Survivor Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Survivor Başvuru

Survivor ilk çıktığı günden bu yana büyük bir seyirci kitlesine hitap eden ve her daim popülerliğini sürdüren bir yarışmadır. Yarışma zorlu ada koşullarında sizin dayanıklılığınızı ölçer. Günün her saati kaydınızı yapan bir kamera sayesinde yarışma süresince yaşadıklarınız insanlar tarafından izlenebilmektedir. Survivor başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Survivor Başvuru 2021 TV8

Ada hayatında başarılı olan yarışmacılar, yarışmaya ilgi duyan ve seyreden izleyiciler tarafından oy verilerek seçilir. Yarışmanın sonuna kadar seyirci oylaması yapılmaktadır. Bu yüzden ada hayatında davranışlarınız ve fiziksel kondisyonunuz önemlidir.

Dokunulmazlık oyunlarına katılarak da kendinizi kanıtlamanız mümkündür. Dokunulmazlık oyunlarında oyunu kazanan kişi o hafta elemesinde elenmekten kurtulmuş olur. Bu şekilde bir kişi finale kadar ilerleyebilir. Ada içerisinde ilişkileriniz ve davranışlarınız ile izleyicilere ve diğer yarışmacılara kendinizi sevdirirseniz finale ulaşma olasılığınız daha da artar.

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmaya katılmak için bedensel olarak iyi olmanız gerekmektedir. Aşırı kilolu veya aşırı zayıf kişiler yarışmaya alınmamaktadır. Kilonuza ve bedeninize güveniyorsanız yarışmaya başvurabilirsiniz. Fakat 1 sene vücut çalışmanızın ardından yarışmaya katılmanız daha iyi olacaktır.

Survivor Ada Konseyi ve Eleme Gecesi

Survivor yarışmasında belirli gecelerde Ada konseyi adı altında her iki takımın da toplandığı ve değerlendirmeler yapıldığı bölümler oluyor. Bu önemli gecelerde yarışmacılar oylanıyor ve değerlendiriliyorlar.

Seyircilerin de SMS oyları ile katılarak favori yarışmacılarını destekledikleri bu gecede dokunulmazlığa sahip olan yarışmacılar elemeden korunuyor. En zayıf görülen ve hataları ile dikkatleri üzerine toplayan bir yarışmacı eleme gecesi adaya veda ediyor.

Survivor SMS Sıralaması

Survivor yarışmasında hem oyunlardaki performansa göre hem de seyircilerin kullandığı SMS oylarına göre yarışmacı sıralamaları yapılıyor.

Oyunlarda her yarışmacının kazandığı oyun puanları performans sıralamasında önemli rol oynuyor. En fazla oyun puanı kazanan yarışmacıların performans puanı da yüksek oluyor ve performans sıralamasında üst sıralarda yer alıyor.

Diğer bir önemli sıralama da SMS oyları ile yapılan sıralama. Oylama gecelerinde seyirciler destekledikleri yarışmacılara SMS ile oy gönderiyorlar. Oylama sonucunda da SMS bazında bir sıralama elde ediliyor. Bu sıralama da eleme gecesinde rol oynuyor.

Survivor SMS sıralaması ve performans sıralaması liste olarak Acunn sitesinde açıklanıyor. Her hafta güncel sıralamalara acunn.com/survivor ulaşabilirsiniz.

Survivor Tanıtım Videoları

Survivor yarışmasında ödül oyunları, birleşme partisi, eleme geceleri gibi önemli bölümler oluyor.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının en yeni bölümünün tanıtım fragmanını ve dahasını Survivor Videoları sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Survivor yarışmasının yeni bölüm videolarına, tanıtımlarına ve özel videolara tvyarismabasvurulari.com/survivor-izle adresinden ulaşabilirsiniz.

Survivor 2021 Başvuru Tarihi

Survivor 2021 başvuru tarihi için 2020 yılının yaz ve sonbahar ayları düşünülüyor. Herhangi bir olumsuzluk veya erteleme olmazsa Survivor 2021 her zamanki gibi ilkbahara doğru başlayacak.

Survivor 2021 ön eleme ve seçme yerleri önceden belirlenip tarihleri açıklanacak. Başvurusu uygun bulunan adaylar seçmelere katılacak ve kendini gösterecek.

