Ver Fırına Başvuru Formu ve Katılım Şartları

ver fırına başvuru formu

Tv 8 ekranlarının sevilen programı Ver Fırına, Burcu Esmersoy’un sunumuyla sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Yemek yapma konusunda kendinizi yeterli hissediyorsanız, sizden istenilenleri başarıyla yerine getirip etapları geçebileceğiniz konusunda kendinize güveniyorsanız yarışmaya başvurabilir, Emel Başdoğan ve Arda Türkmen’in jüri koltuğunda oturduğu yarışmaya katılabilirsiniz.

Ver Fırına TV8

Ekranların aranan ismi Burcu Esmersoy’un sunumu ile ekranlarda sevenleriyle buluşmaya devam eden yarışma programı genel anlamda verilen etaplardan başarıyla geçip rakiplerinizi eleyerek yarışmayı sonlandırma üzerine kurulu. Yemek yapma konusundaki hünerlerinizi jüri üyelerine göstererek rakipleriniz arasından sıyrılıp programı başarıyla tamamlamanız gerekiyor.

Jüri üyelerinin her etapta istediği tatları en güzel yakalayan kişiler etabı tamamlayıp bir sonrakine geçme hakkı kazanıyorlar. Jüri üyelerine yemeğini beğendiren kişi de elenme adayı olmaktan kurtularak yerini bir süre daha garantiliyor. Kalan 2 kişi birincilik için kıyasıya rekabete başlıyor. İstenilen yemeği en güzel yapıp jüri üyelerine beğendiren yarışmacı elenmekten kurtulurken diğer yarışmacı elenerek Ver Fırına programına veda ediyor. Verilen etapları başarıyla geçen 1 yarışmacı da programın sonunda birinci olarak hayallerine kavuşuyor.

Ver Fırına Katılım Şartları

Hafta içi her gün saat 18.00’da TV 8 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam eden programa başvurmak da oldukça kolay. TV8 Ver Fırına başvuru sayfasına girerek başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunmanız yeterli. Başvurunuzun onaylanması halinde en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

18 yaşının altında olan bireylerin yarışmaya veli onayı dahilinde katılması zorunlu olmaktadır. Eğer veli onayı yapılmadan 18 yaş altı bir birey başvuruda bulunmuşsa, başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Dolduracağınız başvuru formunda tamamen doğru bilgi vermeniz gerekmekte. Zira yarışma ekibi tarafında büyük bir titizlikle incelenen başvuru formları içerisinde yanlış bir beyan bulunması halinde başvurunuz geçersiz sayılmaktadır.

Ver Fırına Başvuru Formu

Başvuru formunda özlük bilgilerinizin yanı sıra yemek yapma konusundaki ilgi ve becerilerinize yönelik bazı sorular da bulunmakta.

  • Ad, Soyad
  • Doğum Tarihi ve Yeri
  • Boy/Kilo
  • Açık Adres
  • Ev/Cep Telefonu
  • Medeni Durum
  • Yemek Yapma ile Alakalı Becerileriniz Ölçen Sorular
  • En Son Bitirdiğiniz Okul Adı Ve Bölümü
  • Çocuğunuz Var mı? Varsa Kaç Çocuğunuz Var?
  • Pasta/Hamur İşi yapmayı kimden öğrendiniz?

Sorularını doldurarak Ver Fırına yarışma programına katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Yarışmanın başvuru formuna buradan ulaşabilir, ilgili sorulara doğru yanıtlar vererek katılım şansı elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*