TV8 Seyirci Başvurusu ve Katılım

TV8 Seyirci Başvurusu

TV8, Acun Ilıcalı’nın devir almasıyla birlikte Türk TV tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir kanal olarak tarihe geçti. 7’den 77’ye her yaştan insanın izlediği, eğlence, hobi, gelişim ve eğitim konusunda birbirinden farklı yarışmalara ve programlara ev sahipliği yapan TV8, yayın sürecine izleyicileri de katması ile dikkat çekiyor. Biz de sizler için TV8 seyirci başvurusu aşamalarını inceleyeceğiz. TV8 programlarına izleyici ve konuk olarak katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

TV8 Seyirci Başvurusu

TV8 yarışma ve eğlence programları kadar, bu programlara ek zenginleştirici yapımlarla da dikkat çekiyor. Programların öncesi, sonrası, çekim araları, çekim arkası, görülmeyenler, detaylar ve birçok farklı içerik, yan programlarla izleyicilere sunuluyor.

Böylece hem yarışma ve program karakterleri daha yakından tanınıyor, hem de bu yapımlar izleyici tarafından daha kolay benimseniyor.

Siz de TV8 ekranlarında gözükmek, fikirlerinizi belirtmek ve yayınlara katılmak istiyorsanız aşağıdaki katılım ve başvuru formunu doldurarak sizden istenilen bilgileri iletmeli, sizinle iletişime geçilmesini beklemelisiniz.

TV8 Seyirci Başvuru Formu

TV8 yayınına izleyici olarak katılmanız için istenilen bilgiler şunlardır:

  • Adınız soyadınız
  • E-mail ve telefonunuz
  • Doğum tarihiniz
  • Oturduğunuz yer
  • Katılmak istediğiniz program-yarışma
  • Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya adresleriniz
  • Katılımcı ekip sayınız

TV8 Seyirci Başvuru Formu

Bu şekilde aşağıdaki programlara seyirci olarak başvurabilirsiniz:

Programlara arkadaşlarınız veya yakınlarınız ile de katılmanız mümkün. Sizinle gelecek arkadaşlarınız veya yakınlarınız varsa kaç kişi olduklarını belirterek kendileri hakkındaki bilgileri de doldurmalısınız.

TV8 seyirci başvuru formuna tv8.com.tr/seyirci-basvuru adresinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Onayı

Başvurunuz onaylandığında formda belirttiğiniz cep telefonunuza SMS ile QR kodu ve size özel kimlik kodunuz olan ID bilgisi iletilecektir. Bu bilgileri iyi saklayın ve kaybetmeyin.

Davet edildiğinizde program çekimine giriş esnasında görevli personele QR kodunuzu veya ID’nizi göstermeniz gerekiyor. Size verilen QR kodu ve ID tek kullanımlıktır. Bir programa tekrar seyirci olmak için yeni QR kodu ve ID almalısınız.

QR kodu veya ID’si olmayanlar maalesef çekime alınmayacaklardır. Bu nedenle çağrıldığınızda bu bilgilerinizi mutlaka yanınızda bulundurmalısınız.

Şimdi en sevdiğiniz programı seçin ve arkadaşlarınızla veya ailenizle katılarak güzel bir gün geçirin.

İyi eğlenceler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*