Benimle Söyle Başvuru Formu ve Katılım

Benimle Şöyle Başvuru

Kanal D’nin yeni müzik yarışması Benimle Söyle, ekranlara bomba gibi bir giriş yapıyor. Dünyada “All Together Now” olarak bilinen yarışma, Türkiye’de de oldukça popüler. Benimle Söyle başvuru aşamalarına hep birlikte bakalım.

Benimle Söyle Başvuru Kanal D

Dünyanın en yeni yarışmalarından olan “All Together Now” yarışmasının Türkiye versiyonu Benimle Söyle‘nin yapımcılığını Medyapım üstleniyor. Yarışma her hafta Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Sevilen oyuncu Enis Arıkan’ın sunuculuğunu yaptığı yarışmanın her bölümünde 10 yarışmacı şarkı ve sahne performansını sergiliyor. Yarışmanın birbirinden değerli ve fark yaratacak olan 100 kişilik jürisine de Birce Akalay kaptanlık ediyor.

Benimle Söyle Yarışma Formatı

Benimle Şöyle yarışmasının konsepti, her yarışmacının şarkı ve sahne performansını sergileyerek, karşısında onu izleyen 100 kişilik jüriyi etkilemesi ve onları da ayağa kaldırarak kendilerine eşlik ettirmeyi başarması üzerine kurulu.

Yarışmacılar, etkileyerek ayağa kaldırabildikleri her jüri üyesi için 1 puan kazanmış oluyorlar. Böylece performans sonunda 100 üzerinden puan elde etmiş oluyorlar. Bölüm sonunda en çok jüriyi etkileyerek en fazla puan alan 1. yarışmacı şartsız yarı finale kalıyor.

Bölümün en yüksek puan alan 2. ve 3. yarışmacısı ise yeniden farklı birer performans sergileyerek jüri üyelerinden tekrar değerlendirme alıyorlar. İkinci değerlendirme sonunda yüksek puan alan yarışmacı da bölümün 2. kazananı oluyor. Her hafta 2 yarışmacı yarı finale hak kazanıyor.

Benimle Söyle Jürileri

Benimle Şöyle jürisi, alanında uzman olan birbirinden renkli ve farklı 100 kişiden oluşuyor. Bu jüride öne çıkan isimlerden bazıları şöyle;

Kurtalan Ekspres kurucusu Ahmet Güvenç, Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Ayta Sözeri, Sattas adlı grubun solisti Orçun Sünear, Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, sevilen Dj Nikki Wild, tanınan şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, opera sanatçısı ikizler Sinem ve Didem Balık, müzik yapımcısı Emrah Günkaya, stil uzmanı Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval.

Bu isimlere de her biri farklı performans ve yeteneğe sahip olan Nuri Harun Ateş, Çağatay Akman, Gülçin Ergül, Can Oflaz, Ödül Turan, Genco Ecer, Seçil Gür, Eylül Çekirge, Ekin Su gibi isimler ekleniyor.

Benimle Söyle Başvuru Formu

Benimle Şöyle yarışması başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanında müzik ve sahne tecrübeniz hakkında da sorular soruluyor. Formda istenen genel bilgiler şöyle:

 • Fotoğraf ve Video
 • Adınız Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • Yaşadığınız Şehir
 • Sosyal Medya Hesaplarınız
 • İletişim Bilgileriniz
 • Hangi müzik dalı ile ilgileniyorsunuz?
 • Müzik eğitimi aldınız mı?
 • Daha önce topluluk karşısında sahne aldınız mı?
 • Daha önce hiç albüm/single çıkarttınız mı?
 • Daha önce hiç müzik sektöründe ünlü biri ile çalıştınız mı?
 • Daha önce hiç müzik sektöründe ünlü biri ile çalıştınız mı?
 • Daha önce herhangi bir tv programına başvurdunuz mu ya da katıldınız mı? Hangi program?

Formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız adaylığınızın geçerliliği açısından son derece önemli.

Yarışmanın başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz: Benimle Söyle Başvuru Formu

Siz de performansınıza güveniyorsanız ve tüm jüriyi ayağa kaldırırım diyorsanız bu yarışma tam size göre. Başvurunuzu yapın ve jüri ile birlikte tüm Türkiye’yi ayağa kaldırın. İyi şanslar.

Kanal D’nin diğer popüler yarışma ve programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/kanal-d adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiniz mi?
Genel Puan: 5.0/5. Oy Sayısı: 1
Tüm Oyları Göster
Lütfen bekleyin...
Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*