Soru Küpü Başvuru Formu ve Katılım

Soru Küpü Başvuru

TRT, yepyeni bir yarışma programı ile evlerimize konuk oluyor. Soru Küpü isimli yarışma programında evinize gelen teknolojik bir küpün sorduğu soruları ailecek yanıtlıyorsunuz ve ödülün sahibi oluyorsunuz. Şimdi birlikte Soru Küpü başvuru aşamalarına ve yarışma detaylarına bakalım.

Soru Küpü Başvuru TRT 1

TRT 1 kanalı, son teknoloji ürünü akıllı bir küp üzerine kurulu, hem sosyal mesafeye uyan hem de kendi evinizde yarışabileceğiniz formatta yeni bir yarışma ile karşınızda.

Soru Küpü isimli yarışma programında başvurular arasından seçilen şanslı ailelerin evine kameralar yerleştiriliyor. Sonrasında kapınıza bırakılan teknolojik bir küpü evinize alıyorsunuz. Soru Küpü isimli bu küpün her yüzünde ekranlar bulunuyor.

Küp ayrıca sesli olarak da iletişim kurma ve konuşma teknolojisine sahip. Seslendirmesinin de akıllı telefonlardan bildiğimiz Siri uygulaması ile geliştirildiğini belirtelim.

Soru Küpü Yarışma Ödülü 5000 TL

Soru Küpü yarışması 2 farklı aile arasında geçiyor ve 3 etaptan oluşuyor. Yarışmada akıllı küpün sorduğu soruları ailecek yanıtlayarak doğru cevap vermeye çalışıyorsunuz. Her iki rakip ailenin verdiği cevaplar karşılaştırılıyor ve değerlendiriliyor.

Yarışmanın 2. etabında sürpriz olarak ünlü konuklardan videolu sorular soruluyor ve yarışma daha da renkleniyor. Aileler bu sorulara da doğru yanıt vermek için yarışıyorlar.

Tüm etapların sonunda toplamda 5 adet doğru cevap veren aile tam 5000TL ödülün sahibi oluyor.

Soru Küpü Başvuru

Soru Küpü Başvuru Formu

Soru Küpü yarışması sosyal mesafe kuralına uyarak hazırlanan bir yarışmadır. Yarışmaya başvurup seçilen yarışmacı aile adaylarının evine dikkatlice ve titizlikle otomatik robot kameralar yerleştiriliyor.

Bu sürece uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Yarışmaya başvurmak için aile fertlerinden biri, detaylı olarak hazırlanan başvuru formunu doldurarak göndermelidir.

Başvuru formunda, formu dolduran kişinin kişisel bilgileri ve aile hakkında genel bilgiler isteniyor. Ayrıca ailenizin ve yarışmanın çekimlerinin yapılacağı salonunuzun fotoğrafını da yüklemelisiniz.

Tüm işlemlerin ardından formu tekrar inceleyip eksik veya hatalı bilgi olmamasına dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Sonrasında formu göndererek başvuru aşamanızı tamamlayabilirsiniz.

Soru Küpü başvuru formuna sorukuputrt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Siz de hem evinizin rahatlığında yarışmak hem de 5000 TL ödülü kazanma şansı yakalamak için aileniz ile başvurunuzu yapın. Belki de kazanan siz olacaksınız.

İyi şanslar.

TRT 1’in diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/trt-1 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*