Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Zuhal Topal'la İzdivaç Başvuru

Star TV ekranların da yayınlanan ve son zamanların en gözde izdivaç (evlenme) programı Zuhal Topal’la İzdivaç başvuru aşamalarına birlikte göz atalım.

Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Star TV

Eskilerden beri dizilerden, filmlerden ve çeşitli yarışmalardan tanıdığımız güzel oyuncu Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la İzdivaç Vakti yarışmasının başvuru işlemleri oldukça basit. İster form yolu ile isterseniz de numara yolu ile başvuru yapabildiğiniz bu yarışmaya adaylar nasıl yapacakları konusun da bir rehber bulamadıklarından ötürü yazımızı yazıyoruz. Öncelikle bilmeniz gerekir ki Türkiye şartların da en iyi yayın yapan kanallardan STAR TV de yayınlanan Zuhal Topal’la yarışmasının başvurusuna binlerce katılım var. Sürekli ziyaret ederek kontrol etmekte fayda var.

Zuhal Topal’la İzdivaç Hafta İçin Her gün

Yarışmamız televizyonlar da hafta içi her gün yayında. Ekran başındaki izleyicilerinin yanı sıra programa katılan yarışmacılar tarafından da çok sevilen evlilik yarışmamız haftanın 5 günü 16.15 de Star TV ekranların da yer alıyor. Kimselere söz vermeyin hepimiz STAR TV ekranında olalım.

Binlerce eş adayı, hayalinin kadınını, hayalinin erkeğini arayan insanlar bu yarışmayı tercih ediyorlar. Tabii ki buna en büyük sebep şüphesiz Zuhal Topal. Yarışmacı adayları ile arasında sıcak bir samimiyet kuran güzel sunucu, büyük evlendirme başarı oranı ile de zirveye oynuyor.

Zuhal Topal’la Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yarışmamıza başvurular iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci adımımız telefon numarasından, whatsapp ile iletişime geçmek. Diğer aşama ise websitemiz üzerinden yarışma başvuru formunu doldurarak programın yapımcılarının sizi aramasını beklemek. İki türlü de yarışma başvurularınız sıraya alınıyor ve binlerce sıradan size sıra geldiği anda iletişime geçiliyor.

Bizim size tavsiyemiz ise başvuru formu üzerinden doldurmanızdır. Zira whatsapp yedeklemeleri almıyorsanız veya farklı bir durumda eksik bilgi vermeniz durumunda başvurunuz iptal olabilir. En garantili ve etkili çözüm kesinlikle başvuru formudur.

Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Formu

Başvuru formuna ulaşmak veya ben başvuru formu ile değil de direk whatsapp üzerinden iletişime geçmek istiyorum diyorsanız bu numaradan ( 0212 300 18 18 ) whatsapp yolu ile ulaşıp, size soracakları sorulara doğru yanıtlar vermelisiniz. Bir diğer husus ise form da sorulan sorulardır. Onları sizin için derleyecek olursak;

 • Adınız Soyadınız
 • Doğum tarihiniz
 • Öğrenim durumunuz
 • Meslek
 • Daha önce evlendiniz mi
 • Nasıl bir eş arıyorsunuz
 • Daha önce bir programa katıldınız mı?
 • Kendinizi nasıl tanımlarsınız
 • Sabıkanız var mı
 • Fotoğrafınız
 • Telefon numaranız
 • Yaşadığınız şehir

Ve en sonunda okuduklarınızı kabul ettiğinizi gösteren “iletişim izni koşulları” adlı kutucuğa tik atmanız gerekiyor. Böylece başvurunuz tamamlanacaktır.

Zuhal Topal’la İzdivaç başvuru formuna buradan ulaşabilir, formu doldurarak başvurabilirsiniz.

İyi şanslar.

2 yorum

 1. alihan Profil Görseli
  alihan
  15 Mart 2020 tarihinde, saat 10:58

  meraba

 2. Fahri Profil Görseli
  Fahri
  21 Ocak 2018 tarihinde, saat 23:21

  BENİM FAHRİ KÜTAHYA’DAN YAŞIYOR 29 YAŞINDA 08 Eylül 2018

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*