Temizlik Avcıları Başvuru Formu ve Katılım

Temizlik Avcıları Başvuru

Yayın hayatına kendine özgü yapımları ile hızla devam eden TLC, popüler programlarının arasına birini daha katmayı başarıyor. Yine TLC’den bildiğimiz orijinal yurt dışı formatı “Temizlik Bağımlıları” adıyla yayınlanan programın Türkiye yapımı olan Temizlik Avcıları kısa zamanda bir fenomen haline geldi. Biz de bu popüler programın detaylarını, ekibini ve başvuru aşamalarını sizler için derledik. İşte Temizlik Avcıları başvuru ve detayları.

Temizlik Avcıları Başvuru TLC

Titiz olmakla temizlik takıntılı olmak arasında hassas bir sınır vardır. Temizlik avcıları bu sınırın hangi tarafında sanırım herkes biliyor.

Kendi yaşantılarında da gün içinde üşenmeden saatlerce detaylı ve zorlu temizlik yapmayı yaşam tarzı haline getirmiş Fulya Kurt, Burak Kekeç ve Okan Bensiz üçlüsünden oluşan yeni temizlik avcıları ekibi TLC ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Ünlü ev aletleri markası Dyson sponsorluğunda gerçekleştirilen programda temizlik avcıları ekibimiz ilk defa tanıştıkları insanların evlerine konuk oluyorlar. Temizlik yapmaktan hoşlanmayan veya temizlik yapmaya fırsatı olmayan, belki de temizliği gereksiz gören insanların yardımına koşan ekip, günün sonunda misafir oldukları evlerden güler yüz ve mutluluk sözleriyle ayrılıyorlar.

Temizlik Avcıları Kimler?

Son zamanların popüler kanalı TLC’de yayınlanan Temizlik Avcıları yeni sezonunda farklı isimlerle karşımıza çıkıyor. Fulya Kurt, Burak Kekeç ve Okan Bensiz’den oluşan ekip üyelerinin kim olduklarına yakından bakalım ve temizlik takıntısı olan bu ekibi daha detaylı tanıyalım.

Fulya Kurt

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşayan emekli ve bir kız evlat sahibi olan Fulya Kurt, banyo lifleriyle yaptığı temizlikle dikkat çekiyor. Çocukluğundaki hayali evlerini temizlemek olan Fulya Hanım, bu özelliğini annesinden ve teyzesinden aldığını söylüyor.

Her ne kadar titizliği sebebiyle kızıyla anlaşmazlıklar yaşasa da, eve gelen misafirlere temizlik açısından nefes aldırmıyor. Titizlik hassasiyetinin annesinin kaybından sonra arttığını ifade eden Fulya Hanım, annesinin de gece saatlerinde halı sildiğini belirtiyor.

Burak Kekeç

Kayseri’de bir firmada çalışan Burak Kekeç’in temizlik serüveni annesinin hastalığından sonra ev işlerinin kendisine kalmasıyla başlıyor. Annesinin de kendisi gibi titiz olduğunu ve genellikle kendisinin yaptığı temizliği beğenmediğini belirten Burak bu konuda zamanla ustalaşmış.

Temizlikte doğal yöntemlere önem veren Burak Kekeç, günlük yaşamında neredeyse tüm çamaşırlarını ütüleyerek giyen nadir erkeklerden biri. 27 yaşındaki Burak bulunduğu ortamların temiz ve düzenli olmasının onu rahatlattığını belirtiyor.

Okan Bensiz

Temizlik ve düzen takıntıları olan 28 yaşındaki Okan Bensiz, abisinin de benzer özelliklere sahip olduğunu söylüyor. Kız kardeşleri olmadığı için annesinin kendilerini kız evlat gibi yetiştirdiğini ve bu nedenle temizlik işlerinde son derece başarılı olduğunu belirtiyor.

Evde özellikle yere dökülen saçlardan ve kıllardan hiç hoşlanmayan Okan Bey, bu konuda yakın çevresiyle de bazı zorluklar yaşadığını açıklıyor.

Temizlik Avcıları Süpürgesi Dyson V11

Temizlik Avcıları programında ekibin sürekli kullandığı teknoloji harikası olarak bilinen süpürge oldukça ilgi gören ve merak konusu olan bir ev aleti haline geldi. Dyson marka olan bu süpürgenin her alanda derinlemesine temizlik için üretildiği belirtiliyor.

Dyson V11 model ismi ile piyasaya sunulan bu ev aleti dijital motora sahip. Kablosuz şarjlı kullanımı, batarya miktarını gösteren led ekranı ve birçok kullanışlı aparatı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda duvara monte edilebilen şarj ünitesi ile kolayca şarj edilebiliyor ve aparatları ile birlikte fazla yer kaplamadan düzenli saklanabiliyor.

Temizlik Avcıları Süpürge Dyson V11

Dyson V11 model süpürgenin belirtilen bazı özellikleri şöyle;

  • Zeminlerde ve halılarda güçlü temizlik
  • Doğru görev için doğru temizlik modu
  • Bütünleşik güç yönetim sistemi
  • ”Doğrult boşalt’ hijyenik hazne boşaltma
  • Şarj ünitesine takılabilme

Temizlik Avcıları’nın her programda mutlaka kullandığı bu süpürgenin tam şarj ile çalışma süresi 60 dakikaya kadar çıkabiliyor. Ayrıca ücretsiz kargo, 2 yıl garanti ve 30 gün içinde koşulsuz iade imkanları da sunuluyor.

Dyson V11 süpürgenin detaylı bilgilerine dyson.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Temizlik Avcıları Başvuru ve İhbar Hattı

Evi dağınık, kirli, düzensiz ve hijyen konusunda geri kalmış biri olabilir, elinden gelmiyor olabilir, imkanları el vermiyor olabilir veya yapmayı tercih etmiyor olabilir. Çevrenizde tanıdığınız veya gördüğünüz, temizlenmesi gerektiğine inandığınız evler veya ortamlar varsa Temizlik Avcıları programına başvurarak bildirebilirsiniz.

Temizlik Avcıları Ekibi

Temizlik Avcıları ekibi hem bu evleri, ev sahiplerinin de onayı ve rızası ile temiz, sağlıklı ve daha rahat yaşanabilir hale getirmek için temizleyecek, hem de onların temizlik takıntıları konusunda içi rahat etmiş olacak.

Temizlik Avcıları başvuru ve ihbar telefon numarası: 0532 453 53 81
WhatsApp başvuru ve ihbar hattı linki: Temizlik Avcıları WhatsApp Hattı

Temizlik Avcıları yeni sezon bölümleriyle keyifli ve çamaşır suyu kokulu anlar yaşatmaya devam ediyor. 

TLC’nin diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tlc adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*