Stil Avcıları Başvuru Formu ve Katılım

Stil Avcıları Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Son yılların gözde program türlerinden olan moda ve tasarım yarışmaları hız kesmeden yeni tarzlarını çıkarmaya devam ediyor. Son örneklerinden biri ise Fox TV’de yayınlanmaya başlayan Stil Avcıları. Şimdi hep birlikte Stil Avcıları başvuru aşamalarını ve yarışmanın detaylarını inceleyelim.

Stil Avcıları Fox TV

Yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren merakla diğer bölümü beklenen, şahane sunumları ile ekranları başın da seyircilerini hem güldüren hemde bilgilendiren bir yapım olan Stil Avcıları hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yer almaktadır.

Jüri bölümünde yer alan isimler ise; daha önce tanıdığımız ve adını tüm dünyaya duyurmuş bir moda tasarım uzmanı olan Hakan Akkaya, aynı zamanda stil ve tarz anlamında üstat olarak görülen diğer bir isim Uğurkan Erez ve son olarak da Türkiye’de yılın güzeli seçilen best modelimiz Demet Şener yer almaktadır.

Yarışmamızda her hafta kaybedenler, kazananlar ve aynı zamanda büyük ödüller gibi seçenekler de bulunuyor. Kendi modanıza, stilinize ve yorumlarınıza güveniyorsanız ve bu ödüle gerçekten ihtiyacınız varsa durmayın, siz de Fox TV’de yayınlanan Stil Avcılar yarışmasına başvurunuzu hemen bugün gerçekleştirin.

Stil Avcıları Yarışma Kuralları

Kocaman bir ev, birbirinden farklı 3 jüri üyesi ve aynı zamanda birbirine karşı kıyasıya yarışacak iki rakip. Stil Avcıları yarışmamızın kuralları arasında; günün belirlenen rakibi hem kendi hem de takımı adına yarışacaktır.

Yarışmacıya belli bir ücret tanımlanacak, kendisine tanımlanan ücreti o gün içerisinde yapılacak en güzel kombini harcamaya kullanacaktır. Bu kombinin içerisinde giyim, saç şekilleri v.b. bir çok seçenek de yer alıyor. Bu miktarı olabildiğince yararlı ve etkili kullanarak kendi kombinini jüri üyelerine beğendirmeye çalışacak.

Günün sonunda en çok puanı alan yarışmacı adayı, kendisi ve takımı adına puanları topluyor. Daha sonra haftanın sonunda en çok puanı toplayan takım bir çanta dolusu paranın da sahibi oluyor.

Kazanılan para takım içerisinde tüm üyelere eşit miktarda dağıtılıyor. Aynı zamanda kaybeden takımdan bir kişi elenmek zorunda kalıyor. Bu kişi ise takım üyelerinin kendi verdikleri oylar ile belirleniyor.

Büyük ödülün cezbettiği, jüri üyelerinin uyguladığı katı moda kurallarının geçerli olduğu bu zor arenada kendi stilinizi konuşturup en iyi stil benim diyorsanız yarışmamıza katılım sağlayın.

Stil Avcıları Başvuru Formu

Stillerine ve tarzlarına güvenen gençlerin katıldığı, jüri üyelerine kendilerini beğendirme çalıştığı, aynı zamanda süreye karşı ve rakiplerine karşı yarışan stilistler ve moda tutkunları yarışıp büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar.

Stil Avcıları başvuru formuna ve yarışmanın diğer tüm detaylarına fox.com.tr/Stil-Avcilari adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*