Zahide Yetiş’le Gelin Görün Başvuru Formu

Zahide Yetiş'le Gelin Görün Başvuru

Kanal D ekranlarının yeni yarışması Zahide Yetiş’le Gelin Görün hafta içi her gün izleyicileriyle buluşuyor. Moda ve giyim konusunda en iddialı kayınvalideler ile temizliğine, becerilerine, ikramlarına ve misafirperverliğine en çok güvenen gelinler bu yarışmada buluşuyor. Çekişme ve gerilimli anların yanı sıra eğlencenin de bol olduğu yarışmanın başvuru aşamalarını sizler için inceledik. Şimdi birlikte Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru aşamalarına bakalım.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Başvuru Kanal D

Ekranların sevilen yüzü Zahide Yetiş’in sunuculuğunu yaptığı gelin ve kayınvalidelerin rakipleriyle kıyasıya yarıştığı yarışma programı Zahide Yetiş’le Gelin Görün hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. 

Gündüz kuşağının popüler yarışmaları arasına giren ve kısa zamanda büyük ilgi gören yarışma hem eğlendiriyor hem de moda ve yemek konusunda bilgilendiriyor.

Zahide Yetişle Gelin Görün Başvuru

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Yarışma Konsepti

Zahide Yetiş’le Gelin Görün yarışmasında her hafta 5 farklı gelin ve kayınvalide çifti birbirleriyle yarışıyor. Yarışmacılar sırayla her gün bir gelinin evine konuk oluyorlar.

Yarışmada kayınvalide kendisine verilen belirli bir bütçe ile kendi gelini için günün konseptine uygun alışveriş yapıyor. Gelin ise evinde temizliğini ve ikramlarını yaparak rakip kayınvalideleri konuk almak için hazırlanıyor.

Rakip kayınvalideler konuk oldukları günün gelinini, misafirperverlikten temizliğe, hamaratlıktan ikramlarına kadar her konuda değerlendiriyorlar ve yorum yapıyorlar.

Günün büyük çekişmesi ise kayınvalide alışverişten döndüğünde başlıyor. Kayınvalidesinin aldığı kıyafetleri günün sonunda giyen gelin, Zahide Yetiş’in ve rakip kayınvalidelerin önüne çıkarak değerlendiriliyor.

Rakip kayınvalideler tüm bu süreç için günün gelinine puan veriyorlar. Haftanın sonunda ise en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalide haftanın birincisi olarak 10.000 liralık büyük ödülü kazanıyor.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Başvuru

Yarışmaya başvurmak için 2 farklı başvuru formu kullanılıyor. “Gelin Başvuru Formu” ve “Kayınvalide Başvuru Formu” şeklinde hazırlanan formları doldurarak yarışmaya başvuru yapabiliyorsunuz.

Formlarda geline ve kayınvalideye özel doldurulması gereken alanlar bulunuyor. Takım olarak yarışacağınız için formları beraber de doldurabilirsiniz. Tüm alanları dikkatli ve eksiksiz doldurmaya özen göstermeniz katılım süreciniz açısından önemli.

Formlarda gelin ve kayınvalide için fotoğraf yükleme alanları da mevcut. Bu alanlara da net gözüken ve yarışma konseptine uygun fotoğraflarınızı yüklemeniz seçilmeniz açısından avantaj sağlayacaktır.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru formlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Gelin Başvuru Formu

Kayınvalide Başvuru Formu

Moda, giyim, mutfak, temizlik ve misafir ağırlama gibi konularda kendinize güveniyorsanız, gelin ve kayınvalide olarak iddialıysanız bu yarışma tam size göre. Başvurunuzu yapın ve ödül için yarışın.

İyi şanslar.

Kanal D’nin diğer popüler program ve yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/kanal-d adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*