Zahide Yetiş Yeni Sezon Başvuru ve Telefon Numarası

Zahide Yetiş Yeni Sezon

Gündüz kuşağının sevilen programlarından biri olan Zahide Yetişle yeni sezon bölümleriyle hafta içi her gün Show Tv’de sabah saatlerinde sizlerle oluyor. Biz de sevilen ve ilgi gören programın katılım ve başvuru aşamalarını sizler için inceledik. Hep birlikte Zahide Yetiş Yeni Sezon incelememize bakalım.

Zahide Yetiş Yeni Sezon Show TV

Sevilen program sunucusu Zahide Yetiş’in sunuculuğunu yaptığı gündüz kuşağı programlarından Zahide Yetiş’le yeni sezon bölümleriyle her gün Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. 

İlginç yaşam öykülerine sahip kişilerin sesi olan Zahide Yetiş, aynı zamanda çeşitli alanlarda uzman konuklarıyla dolu dolu bir program sunuyor. İzleyenlerinin merakla takip ettiği yayın sabah saatlerinde ekrana geliyor.

Çarpıcı hayat hikayelerine sahip insanların başvurarak katıldığı programda hem Zahide Yetiş hem de uzman konuklar konuya ve soruna dahil olarak çözüm için el ele veriyorlar. Yalnız olmadığınızı hissettiren program Zahide Yetiş’le başvurularınızı bekliyor.

Zahide Yetiş’le Sağlıklı Yaşam

Zahide Yetiş yeni sezon bölümlerinde aynı zamanda yaşamımızın temeli olan sağlıkla ilgili konulara da yer veriyor. Her türlü konuda alanında uzman konuklarıyla oldukça faydalı bilgiler sağlıyor.

Sağlıkla, yiyeceklerle, içeceklerle ve hastalıklarla ilgili çeşitli sorulara cevap bulabileceğiniz program günlük yaşamımızda da dikkat etmemiz gereken sağlıklı yaşam becerilerimize rehberlik ediyor. 

Gerek ruhsal, gerek bedensel sağlığımız için, doğru beslenme kuralları açısından uzman yardımları ve önemli öneriler sunulan programa konuk olarak katılarak birebir destek almak ve sorunlarınıza çare bulmak mümkün.

Programa telefon ile bağlanarak da canlı yayında soru sormanız mümkün. Her bölümde farklı alanlarda uzmanları konuk eden programda aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Zahide Yetiş Yeni Sezon Başvuru ve Telefon Numaraları

Dertlere derman olan Zahide Yetişle programına, derman aradığınız her türlü problemleriniz için 3 yöntem ile başvurabiliyorsunuz. 

Canlı yayın telefon numarası ile, WhatsApp hattı ile veya izleyici temsilcisi mail adresi üzerinden irtibat sağlayabilirsiniz.

Zahide Yetiş canlı yayın telefon numarası: 0212 471 96 96
WhatsApp Hattı Telefon Numarası: 0549 215 10 10
Mail Adresi: izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Programın tanıtım bilgilerine ve detaylarına showtv.com.tr/programlar/zahide-yetisle adresinden ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce programda binlerce insana yardım eden ve dertlerine derman olan Zahide Yetiş ile siz de derdinize derman bulmak için başvurunuzu yapın.

Show TV’nin diğer popüler program ve yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/show adresinden ulaşabilirsiniz.

3 yorum

 1. Esra Savaşır Profil Görseli
  Esra Savaşır
  16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 18:17

  Merhaba Zahide hanim ben Esra savaşır denizli de yaşıyorum 32 yaşındayım 5 yaşında düşünce çenem kaymış ve dişlerimi kapatamıyorum sağlıklı nefes alamıyorum ve en kötüsü ön dişlerimi kullanamıyorum arka dişlerimle yemek yiyorum ve arka dişlerimde çürüdü dr ameliyat diyor ama maddi imkanım yok eşimden ayrı tek başına 8 yaşındaki oğlumla ve annemle yaşıyorum çalışarak geçimimi sağlamaya çalışıyorum ancak ameliyat ta artık hem zorunlu hem maddi olarak imkansız görünüyor bana yardımcı olabilir misin iz ?ilk defa bi yayına bağlanıyorum gercekten cok zor durumda olmasam yazmam ☹

 2. Maşuk Tunç Profil Görseli
  Maşuk Tunç
  14 Kasım 2019 tarihinde, saat 19:10

  Zahide hanıma iletişim nasıl kurabilirim

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   14 Kasım 2019 tarihinde, saat 19:25

   Merhaba, sayfada telefon numaraları ve mail adresi mevcut. Buralardan iletişim kurabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*