Survivor Başvuru Şartları

Survivor başvurusu yapmadan önce bedensel anlamda dayanıklı olduğunuzu kontrol edin. Eğer dayanıklılık durumunuz düşük ise yarışmaya katılamazsınız. Diğer yarışmacılardan düşük kondisyona sahip iseniz aynı şekilde yarışmada başarılı olmanız mümkün değildir.

Herhangi bir maddeye bağımlı olmamanız çok önemlidir. Herhangi bir madde ile bağımlılığınız bulunduğu takdirde yarışmaya kesin olarak katılamazsınız. Özellikle alkol ve sigara tüketimi yarışmaya katılmadan önce büyük bir engeldir. Gerekli testler yapıldığı için alkol veya sigara içip içmediğiniz belli olacaktır.

Survivor Başvuru Videosu

Survivor’a videolu başvuru da yapabiliyorsunuz. Kendinizi tanıtan, fiziğinizi ve yeteneklerinizi gösteren güzel bir video ile başvuru yapmak şansınızı arttıracaktır.

Survivor Başvuru Videosu için dosya boyutu limiti 100 mb olarak belirtilmiş. Bu sebeple çok uzun bir video hazırlamanıza gerek yok. Sizi özel gösterecek ve farklı yanlarınızı anlatacak bir video daha mantıklı olur.

Videolu başvuru yapmak için gereken sayfaya tv8basvuru.com/video-basvuru ulaşabilirsiniz.

Survivor Katılım Aşamaları

Survivor yarışmasına katılabilmeniz için yarışmanızı engelleyecek herhangi bir hastalığınız bulunmamalıdır. Bu en önemli şartlardan biridir. Yarışmanızı engelleyecek her hastalık sizin için bir engeldir.

Kronik hastalığınız varsa yarışmaya kesinlikle başvuru yapmamanız gerekir. Fakat geçici hastalıklar engel değildir. Örneğin grip olan bir yarışmacı testleri geçtiği ve kabul edildiği takdirde yarışmacı olabilir.

Survivor Başvuru Formu

Yarışma başvuru formunu doldururken kesinlikle doğru cevaplar vermeye özen gösteriniz. Verdiğiniz doğru cevaplar katılmanız yolunda sizi öne taşıyacaktır. Adaylar hakkında derinlemesine araştırma yapılacağı için yanlış cevaplar vermek sizi yarışmaya katılmaktan engelleyebilir.

Survivor başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanı sıra sizi daha iyi tanımak adına detaylı cevaplar gerektiren sorular da sorulmaktadır. Bu sorulara olabildiğince dikkatli ve özgün cevap veriniz. Klasik cevaplar vermek yerine kendi cevaplarınızı vermek size artı olarak dönecektir. Klasik cevaplar genellikle reddedilmektedir.

Survivor Başvuru

Formdaki bazı önemli sorulardan örnekleri aşağıda görebilirsiniz.

 • Survivor’a katılmak için hangi özelliklerinize güveniyorsunuz?
 • Daha önceki bölümlerden hangi yarışmacıyı kendinize yakın buluyorsunuz? Neden?
 • Survivor’a yarışmacı olarak katılma şansı elde ederseniz en az ve en çok neden zorlanacağınızı düşünüyorsunuz?
 • Survivor’a başvuran veya katılan başka birini tanıyor musunuz? Yakınlığınız nedir? İsimlerini yazınız.

Özgün ve gerçekçi başvuru formları çok daha önemlidir. Bu yüzden asla yalan söylemeyiniz. Verdiğiniz bilgiler titiz bir şekilde araştırılacaktır.

Resmi Survivor başvuru formuna tv8basvuru.com/survivor ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için bedeninize, gücünüze, aklınıza ve kendinize güveniyorsanız başvurmaktan asla çekinmeyiniz. Yarışmaya her yıl sizden kötü yarışmacılar katılabilir. Bu yüzden asla ümidinizi kaybetmeyiniz.

Yarışmaya başvuru yapıp beklemek en doğru seçenek olacaktır. Survivor başvuru sonuçlarınız size bildirilecektir. Başvurunuzun onaylanmasının ardından diğer işlemlere geçiş yapmanız mümkün olacaktır.

