3 Adam Başvuru Formu ve İzleyici Olarak Katılma

3 Adam Başvuru

TV8 ekranlarını neşeye boğan program olan 3 ADAM, yeni yayın döneminde programa izleyici olarak katılım yapanları başvuru formu ile kabul edecek. İster bireysel ister gurup olarak katılabileceğiniz eğlence programımız için bilet almanıza ya da para ödemenize gerek yok. 3 Adam başvuru hakkında tüm detayları sizler için derledik.

3 Adam TV8

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler tarafından sunulan 3 ADAM, özellikle genç neslin gönlünde taht kurdu. Eğlence, komedi, müzik, hoş vakit geçirme ve kaliteli espri denilince ilk akla gelen programlardan biri olan 3 Adam‘a dilerseniz tek, dilerseniz arkadaşlarınızla ya da okul olarak katılabilirsiniz.

3 Adam Katılım Aşamaları

Programımıza katılım tamamen ücretsizdir ve herhangi bir bilet parası ödemenize gerek yok. TV8 ekranlarında yayınlanan programa konuk izleyici olarak katılmak için yapmanız gereken tek şey doğru bilgilerle ve tam detaylarla başvuru formunu bize iletmek.

Bilgileri doldururken doğru doldurmanız çok önemli. Çünkü yanlış doldurulan bilgiler direkt iptal edilecektir.

3 Adam Başvuru Formu

3 ADAM programımıza izleyici olarak katılmanız için istenilen bilgiler şunlardır:

3 Adam Başvuru

 • Adınız soyadınız
 • İletişim bilgileriniz
 • Doğum tarihiniz
 • Oturduğunuz yer
 • Katılmak istediğiniz program-yarışma (3 Adam seçmelisiniz)
 • Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya adresleriniz
 • Katılımcı ekip sayınız

Sizinle gelecek arkadaşlarınız varsa kaç kişi olduklarını ve kendileri hakkında bilgileri doldurunuz. Başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza SMS ile QR kodu ve ID iletilecektir. Bunu saklayın. Davet edildiğinizde çekime giriş esnasında görevli personele QR kodunuzu veya ID’nizi göstermeniz gerekiyor. QR kodu ve ID, tek kullanımlıktır. QR kodu veya ID’si olmayanlar çekime maalesef alınmayacaklar.

3 Adam başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Formda katılacağınız program olarak 3 Adam programını seçmeyi unutmayın.

Keyifli seyirler.

BİM Aktüel Katalog

1 yorum

 1. Mert Profil Görseli
  Mert
  14 Aralık 2018 tarihinde, saat 12:54

  3 adam katılmak istiyorum
  Oğuzhan koç tüm şarkılarını
  Dinleyip söylemişimdir
  Kendisini çok seviyorum
  Onu yakından görmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*