Balçiçek İlter ile Olay Yeri Başvuru ve Katılım Şartları

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Başvuru

Balçiçek İlter’ in sunduğu Star TV ekranların da yer alan Olay Yeri yarışmasının başvuruları, katılım şartları ve diğer tüm detaylarının yer aldığı yazımızda tüm bilgileri bulabilirsiniz. Balçiçek İlter ile Olay Yeri başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Star TV

Haftanın her günü saat 16.00 da ekranlarımızın başında olan güzel sunucu Balçiçek İlter’in sunumu ile Olay Yeri herkes tarafından sevilmiş ve otoriter bir programdır. Programın benzer yapımları yine televizyon ekranlarında yer almaktadır.

Müge Anlı gibi vs. bunların da başvuruları ve daha detaylı bilgilerini yine tvyarismabasvurulari.com adresinden yapabilirsiniz.

Programımızın ana olayı, faili meçhul cinayetleri işlemesidir. Elde edilen tüm deliller ile ve gözlerden kaçan ince ayrıntılar ile cinayeti aydınlatma peşinde olan programımız bu konuda oldukça başarılıdır.

Programda yer alan üst düzey cinayet ve olay yeri inceleme ekipleri ile bugüne kadar unuttuğunuz ya da gözünüzden kaçan detayları da görmeniz mümkün.

Balçiçek İlter İle Olay Yeri Katılım Şartları

Balçiçek İlter ile Olay Yeri programına başvuru yapmak için başınızdan geçen bir sorunu ya da yakınınızın başına gelen bir sorunu bildirmeniz gerekiyor.

Yaşanan olaylar kulağa ürkütücü gelse de aradığınız o çözümü Olay Yeri’nde bulabilirsiniz. Bu yüzden umudunuz olmak isteriz.

Ailelerinden kaçan genç kızlar, şantaj veya cinayete kurban giden çocuklar ve daha niceleri tüm sorunları çözme gayreti içerisinde bulunan program sizler için bir umut kaynağı olacak niteliktedir.

Programa başvuru formunun yanı sıra whatsapp ihbar hattı üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Balçiçek İlter Olay Yeri Başvuru Numarası: 0212 702 22 22

Balçiçek İlter Olay Yeri İletişim Numarası: 0542 201 11 11

Balçiçek İlter Olay Yeri Katılma Numarası: 0542 201 11 11

Balçiçek İlter Olay Yeri Canlı Yayına Bağlanma Numarası: 0542 201 11 11

Siz de sorununuza çare arıyorsanız ve umut ışığı görmek istiyorsanız programa başvurun.

Migroskop Migros Katalog

1 yorum

  1. murat Profil Görseli
    murat
    23 Aralık 2017 tarihinde, saat 18:19

    balçiçek hanıma lütfen iletiniz bu mesajımı iki kişinin hayatını ve bir yuvayı kurtaracak bu mesaj inanın çok önemli ben muart isimli bi vatandaşım eşimle birlikte yaşadığımız zorluklar devletin memurunun yaşattığı zulüm artık taşıyamıcağımız kadar zor hale getirdi hayatımızı ve inanın saçlarımdan ayağıma kadar haberle dolu bir kişi olarak beni yapacağınız haber size ödül getirmezse bana istediğinizi yapın veya söyleyin inanın türkiyeninde sorunu olan ve milleti ekrana kilitliyecek bir haber dizisi yaptıracağım yeterki bağlantı kurun ben adanalı bi kardeşinzm lütfen bu iki garib kardeşinize kulak verin sesimiz olun gelip orda bu haberi yaptırın bize umutla bekliceğiz istanbula gelmeyi tel ulasn bize lütfen.05399663414 bu numara baldzmn bize burdan ulaşabilirsiniz adı göknur bizimhattımzda 05531295240 buda eşimin aynur bu açık olmazsa diye önce onu yazdım lütfen bu feryadı duyun uçurumun kenarında bulunan bu kardeşinze bir el verin lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*