Yaşamdan Hikayeler Başvuru ve İletişim

yaşamdan hikayeler başvuru formu

Belki de isimden anlamışsınızdır, Yaşamdan Hikayeler. TV8 ekranların da yayın hayatına başlayan ve çok ilgi toplayan yarışmamızın başvuru işlemleri ve ihbar hattı gibi iletişim numaraları için detaylı bilgiyi aşağıdaki yazıdan bulabilirsiniz.

Yaşamdan Hikayeler TV 8

Günlük hayatta karşılaştığımız sorunlar, eskiden yaşanmış sorunlar veya unutamadığınız tüm dertleriniz için başvuru yapabileceğiniz en yeni yarışma Yaşamdan Hikayeler hafta içi her gün yayınlanıyor. Sempatik sunucu Lütfiye Pekcan’ın sunuculuğunu yaptığı yarışmamıza nasıl başvuru yapabilirsiniz? Nasıl irtibat numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm detaylarını sizinle paylaşacağız.

Canlı yayınlanan programımız da bir çok hasret sona erecek. Özlemler, hüzünler ve mutluluklar bir arada yaşanacak. Herkesin yer yer göz yaşlarına hakim olamadığı bazense mutluluktan gözyaşlarını tutamadığı Yaşamdan Hikayeler çok ses getireceğe benziyor. Yarışmamızın Whatsapp irtibat numaraları ve iletişim numaraları ile sizde iletişime geçerek sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

Yaşamdan Hikayeler Başvuru Formu

Yarışmaya başvuru hem site üzerinden hemde Whatsapp üzerinden gerçekleşebilmektedir. Aynı zaman da seyirci başvuru işlemleri de yer almaktadır. Yarışmaya sadece aday olarak değil de seyirci olarak da katılabilirsiniz. Seyirci olarak katılmak istiyorsanız TV8‘in yerel sitesine yönlendireceğimiz başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu forma ise buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zaman da yarışmaya katılım sağlamak istiyorsanız da ulaşmanız gereken numaralar şu şekildedir ;

Yaşamdan Hikayeler Whatsapp İhbar Hattı Numarası: 0533 162 60 60

Yaşamdan Hikayeler Canlı Yayına Katılma Numarası: 0212 331 88 15

Tüm bunların yanı sıra hafta içi her gün 10.00 da yayınlanan Yaşamdan Hikayeler için başvuru irtibat numaraları yukarı da ki gibidir. Sizler de whatsapp üzerinden size yöneltilen sorulara doğru yanıt verdiğinizden mutlaka emin olunuz. Aksi takdir de iletişim yarıda kalır ve yarışmaya katılım sağlayamazsınız. Tekrar gözden geçirecek olursak numaralar şu şekildedir ;

Yaşamdan Hikayeler Whatsapp İhbar Hattı Numarası : 0533 162 60 60

Yaşamdan Hikayeler Canlı Yayına Katılma Numarası : 0212 331 88 15

Tüm adaylara tekrar geçmiş olsun dileklerimizi diliyoruz. Sorununuz olursa veya takıldığınız yerleri bizlere yorum bölümünden yada iletişim sayfamızdan ulaştırabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*