Ben Bilirim Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Ben Bilirim Başvuru

360 ekranlarında izleyicileri ile buluşan yepyeni yarışma programı Ben Bilirim, bilgi yarışmalarına yeni bir soluk getiriyor. “Ben Bilirim diyenlerin yarışması” sloganıyla yayına başlayan program, yarışma tutkunlarının ailecek izleyebileceği bir program olmayı hedefliyor. Şimdi Ben Bilirim başvuru aşamalarına ve detaylarına birlikte göz atalım.

Ben Bilirim Başvuru TV 360

“Yeni nesil yayıncılık” söylemiyle izleyicilere başarılı programlar sunan TV 360, yarışma programı kategorisinde de iddialı bir program ile gündeme gelmeyi başarıyor.

Birbirinden farklı kategorilerden keyifli soruların sorulduğu Ben Bilirim yarışması, hem yarışmacıların hem de ekran başındaki izleyicilerin bilgilerini tazelerken genel kültürünü de geliştiriyor.

Ekranların beğenilen sunucusu Alper Ateş’in sunduğu Ben Bilirim yarışması hafta içi her akşam TV 360 ekranlarında yayınlanıyor. Siz de en iyi Ben Bilirim diyorsanız bu yarışmaya katılarak kendinizi gösterebilirsiniz.

Oldukça keyifli saatlerin yaşandığı yarışma programında her etapta yarışmacılar farklı puanlara sahip olan harflerden birini seçerek soruyu görüyorlar. İçinde seçtikleri harfin de bulunduğu cevabı bildikleri taktirde harfin değeri kadar puanı hanelerine yazdırmış oluyorlar.

Seçim yapan yarışmacı soruyu bilemediği durumda bu soru tüm yarışmacılara açılıyor ve “ben bilirim” diyen yarışmacı önündeki butona basarak soruyu cevaplıyor. Doğru cevabı bildiği taktirde puanı kendisi kazanmış oluyor.

Ben Bilirim Katılım Şartları

Ben Bilirim yarışması bilgisine ve kültürüne güvenen herkesin katılımına açık durumda. Yarışmaya tek başınıza katılabileceğiniz gibi, ailenizle veya arkadaşlarınızla grup halinde de katılabiliyorsunuz.

Katılım sürecinin başlaması için başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ilgili kişiler sizinle iletişime geçip bilgilendirecektir.

Ben Bilirim Başvuru Formu

Yarışmanın başvuru formu oldukça sade ve kolayca doldurarak gönderebileceğiniz bir form. Formda katılacak kişiyle ilgili kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri isteniyor. Ayrıca grup halinde katılanlar için diğer katılımcılarla ilgili bilgilerin de eklenmesi isteniyor.

Başvuru formunda doğru ve eksiksiz bilgilerin olması katılım sürecinizin geçerliliği için önemli bir ayrıntı. O yüzden formu doldururken özenli olmaya gayret edin.

Formun en altında fotoğrafınızı da ekleyebileceğiniz bir alan mevcut. Bu alana yüzünüzün net bir şekilde gözüktüğü kaliteli bir fotoğrafınızı koymanız şansınızı arttıracaktır.

Ben Bilirim başvuru formuna tv360.com.tr/benbilirim adresinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi yarışmaları konusunda iddialıysanız, kendinize veya grubunuza güveniyorsanız Ben Bilirim tam size göre. Hemen başvurun ve kendinizi gösterin. İyi şanslar.

TV 360’ın diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv-360 adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için bir yıldıza tıklayın.

Puan Ortalaması 4 / 5. Puan Sayısı 5

Henüz puan verilmemiş. İlk puanı siz verin.

Facebook sayfamızı beğenerek başvuru şansınızı arttırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*