Çarkıfelek Başvuru Formu – İletişim

Efsane program Çarkıfelek yıllar geçse dahi ekranlarımızdan bir an olsun ayrılmıyor. Peki yeni nesil Çarkıfelek’e yarışma katılımı nasıl gerçekleşiyor? Hangi detaylar önemli. Devamı yazımızda.

Çarkıfelek dendiğin de şüphesiz akla gelen ilk isim o Mehmet Ali Erbil. Yaptığı esprileri ile kahkahalara boğan, kimi zaman eğlendiren kimi zaman üzen ama her zaman akıllar da yer edinmiş ünlü oyuncu artık çarkıfelek ile yeni kanalında! Her cuma-cumartesi-pazar 20.00 da STAR TV de yayınlanan Çarkıfelek yine ünlü oyuncunun sunuculuğu ile ekranlarımızda yer almaya devam ediyor.

Yıllar geçse de program da yan sunuculuğu yapan kadın bireyler de değişiyor. Bu yıl STAR TV de yayınlanan Çarkıfelek’in yan sunuculuğunu ekranların tanıdık simalarından biri olan ve meşhur moda yarışması Bu Tarz Benim‘in değerli yarışmacısı Emel Özkızıltaş yapıyor. Güzel oyuncunun da esprili ve sıcak bakışları seyircinin kalbini çoktan çaldı bile!

Çarkıfelek Yarışmacılar Seyirciler Arasından Seçilecek

Eğer yarışmaya katılım sağlamak ve birbirinden güzel benzersiz hediyelere sahip olmak veya benim hedefim büyük ben büyük ödül olan arabayı almak istiyorum diyorsanız mutlaka yarışmaya başvuruyu yapın. Zira Her yeni bölüm de Çarkıfelek seyirciler arasından 3 kişi seçip yarıştırıyor. Ve ayrıca bu 3 kişiye eşlik eden her hafta bir ünlü oluyor. Bu zamana kadar çıkan ünlülerden birkaçı Zuhal Topal, Yılmaz Morgül

Hatta unutmayın ki Yılmaz Morgül finale kalmış ve büyük ödül olan arabanın sahibi olmuştu. Efsane yarışmanın yapımcılığını bu yıl R Film üstleniyor. Sizler de cuma-cumartesi-pazar akşamları saat 20.00 da ekranlarınızın başında yer alın. Ve kimselere söz vermeyin beraber eğleneceğiz!

Çarkıfelek Yarışma Kuralları ve İşleyişi

Yarışmamızın kuralları oldukça basit aslında. Yıllardır ekranları başındaki seyircilerine hediyeler dağıtan programda gelenek yine bozulmuyor. Birbirinden güzel beyaz eşyalar, takılar, motosikletler ve en güzel araba dağıtılıyor. Ayrıca yarışmanın diğer bir  yan sunucusu ise her bölümde Türkiye’nin güzel illerini gezerek rastgele bir ailenin kapısını çalıyorlar ve yarışmaya canlı bağlanıyorlar. Belki o şanslı aile siz olabilirsiniz. Yarışmanın formatı sesli ve sessiz harfleri tahmin ederek, yarışma içerisinde ki dev ekranda yer alan cümleyi, atasözünü veya deyimi tahmin edip tüm puanları toplamak. Yarışmanın sonunda ise en yüksek puanlı yarışmacı adayı finale kalıyor. Yalnız şunu unutmamalısınız ki çarkıfelekte de bir risk söz konusu! Eğer ki “iflas” çarkı size denk gelirse maalesef tüm puanlarınız sıfırlanıyor.

Çarkıfelek Yarışma Başvurusu

Tüm detayları öğrendiğimize göre, yarışma hakkında ve yarışma kuralları hakkında da soru işaretleri giderildiğine göre artık başvuru yapmaya hazırsınız demektir. Peki hangi şartlar geçerli? Başvuruda neler soruluyor? Öncelikle yarışma başvurusu için buradan ilgili formu doldurun. Formda yer alan sorular ise şu şekil de ;

 • Mail Adresiniz
 • Adınız
 • Soyadınız
 • GSM ( Cep telefonunuz )
 • Telefon ( ev-iş vb. )
 • Doğum yeriniz
 • Doğum tarihiniz
 • Yaşadığınız şehir
 • Mesleğiniz
 • Medeni haliniz
 • Sağlık probleminiz var mı?
 • Ve bir adet fotoğraf.

Formu kabul edebilmek için ayrıca ” Muvafakat ” yazısını kabul etmelisiniz. İlgili yazı şu şekil de ;

Muvafakat: Doldurmuş olduğum iş bu başvuru formunda verdiğim bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bu bilgilerin doğruluğu, geçerliliği ve güncelliği konusunda ileride ortaya çıkabilecek her türlü sorunda sorumluluğun yalnızca tarafıma ait olduğunu, söz konusu formda yer alan tarafıma ait fotoğraf ve videolar dahil her türlü bilginin RTV Film Prod.Ve Paz. A.Ş ve / veya iştirakleri ve / veya bağlı ortaklıkları ve / veya üçüncü kişiler tarafından RTV Film Prodüksiyon ve Pazarlama A.Ş.’nin yapımcılığını üstleneceği program / programlar kapsamında yayınlanacak her türlü reklam, tanıtım vs. alanlarında kullanılabileceğini kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Yarışmaya katılacak tüm adaylara başarılar. Eğer soru işareti veya kafanıza takılan bir sorun varsa bize yazmaktan çekinmeyin!

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Çarkıfelek
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*