Survivor 2021 Seçme Yerleri ve Tarihleri

Başvurular alınıp değerlendirildikten sonra ön elemede seçilen adaylarla birebir görüşme ve mülakat için belirli illerde seçme yerleri ayarlanıyor. Bu seçme yerlerinde mülakat yapılarak adaylar daha yakından tanınıyor. Bu seçmeler, adaylara da yarışma için kendilerini kanıtlama imkanı verdiğinden son derece önemli.

Başvuru yaptıktan sonra mülakat için çağrılırsanız size en yakın olan ildeki seçme yerine giderek mülakata katılabiliyorsunuz. 

Survivor seçme yerleri ve tarihlerine tv8basvuru.com/duyurular/survivor ulaşabilirsiniz.

Kendinize güveniyorsanız ve iyi bir yarışmacı olurum diyorsanız bu fırsatı kaçırmadan Survivor başvuru işleminizi yapın. Belki de yeni yarışmacılardan biri sizsiniz.

İyi şanslar.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

68 yorum

 1. Leyla Profil Görseli
  Leyla
  12 Ağustos 2020 tarihinde, saat 18:18

  Survivor katilmak en buyuk hayalim fransada yasiyorum tek izledim defalrxa izledimmm survivora umarim bir gun hayalerimi gerceklesririm
  Hic pismann olmazziniz katilirsam kendime guvenim sonsuz sonuna kadar giderim motivasyonuma beraber cikamiyacgm yol yoktur

 2. Leyla Profil Görseli
  Leyla
  12 Ağustos 2020 tarihinde, saat 18:12

  Fransada yasiyorum katilmayi cok istiyorum sesimi duyun lutfen

 3. Emrah Profil Görseli
  Emrah
  24 Temmuz 2020 tarihinde, saat 14:40

  Öncelikle saygı ve sevgimi iletmek isterim hepinize ben kendimi burdan ifade edemem mülakatlarda göstermek istiyorum çok istyorum yüce Rabbim izin verirse nasip ederse orda oalacagim cagirirsan cok iyi olur

 4. Yaşam Profil Görseli
  Yaşam
  6 Haziran 2020 tarihinde, saat 22:12

  Ben rüyamda 8 kere Survivor yarışmacısı olarak gördüm 6 kere şampiyon olmuştum defalarca kez başvuru yaptım lütfen sesimi duyun Allah rızası için ben Survivor’a aşık bir insanım gerçekten ölürüm katilamazsam nolur kulak verin sesime Allah rızası için

  • Fikret Profil Görseli
   Fikret
   4 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:43

   Aynen kardeşim bende 17 yaşındayım ama 18 olmam gerekiyor

 5. Emre Profil Görseli
  Emre
  1 Haziran 2020 tarihinde, saat 13:44

  Acun abi ben emre survavior gelmek ve gurur duyicaksiniz benden bana güvenin acun abi
  sizin gibi bi abinin yanina gelmek istiyorum istanbulda oturyorum lütfen acun abi

 6. Murat icen Profil Görseli
  Murat icen
  21 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:30

  Acun abi sorvarvire katilmak istiyoryum ama bu eminim ne okunur nede bni cagrirlar oraya oylesine yaziyo saten bunu icimden gelerek olmuyacak duaya amin der gibi acun abi ben asil kutahyaliyim izmirde oturuyorum abi telefon numaram 05383592108 numaram abi

  • Murat icen Profil Görseli
   Murat icen
   21 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:34

   Acun abi ben guzel kasik oyunuda oynuyorum beni oraya al abi lutfen kendimi kanitliyim herkese omami abi

 7. Abid Baran Profil Görseli
  Abid Baran
  17 Mayıs 2020 tarihinde, saat 22:56

  Klavye üzeri konuşmak istemiyorum işallah allahın izniyle oraya gitsem orda yetenekligim gücüm orda göster istiyorum sesimizi duyun Acun abee

 8. Cihan Profil Görseli
  Cihan
  9 Mayıs 2020 tarihinde, saat 19:34

  Ben bu yarışma da olmam gerektiğini düşünüyorum espirili dinamik
  Hırslı yapımla ve bir de mesleğim animasyon olmasın dan dolayı izleyicilere keyifli ve heyecanlı bir yarışma sunabilecegime inanıyorum.
  Orası benim yerim!!!!

