Yetenek Sizsiniz Başvuru Formu ve Katılım

Yetenek Sizsiniz Başvuru

Herkesin severek izlediği kanal olan TV8, popüler yarışmalarını ekrana taşımaya devam ediyor. Türkiye’nin en çok sevilen yarışma programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye yepyeni bir sezon ile izleyici karşısına çıkıyor. Şimdi hep birlikte Yetenek Sizsiniz başvuru aşamalarını ve yarışma detaylarını inceleyelim.

Yetenek Sizsiniz Başvuru TV8

Binlerce yarışmacının katıldığı ve becerilerini sergilediği, kimi zaman eğlenceli, kimi zaman gerilimli, kimi zaman da şaşırtıcı performanslar izlediğimiz Yetenek Sizsiniz yarışmasının her sezonu ve her bölümü merakla bekleniyor.

Jüri değerlendirmeleri ve final bölümleri ile de oldukça ses getiren yarışma her sezon yeni bir yeteneği ortaya çıkarıyor. Bu yeni yetenek kendini tüm ülkeye ve belki de dünyaya duyurma fırsatı buluyor.

Her yarışma gibi Yetenek Sizsiniz yarışmasının da belli başlı katılma koşulları var. Bu koşulları sağladığınız taktirde yarışmaya katılarak hünerinizi sergileyebilir ve tüm Türkiye’yi hayran bırakabilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Katılım Koşulları

Yarışmaya başvururken kabul etmeniz gereken koşullar şunlardır:

 • Başvuru formunda verdiğiniz kişisel bilgilerin, gönderdiğiniz fotoğraf ve videonun Acun Medya tarafından farklı zaman ve mecralarda kullanılabileceğini kabul etmeniz gerekiyor. Acun Medya kişisel bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmayacaktır.
 • Bilgilerinizin eksik veya yanlış olması durumundan kaynaklanan başvuru süreci problemlerinde sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmeniz gerekmektedir.
 • Başvuruya eklediğiniz fotoğraf ve videolar 3. şahısların telif haklarını ihlal etmemelidir. İhlal edilen telif haklarından dolayı Acun Medya sorumlu olmayacaktır. Böyle bir durumda zarar başvuru sahibi tarafından karşılanacaktır.
 • 18 yaş altında yarışmaya katılmak isteyenlerin formlarını velilerinin doldurması gerekmektedir. Veli onayı olmadan 18 yaş altı kişiler Yetenek Sizsiniz Türkiye platformunda yarışamazlar.
 • Yarışmaya başvurarak; yarışma bilgilerinin size sms ve e-posta yoluyla bildirilmesine onay vermiş olursunuz.

Başvuru formunu doldururken “Başvuru taahhütnamesini okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini tıklayarak bu koşulları yerine getirdiğinizi/getireceğinizi kabul etmiş ve başvuruyu tüm koşullarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Şimdi hazırsak gelelim başvuru formumuza.

Yetenek Sizsiniz Başvuru Formu

Başvuru formunda sizden istenecek bazı bilgiler şöyle;

 • Ad ve Soyad
 • Doğum tarihi ve doğum yeri
 • Boy ve kilo
 • Yaşadığınız ülke, şehir ve ikametgah adresiniz
 • Ev ve cep telefonu, e-posta adresiniz
 • Mesleğiniz
 • Medeni durumunuz gibi kişisel bilgilerdir.

Formun en altında ise sizden yeteneğinize uygun kutucuğu seçmeniz istenecektir. Burada solo dansçı, grup dans, müzik grubu, enstrüman, komedyen, akrobat, hayvan eğitmeni, spor ve taklit gibi bir çok seçenek bulunmaktadır.

Yeteneğiniz bunlardan birisi değilse herhangi başka yetenek kutucuğunu seçebilirsiniz. Form sizden yeteneğinizle ilgili ayrıntılı açıklama da isteyecektir. Bu alana yeteneğinizi en iyi şekilde anlatan bir açıklama yazmayı unutmayın.

Formu bitirirken son olarak; “Daha önce yeteneğinizi sergilediniz mi? Kazanırsanız ödülle ne yapmayı düşünüyorsunuz? Hayatınızdaki sizin için önemli olaylar nelerdir? Gösterinizi sergilemek için bir ekipmana ihtiyaç duyuyor musunuz? gibi konularda Acun Medya’ya bilgi vermeniz isteniyor.

Tüm soruları cevapladıktan sonra bir adet fotoğrafınızı ve varsa yeteneğinizi sergilediğiniz bir videoyu platforma yükleyebilirsiniz. Fotoğraf ve video seçilme aşamasında size avantaj sağlayacaktır. Bu alanları iyi değerlendirmelisiniz.

Yetenek Sizsiniz başvuru formuna tv8basvuru.com/basvuru/yetenek-sizsiniz-turkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Kendinize güveniyor ve yeteneğinizi sergileyerek bir çok insanı etkileyebileceğinizi düşünüyorsanız başvurunuzu yapın.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye başvurmak işte bu kadar kolay. İyi şanslar.

4 yorum

 1. Halil ergun Profil Görseli
  Halil ergun
  8 Temmuz 2018 tarihinde, saat 20:38

  Ben sorvivor adamiyim yardimci olun saygilar

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   18 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:02

   Kendinizi uygun görüyorsanız başvurmalısınız.

 2. Halil ergun Profil Görseli
  Halil ergun
  8 Temmuz 2018 tarihinde, saat 20:37

  Hayalim isteyim sorvivor a katilmaktir yetenegimi acun beye aciklamaktir yeteneksiz e katilmak istiyorum saygilar

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   18 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:03

   Merhaba, formu doldurup gönderin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*