Yemek Bahane Başvuru Formu ve Katılım

Yemek Bahane Başvuru

Son zamanların popüler yemek yarışmaları arasına bir yenisi daha ekleniyor. TV 360 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Yemek Bahane programı, hem yemek yarışması hem de eğlence programı formatında olacak. Merak edilen yarışma programı Yemek Bahane başvuru ve detaylarına birlikte göz atalım.

Yemek Bahane Başvuru TV 360

Ben Bilirim yarışması ile ekranlara renk getiren TV 360 kanalı, yemek yarışması formatına da yeni bir renk getiriyor.

Hafta içi her gün 13:00 – 16:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Yemek Bahane yarışma programında yarışmacılar hem hünerlerini sergileyecek, hem eğlenecek, hem de kazanacaklar.

Sunuculuğunu Tuğba Akıncı ve Lokman Dağ‘ın yapacağı bu eğlenceli yarışma “7’den 70’e herkes ekran başına” sloganı ile keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak.

Yemek Bahane Yarışma Kuralları

Yemek Bahane yarışmasında diğer yarışmalara göre bazı farklılıklar mevcut. Bu farklılıkların yarışmayı daha eğlenceli ve rekabetli hale getirdiğini söyleyebiliriz.

Bu yarışmada yarışmacılar takımlar halinde zorlu, kıyasıya ve gerilimli rekabetin sonunda yemek malzemeleri kazanacaklar. Finalde kazandıkları bu malzemeler ile nasıl bir yemek yapacakları ise tamamen şanslarına ve yeteneklerine kalıyor.

Her gün farklı bir ünlü konuğun katılacağı yarışmada, gün sonundaki finalde yapılan yemeği konuk ünlü tadacak ve kazananı belirleyecek. Kazanan takım günün galibi ve ödülün sahibi olacak.

Yemek Bahane Başvuru Formu

Yemek Bahane programına katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve beraber katılacağınız kişiler hakkında bilgiler vermeniz isteniyor.

Başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinizin de hatasız yazılması size ulaşılabilmesi açısından önemlidir.

Başvuru formuna tv360.com.tr/yemekbahane adresinden ulaşabilirsiniz.

Yemek pişirme konusunda iddialıysanız, ailenizle veya arkadaşlarınızla hem yarışıp hem de kazanmak için bu eğlenceli yarışmaya katılabilirsiniz. İyi şanslar.

TV 360’ın diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv-360 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*