 9. Ferit Profil Görseli
  Ferit
  3 Mayıs 2020 tarihinde, saat 01:22

  Acun abi bir survivor yarışmacısı olabilmek için illa bir spor dalından veya ünlü olmak mı gerekiyor bence öyle olmaması lazım.
  Acun abi ben 18 yaşındayım ve benim herhangi bir spor dalımdan başarım yok ama yeteneklerim var bunun için survivora baş vurmak istiyorum ve orda yeteneklerimi sergilemek istiyorum ve survivor yarışmacısı olmayı çok istiyorum ACUN ABİ NE OLUR SESİMİ DUYUN

 10. alperen Profil Görseli
  alperen
  1 Mayıs 2020 tarihinde, saat 17:13

  acun abi 18 yaşındayım ankarada oturuyprum yaş 18 kendime ve fiziğime güveniyorum survivorun en genç yarışmacısı olmak istiyorum

 11. Kahraman Profil Görseli
  Kahraman
  30 Nisan 2020 tarihinde, saat 17:38

  Kusura bakmayın ben Survivor veya bir başka şey için kendimi acindiracak deyilim.Bir şeyi yaparım kısmetse olur olmuyorsa kısmet nasip değilmiş derim

 12. Berkan Profil Görseli
  Berkan
  27 Nisan 2020 tarihinde, saat 02:50

  Kendime ve hızıma güveniyorum

 13. Selcuk Profil Görseli
  Selcuk
  25 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:30

  Bu tam benlik yarışma cunki ben acligida yokluga bilen biriyim

 14. Şilan Kardelen dayan Profil Görseli
  Şilan Kardelen dayan
  25 Nisan 2020 tarihinde, saat 12:59

  Illaki ünlü ya da tanınmış mi olmak gerekiyor anlamıyorum yanlış konuşmak istemem ama bizler sayesinde bu kadar reyting sahibisiniz sizden ricam garibanları da alın gariban değilim ama ünlü de değilim neden yanlızca onların başvuruları kabul oluyor benim tanıdım acun medyanın hakkı hak olması lazım cidden ama kendime inanıyorum kuvvetli ve dayanikliyim niye olmasın ya şampiyon olacağıma inanıyorum ben iddia atmam ortaya yaparım kabul edin ki göstereyim

 15. Merve Aydın Profil Görseli
  Merve Aydın
  25 Nisan 2020 tarihinde, saat 00:26

  Benim en büyük hayalim survivora katılmak. Sonuna kadar gidebileceğimi biliyorum ben alırsanız hiç pişman olmazsınız size çok Reyting sonuçları getiririm ..Kendimi kanıltamak istiyorum beni alırsanız çok sevinirim.

 16. Erhan aybi Profil Görseli
  Erhan aybi
  22 Nisan 2020 tarihinde, saat 19:20

  Benim sampiyonluk dışında baska hayallerim mesajlarim var bunlari aktarmam lazim beni kaybetmeyin cok sey kazandiricam size ciddiye alin beni gökan abi seni seviyorum acun abiye ilet bunu sevgiler

 17. Yunus YILDIZ Profil Görseli
  Yunus YILDIZ
  18 Nisan 2020 tarihinde, saat 19:15

  Acun abi öncelikle selamın aleyküm ben ağrı patnos luyum ölüme bir saat kala son isteğini sorsalar sörvayvır a katılmak derim benim mesleğim elektrikçi yüksek gerilim direk hatları kukseklik korkusu yok açlığa çok dayanikliyim oruç turnamda ve zorlu arazi koşularında kendinden biliyorum 25 yaşındayım evliyim katılman için ilâ cumali gibi yayanmı geleyim ağrının gururu olmaya geliyorum ALLAH’IN izniyle katılman sebebim şampiyonluktan ziyade ülkeme ne kadar güçlü oldugumu kanıtlamak vede aileme nolur benide alin zengin veya ünlü olmanı gerekiyorsa ne yapalım kader utansın boyle gariban olmak miş kaderimiz acun abi saygılar inşallah cevab alırım

  • Mürsel öksüz Profil Görseli
   Mürsel öksüz
   27 Nisan 2020 tarihinde, saat 00:49

   Selam acun bey ben trabzon gururu olmaya geliyorum inşallah beni sorvayvura alirsinizda kendimi orda gostwririm acliğa adaşart larina dayanik liyim acun bey on yildir cok istiyorum katilmak bir tur li kismet olmadi inşallah 2021 yilinda katilirim sizin sayenizde cok istiyorum saygilarim la acun bey

