Yaparsın Aşkım İzle

Yaparsın Aşkım İzle

Tüm dünyada farklı isimlerde yayınlanan, Fox TV’de İlker Ayrık’ın keyifli ve hoş sunumuyla ekranlara gelen Yaparsın Aşkım yarışma programında daha önceden bildiğiniz “Ben Bilmem Eşim Bilir” formatı yenilenerek daha eğlenceli, çekişmeli ve daha kazançlı hale getirildi. Biz de bu sevilen yarışmanın bölümleri ve özel videolarını Yaparsın Aşkım izle başlığı altında topladık. Artık yarışmayı telefondan, tabletten ve istediğiniz her yerden keyifle izleyebilirsiniz.

Yarışmaya katılım sağlamak veya daha önce yaptığınız başvuruyu güncellemek için buradan başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz: Yaparsın Aşkım Başvuru

Yaparsın Aşkım İzle

İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım yarışması, popüler yayın kanalı Fox TV’de her hafta kendi gününde ve özel günlerde izleyicileriyle buluşuyor. Yarışma programının eğlence ve rekabet konusunda sınır tanımadığını belirten İlker Ayrık, kazanan çifti de sıfır km yepyeni bir araba olan büyük ödülün beklediğini söylüyor.

Program gününde ve saatinde Fox TV’de yayınlanan yeni bölümü izlemek için kanalın canlı yayın sayfasını ziyaret edebilirsiniz: Fox TV Canlı Yayın

Yaparsın Aşkım Bölümleri ve Tanıtımları

Yaparsın Aşkım programının en son bölümünü ve önceki bölümlerini alttaki video oynatma listesinden izleyebilirsiniz. Diğer video sayfalarına geçmek için listenin üstündeki ve altındaki butonları kullanabilirsiniz. 

Keyifli seyirler.

[yotuwp type=”channel” id=”UCTgjk-8lSB8aJ8VFB6rgRlA” ]

1 yorum

  1. fatma Profil Görseli
    fatma
    15 Nisan 2020 tarihinde, saat 08:02

    kendime güveniyorum yaparız biz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*