Haberi Başvuru

Diğer yarışma başvuru tipi ise çocuğunuz için yapabileceğiniz başvuru bölümüdür. Çocuktan Al Haberi çocuk formunun soruları ise şu şekildedir;

  • Çocuğunuzun Adı Soyadı

Çocuktan Al Haberi başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz de çocuğunuza güveniyorsanız ve fark yaratacağını düşünüyorsanız veya kendini yarışmak istiyorsanız bu programa başvurun. Çocuğunuz ile hem keyifli bir tecrübe yaşamış olacaksınız, hem de bu gününüz güzel bir anı olarak kalacak. Keyifli günler.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*