 18. Yavuz Profil Görseli
  Yavuz
  12 Nisan 2020 tarihinde, saat 08:05

  Slm acun abey 2021 fovirisiyim insalah
  36 yas katilmayi çok istiyorum

  • Erkan Profil Görseli
   Erkan
   17 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:17

   Kardeş bende favorisi yim emin ol benden iyi olamassin

 19. Memati ?E Profil Görseli
  Memati ?E
  12 Nisan 2020 tarihinde, saat 01:51

  Bu yarismayi 5 yildir izliyom beni yeneilecek kimse yok bu yarismanin tek krali beni bekle 2025. Bum acun beye selamlar BAm

 20. ismail ates Profil Görseli
  ismail ates
  12 Nisan 2020 tarihinde, saat 01:48

  Bu yarismayi cok seviyorum kismetse 2026 fa ordayim herkes icin hayirlisi acun abiue selamlar.

 21. Aliihsan akgon Profil Görseli
  Aliihsan akgon
  12 Nisan 2020 tarihinde, saat 00:15

  Abi beni bu yarismaya alirsaniz cok mutlu olurum tek dileim o yarismaya katilmak

 22. Elsad Profil Görseli
  Elsad
  31 Mart 2020 tarihinde, saat 15:59

  Ben Azerbaycanliyim adim Elsad.Çocuklukdan beri Survivoru izliyorum ve katilmak istiyirum insallah gelecek yillarda beni Survivorda gore bilirsiniz

  • İbrahim Profil Görseli
   İbrahim
   3 Nisan 2020 tarihinde, saat 05:21

   En çok. Sevdiyim bi program survivora katilmak en büyùk hayalim. Insallah. Bende orda bir oyuncu. Olurum basvuru şartlari nedir bri açiklasin

 23. Enver akkuş Profil Görseli
  Enver akkuş
  26 Mart 2020 tarihinde, saat 13:29

  Bide Urfalı alın pişman olmazsınız bunda. Adınız gibi emın olun saygılrımla

 24. basrı Profil Görseli
  basrı
  21 Mart 2020 tarihinde, saat 00:44

  Merhabalar survivor en sevdiğim program ve bu program Katılmak benim hayalim ve aylar önce başvuru yaptım heralde çok yoğunluk var hala dönmediler umarım bir gün benim Şansım da gelecek Ve. hatta bu programa girmek için iddiaya bile girdim

 25. Zeki Profil Görseli
  Zeki
  15 Mart 2020 tarihinde, saat 01:20

  Bn ne ûnlüyüm nede sporcuyum.vanin catak ilcesinde bir cobanim.bnde ordakilere meydan okuyorum.kendime guveniyorum.bu gune kadar unlusu geldi.sporcusu geldi.dovuşcusu geldi.bokscusu geldi. Cobani neden gelmesin

 26. GÜL Profil Görseli
  GÜL
  25 Şubat 2020 tarihinde, saat 22:40

  dövüş sporlarıyla ilgileniyorum kondisyon hız dayanıklılık ve güç konusunda kendime güveniyorum seneye başvuru yapıcam İnşAllah olur.

 27. Ashyrmammedow Mater Profil Görseli
  Ashyrmammedow Mater
  24 Şubat 2020 tarihinde, saat 12:07

  Meraba men Turkmenistanliyim. Acun abi bende survivora katilmak isteyorum lutfen bana 1şans verin sporcyŷim futbol koşmak yeke dilegim survivora katilmak lutfen abi

 28. Mustafa Profil Görseli
  Mustafa
  21 Şubat 2020 tarihinde, saat 21:57

  Su an suvivor izliyorum biliyorum Allahin izniyle cogundan iyiyim bana bi sans verin

  • zeki şos Profil Görseli
   zeki şos
   22 Nisan 2020 tarihinde, saat 00:44

   slm güzel abimiz yaklasik 8 yildir survivoru izliyorum izliyerek te cok tecrube kazandim herkesin olduğu gibi benimde izlerken hayalim oldu survivora gitmek inanın bende gelip o yarışmalarda cok cok yarışmak istiyorum abi söylecek ve yazilacak cok sey var inanin abi benimde yerim varsa imkan varsa bende yarismaya katilmak istiyorum 2 yildir yalvarislardayim habirin ola hoşcakal türkiyenin STARI ACUN BEY sizi ve ekibinizi cok seviyorum ❤❤❤

