Aileler Yarışıyor Başvuru Formu ve Katılım

Aileler Yarışıyor Başvuru

Aileler Yarışıyor 2019 Yarışma Programı ile TRT 1, ailelerin gönül rahatlığıyla izleyebileceği seviyeli yarışma programlarını Türk halkının evlerine misafir etmeye devam ediyor. Merak edilen yeni formatı ile Aileler Yarışıyor başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Aileler Yarışıyor Başvuru TRT 1

Yeni formatı ile yeni bir yapım olan Aileler Yarışıyor TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Staff Film tarafından yapılan ve Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi Salı ve Cuma günleri TV izleyicisi ile buluşan yarışma, hem eğlendiren hem de bol bol ödül dağıtan konsepti ile diğer yarışmalardan daha fazla öne çıkıyor.

Türkiye’nin resmi TV kanalı olan TRT 1, yarışma programlarında halkın bilgi ve kültür seviyesini de arttırmaya yönelik prensiplerinden vazgeçmiyor.

Eğlenceli ve bilgi dolu bir yayın konseptine sahip olan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan program her gün izleyicileriyle buluşuyor.

Aileler Yarışıyor Katılma Şartları

Aileler Yarışıyor‘a katılmayı düşünüyorsanız ailenizle veya arkadaşlarınızla yarışmamıza başvurabilirsiniz. 5 kişilik takımlar halinde yarışılan programımızda takımınızı oluşturduktan sonra tüm takım üyelerinin bilgilerini başvuru formuna doldurmanız isteniyor.

Takımınıza kendi istediğiniz bir ismi verebiliyorsunuz. Her takımda 1 adet takım kaptanı olması gerekiyor. Belirli durumlarda takım kaptanı soruların cevaplarında karar verici durumda oluyor.

Aileler Yarışıyor Büyük Ödül

Aileler Yarışıyor yarışmasında yeni ödül yepyeni sıfır km bir araba. Oldukça değerli olan bu ödül, ailelerin ekonomilerine ve yaşamlarına ferahlatıcı bir etki sağlayacaktır. Aileler Yarışıyor kayıt işleminizi yaparak siz de yarışmamıza katılıp, sorulan soruları bilerek, hem eğlenebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu

Başvuru formunda sizden kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve sizi daha iyi tanıtacak bilgiler sorulmaktadır. Programımıza katılmak için istediğimiz bilgileri başvuru formuna eksiksiz şekilde doldurmanız ve bize iletmeniz gerekmektedir.

Aileler Yarışıyor Başvuru

Aileler Yarışıyor başvuru formuna buradan ulaşarak başvurabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda yetkili kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Aileler Yarışıyor WhatsApp Başvuru Telefon Numarası

Başvuru formuna alternatif olarak Aileler Yarışıyor WhatsApp Başvuru Hattı üzerinden de başvuru yapmanız mümkün. Bunun için WhatsApp başvuru telefon numarasına yarışmaya katılmak istediğinizi bildiren bir mesaj atmanız yeterli olacaktır. Yetkili kişiler sizden gerekli bilgileri almak için iletişime geçecektir.

Aileler Yarışıyor WhatsApp Telefon Numarası: 0538 483 54 54

Ayrıca Aileler Yarışıyor son bölümü ve diğer sevilen bölümleri buradan izleyebilirsiniz: Aileler Yarışıyor İzle

İyi eğlenceler.

Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder:

36 yorum

  • Merhaba Fadime Hanım. 5 kişilik takımınız için tek bir form dolduruyorsunuz. Formda katılacak kişilerin de bilgilerini gireceğiniz alanlar var zaten. Bu alanları doldurmanız yeterli.

  • Merhaba ben 15 yaşındayım internetten araştırdım eğer ailenin izni olursa reşit olmayanlar da yarışmaya katılabiliyormuş diye okudum yazdığım gibi 15 yaşındayım ben de yarışmanıza katılabilir miyim ?

 1. Bursa Orhangazi de ikametgah ediyorum
  1984 doğum luyum.
  İş makinası operatörü yüm
  Yarışmaya katılmak istiyorum
  Ufuk Özcan’ın hayranıyim
  Dizilerini severek izlerdim
  Programa neşe katcama eminim
  Çünkü neşeli biriyim
  05331408984

 2. Merhaba ben Çanakkale Karabiga dan Elif. Kızımla birlikte programınızı severek takip ediyoruz. Kızımda bu tür programlara karşı çok ilgili. 3.sınıfa gidiyor. Keşke kızım ve arkadaşları da sizin programınıza katılabilse çok mutlu oluruz. Kendinize iyi bakın Elif

 3. YILLARDIR ÇOK SEVDİĞİM YARIŞMA UFUK ÖZCAN IN SUNUMUYLA ÇOK EĞLENCELİ BİR HAL ALMIŞ, BU EĞLENCEYE EKİBİMİZLE RENK KATMAYA HAZIRIZ .. . ANKARA DA İKAMET EDİYORUZ ÇANDIRLILAR (KALECİK İLÇESİNE BAĞLI KARA ÜZÜMÜYLE ÜNLÜ BİR KÖY) OLARAK İLK KEZ KENDİ KÖYÜMÜZÜN ADIYLA ÇANDIR AİLESİ OLARAK KATILMAK İSTİYORUZ .. BEN KÖY DERNEĞİ VE KALECİK SOSYAL DERNEKLERİNDE GÖREVLİYİM AYNI ZAMANDA SAĞLIK TEKNİKERİYİM, ARKADAŞIM NURCAN MERDİVENCİ(MALİ MÜŞAVİR) VE BEN ÇOK SAYIDA KÜLTÜREL PROGRAMLARDA SUNUM YAPTIK ANNELER GÜNÜNDE YILIN ANNESİNİ SEÇTİK, HAMUR İŞİ YARIŞMALARI YAPTIK VE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PROGRAMLARI YAPTIK. BAZI HABER KANALLARINDA BİZE YER VERİLDİ. EĞLENCELİ BİR EKİPLE PROGRAMINIZA RENK KATACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ. BİZİM İÇİN ÖNCELİK SİZLERLE TANIŞIP, EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMEK.PROGRAMA KATILIRSAK SİZE DE DÜNYACA ÜNLÜ KALECİK KARASI PEKMEZİNİ HEDİYE ETMEK İSTİYORUZ ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*