Türkiye Modelini Arıyor Başvuru Formu

Türkiye Modelini Arıyor Başvuru

TV8 yepyeni bir yarışma ile yine reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yeni model adaylarının yarışacağı ve Türkiye’nin top modelinin seçileceği “Türkiye Modelini Arıyor” yarışması ekranlarda yerini alıyor. Şimdi birlikte Türkiye Modelini Arıyor başvuru aşamalarına ve yarışma detaylarına göz atalım.

Türkiye Modelini Arıyor TV8

Birbirinden popüler yarışma ve programlarla adından oldukça söz ettiren Acun Medya ve TV8, yeni bir yarışma ile izleyicilerini heyecanlandırıyor.

Modellik konseptinde ve fiziksel özellikler ile öne çıkan yarışmada kadın ve erkek adaylar Türkiye’nin yeni top modeli olmak için yarışıyorlar. 

Bu büyük serüvende başarılı olan yarışmacıları bambaşka bir dünya ve yeni bir gelecek bekliyor olacak.

Türkiye Modelini Arıyor Başvuru Formu

Yarışmaya 2 yöntem ile başvuru yapabiliyorsunuz. Standart başvuru formu ve videolu başvuru seçenekleri bulunuyor. Videolu başvurunun daha avantajlı olduğunu ve öncelikli değerlendirildiğini belirtelim.

Yarışmanın detaylı bir başvuru formu bulunuyor. Modellik yarışması olduğu için kişisel bilgilerinizin dışında fiziğiniz ve dövme, piercing gibi özelliklerinizi de belirtmeniz isteniyor.

Başvuru formundaki tüm alanları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmaya özen gösterin. Ayrıca kaliteli ve net çekilmiş 2 adet fotoğrafınızı da eklemeyi unutmayın.

Formu tamamladıktan ve fotoğraflarınızı da ekledikten sonra gönder butonuna basarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Türkiye Modelini Arıyor başvuru formuna tv8basvuru.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye Modelini Arıyor Videolu Başvuru

Yarışmanın bir diğer başvuru şekli ise videolu başvuru seçeneğidir. Bu başvuruda belli başlı kişisel bilgileriniz dışında çok fazla detaylı bir form doldurmanız gerekmiyor.

Sizi asıl anlatacak ve tanıtacak olan hazırlayacağınız videonuz olacak. Modellik yarışması olduğu için videoda kendinizi iyi tanıtmalı ve genellikle tam boydan çekim yapmalısınız.

Model yürüyüşü, duruşlar, pozlar gibi birkaç hareket videoda sizi daha iyi gösterecek ve katılım açısından size avantaj sağlayacaktır.

Hazırlayacağınız videonun 100mb boyutunu geçmemesi ve mp4 formatında olması gerektiğini de belirtelim.

Yarışmanın videolu başvuru sayfasına tv8basvuru.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin yeni top modeli olmaya adaysanız ve kendinize güveniyorsanız başvurunuzu yaparak bu heyecanlı yarışmaya katılın. Belki de yeni top model sizsiniz.

İyi şanslar.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. arda Profil Görseli
    arda
    18 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:59

    bu yarışmayı çok seviyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*