 29. Mustafa Profil Görseli
  Mustafa
  21 Şubat 2020 tarihinde, saat 21:52

  Acun abi bana bi sans ver ben orda olmak cok istiyorum

 30. Aysel Can Profil Görseli
  Aysel Can
  9 Şubat 2020 tarihinde, saat 14:23

  neden survivor formu bukadar saçmalık dolu neden kısa ve net değil belki bu sayede birçok insan katılır poğram daha uzun sürer herkes ilgiyle izliyor çok seviliyor birinci bölüm ikinci bölüm yapın sonra ikitarafı karşılaştırın haktan çok oynayan olunca ilgi dahada artar reyting dahada büyür gerçekten halkın aklı gidiyor survivor izlerken ozaman bunu bir düşünün sevgilerle

  • Özal Profil Görseli
   Özal
   30 Mart 2020 tarihinde, saat 01:14

   Ben azerbeycandan hep burda olmak arzusundayim umarim benide alirlar

   • HALİL ÇULPAN Profil Görseli
    HALİL ÇULPAN
    12 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:43

    Ben halil 47 yaşın dayım urfalı yım genç delikanlıydım turp gibiyim survivor ra katılmak istiyorum bana bir fırsat verin acun bey ben de size bir urfa çiğköfte sözü veriyorum yarışma bensiz olmamalı yarışmaya renk cümbüşü katacağıma söz veriyorum

 31. Yagmur Profil Görseli
  Yagmur
  18 Ocak 2020 tarihinde, saat 14:10

  Acun abi seni seviyorum ama sen ya hep unluleri gonullu yapiyon yada fenomenleri 1 kerede halktan seyircilerden gotursen ben basvuru yapmayacam çünkü biliyorumki fark etmeyecen bile O YUZDEN SOYLEMEDEN GEÇMEK ISTEMEDIM

 32. Halil ergün Profil Görseli
  Halil ergün
  29 Aralık 2019 tarihinde, saat 01:25

  Allah rizasi icin bana yardimci olun ben sorvivor adamiyim sesimi acun abime duyurun lutfem yardim edin

 33. Yahya Profil Görseli
  Yahya
  12 Ağustos 2019 tarihinde, saat 10:22

  Çok sevdiğim bir yarışma umarım katılırım güçlü kalmak ve hızlı olmama guveniyorum

 34. Ramazan bagseven Profil Görseli
  Ramazan bagseven
  19 Temmuz 2019 tarihinde, saat 13:23

  3 yıldır bas vuru yapıyorum.birturlu.kısmet.olmuyor.ne.yapmam.gerekiyor.milli sporcusuyum dunya 2sıyım.maytay.da.daha.ne yapayım

 35. Ramazan kurt Profil Görseli
  Ramazan kurt
  15 Temmuz 2019 tarihinde, saat 00:59

  On senedir izliyorum bu yarışmayı çünkü seviyorum çok hayal ediyorum orda olmak

 36. Serxan Profil Görseli
  Serxan
  11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 04:31

  Bakü den kardeş ülke Türkiyeye selamlar.
  Acun bey bi programda acıklama yapmışsınız Azeri arkadaşlarımız, kardeşlerimiz de katıla bilir diye.
  Bende katılmak istiyorum.
  32 yaşındayım 1.80 boyunda, kilom 72
  Her hangi bir hastalıgım filan yok Rabbime wükürler olsun.
  Sporla meşkulüm. İlgilenirseniz cok sevinirim önceden teşekkürler.

 37. Emrah Profil Görseli
  Emrah
  11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 01:45

  Maşallah herkes herşeyi yapabiliyor bende herşeyi yaparım desem yalan olur tek ilgi alanım futbol sporu seviyorum yarışmalarda sadece bedeninle değil aynı zamanda akıl ve zekanla oynarsan kazanirsin

 38. Turan Profil Görseli
  Turan
  7 Temmuz 2019 tarihinde, saat 18:51

  ACUN ABE Survivor benim İcin cok kolay gelecek ben kendimi survivor goruyorum

 39. Turan Profil Görseli
  Turan
  7 Temmuz 2019 tarihinde, saat 18:46

  Slm ben Turan survivor katılmak istiyorum kendime güvenim cok

 40. bilal Profil Görseli
  bilal
  7 Temmuz 2019 tarihinde, saat 17:54

  oncelıkle sunu soleyım ben kendıme guvenıyorum ve bu adadakı yarısı kendım kazanacahıma ınanıyorum sadece ben kazanacagım kendı tecrubeme guvenıyorum ınanın

 41. YASİN Profil Görseli
  YASİN
  3 Temmuz 2019 tarihinde, saat 22:20

  Acun abi siz bana survivor’a katılma şansını bi verseniz
  Eğer birinci olmazsam A.HABERDE tüm dünya karşısında
  Eşşek gibi anırmazsam namerdim …..

 42. Recep Aktaş Profil Görseli
  Recep Aktaş
  3 Temmuz 2019 tarihinde, saat 18:56

  Survivor çok seviyorum ve orda yarışmak isterim

 43. Ramazan bagseven Profil Görseli
  Ramazan bagseven
  3 Temmuz 2019 tarihinde, saat 13:39

  Slm acun abı mılı.maytay sporcusuyum Insallah.hayatım gercek olur yarışma fırsatı.elde.ederım

 44. Mesude yanıç Profil Görseli
  Mesude yanıç
  1 Temmuz 2019 tarihinde, saat 20:59

  Ben mesude yanıç 18 yaşındayım 1.57 boyum 54 kilom sigarayı bırakmaktayım gücüme ve kendime güveniyorum bir kadın olarak yapamayacağımız hiç bir şey
  Yok gücüme değil aslında kendime olan güvenimden dolayı başaracağıma inancımla bu yarışmaya katılmayı çok istiyorum kendi çapımda evde çalışıyorum bu yüzden bu yarışmaya alınmakta hak kazandığımı düşünüyorum en çok da orta bir birlik beraberlikle yarışacağız çok alışacağız belki de birbirimize çok özleyeceğiz yeni tanıdığımız insanlarla dostluklar kurucaz önemli olan da güç kuvvet değil birlik ve beraberlik sevgi saygı içerisinde yarışarak hakedenin kazanmasıdır

 45. Kenan ozcakmak Profil Görseli
  Kenan ozcakmak
  26 Haziran 2019 tarihinde, saat 13:58

  Bu yarışmayı eskiden çok izlerdim şimdi ise pek değil çünkü hep aynı oyuncular ve aynı oyunlar genelde bizler farklı yarışmacılar ve oyunlar görmek istiyoruz .bunun için aslında bir onerimde var tabiki ama artık izlemedigim için söylemenin de pek önemi yok bu yarışmaya çok başvurdum pek bir şeye yaramadı çünkü hep aynı yarışmacılara ve ünlülere hak yanılıyor veya torpilin olacak sadece şunu demek istiyorum acun beye daha acımasız ve zor olması lazım bu yarışmanın teşekkürler

 46. Oğuzhan Profil Görseli
  Oğuzhan
  18 Haziran 2019 tarihinde, saat 19:24

  Beni Secsinler Ve Benim gibi 2 Kişi Olsa Oyun 100 de 99 bizimdir KAZANACAGIMIZ KESİN İŞİ ŞANSA BIRAKMAM 🙂

  • Soner Profil Görseli
   Soner
   5 Temmuz 2019 tarihinde, saat 14:22

   Yaw bi git hadi takım kalsak oynamak gerkir her oyunu 2 gün aç kaldıktan sonra oynayabiliyor musun ? Bakalım öyle uzaktan ben yaparim demek çok kolay ama icraata bakacaksın lafa değil

 47. Sercan Sezer Profil Görseli
  Sercan Sezer
  4 Mart 2019 tarihinde, saat 16:42

  ben Sercan.sigara kullanmıyorum.lisanslı amatör boksörüm ve orta derecede yüzme biliyorum ayrıca çocuklukdan kalma
  birkaç jimnastik hareketide yapabilmekteyim.söylemem gerekiyorki iş karıştırmakda,nasıl?boksör isek sadece boks a odaklanmamalı,veya futbolcu bile sırf futbola yönelmemeli.iş karıştırmakda dedik.sonuçda survivorda da hep karışık karışık oyunlar var.nasıl iş spor anlamında karıştırmakdan geçiyorsa,survivor da bir karışık mücadele.ki hayatta kalabilmek sözkonusu,hayatda da herşey var.illa karma sporları benimsemeli veya benimsememesekde elimizden geldiğince birşeyler kapmaya çalışmalıyız.ama meslek boyutu çok farklı “çok mesleği olan aç kalır” atasözüne istinaden olacak şunları söyleyecem iş survivor hayatda kalabilmekde.ama günümüz ki artık 21.yy da olduğumuzu düşündüğümüzde böyle atasözlerinin survivorda yeri yok demektir.karıştırmak dedim.hem boks hem yüzme hem jimnastik hemde tekrar çocukken en meraklısı olduğum spordan olacak futbol.teşekkürler

 48. Mehmet Profil Görseli
  Mehmet
  24 Ağustos 2018 tarihinde, saat 23:19

  Katilmak istiyorum hizima guveniyorum

  • Mehmet Profil Görseli
   Mehmet
   27 Eylül 2018 tarihinde, saat 18:03

   Daha once bas vuru yapmistim ek bilgi istediler e posta adresime geldi adim mehmet 23 yasindayim askerlik gorevimi yerine getirmisim her hangi bir hastaligim yok boyum 1 .7o falan kilom 60. Yarismaya katilmak istiyorum cok fazla izleyemiyorum cok calistigimdan dolayi saygilar

   • Basri kartal Profil Görseli
    Basri kartal
    26 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:53

    Selam aleyküm bu yarışmaya candan gönülden katılmak istiyorum 36 yasindayim çok hirsliyim gitmek istiyorum

 49. Halil Profil Görseli
  Halil
  19 Ağustos 2018 tarihinde, saat 21:53

  Enbuyuk hayalimdir survivur torpil deyil sadece teslere alin beni lutfen sizlere yalvariyorum lutfen buyarismayi kazanacagimdan adimgibi eminim lutfen

 50. Nuh kardaş Profil Görseli
  Nuh kardaş
  5 Temmuz 2018 tarihinde, saat 20:15

  Survivor yarışmayı çok seviyorum ve kendi başarımı insanlara göstermek istiyorum

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   18 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:04

   Kendinize güveniyorsanız katılım sayfasına bakmalısınız.

   • Cüneyt Profil Görseli
    Cüneyt
    17 Şubat 2020 tarihinde, saat 22:34

    Ben kendime güveniyorum ve sızın yarışmana katılmak istıyorum MARDİN Kızıltepe den 2021 tarıhınde sızınle berabe yarışmanda katılmak istıyorum

   • ismail ates Profil Görseli
    ismail ates
    12 Nisan 2020 tarihinde, saat 01:48

    Bu yarismayi cok seviyorum kismetse 2026 fa ordayim herkes icin hayirlisi acun abiue selamlar.

 51. Ayşe şaşmaz Profil Görseli
  Ayşe şaşmaz
  12 Haziran 2018 tarihinde, saat 20:35

  Yarışmayı bir senedir izleyemiyorum ama çok seviyorum katılmak istiyorum

 52. Türkmen Kafatutar Profil Görseli
  Türkmen Kafatutar
  25 Ocak 2018 tarihinde, saat 12:41

  size kalmış.

 53. Türkmen Kafatutar Profil Görseli
  Türkmen Kafatutar
  25 Ocak 2018 tarihinde, saat 12:41

  hiç bir preneyimim yokofosyenel yok……lakin denemek istiyorum….ödeyeceğim…….hesap çok belki katkısı olur.

  • Kenan ozcakmak Profil Görseli
   Kenan ozcakmak
   30 Haziran 2019 tarihinde, saat 23:43

   Bu yarışmaya katılmak istiyorum ama bir türlü katilamiyorum çünkü çok başvuru var ama boşuna genelde tanıtım yüzler ve bilindik insanlar katılıyor yada torpil olacak bizede imkan sunacaklarmi diye senelerce bekliyoruz ama boşuna buraya katılmak için illaki şov mu yapmak gerekir ne bilim yurdun dört kosesini gezip kendimizi ispatlamak mi gerekir yada başka programlara katılıp ben survivor’a katılmak istiyorum diye haykırmak mi lazım bir kere de bize bu imkanı şunun eminim ki pişman olmayacaksınız ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*