Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu ve Katılım

Sıra Sende Türkiye Başvuru

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Sıra Sende Türkiye yepyeni ses yarışması formatı ile ekranlarınızda! Sıra Sende Türkiye Başvuru aşamalarına hep birlikte göz atalım.

Sıra Sende Türkiye TRT 1

Yepyeni formatı ile ekranların başına gelen TRT’nin iddialı yarışması Sıra Sende Türkiye için kollar sıvandı. Yarışmacı adaylarının en çok merak ettiği sorular arasında, yarışma formatı, jüri üyeleri ve büyük ödül var. Detaylara geçmeden önce jüri üyelerinden bahsedecek olursak, Türkiye’nin eşsiz sanatçılarından; Metin Şentürk, Işın Karaca ve Mustafa Keser yer alıyor. Oldukça zorlu jüri üyelerinden oluşan yarışmamızın adayları bir hayli ter dökecek gibi gözüküyor.

Sıra Sende Türkiye hangi gün yayınlanıyor sorusu ise bir çok kişi tarafından merak ediliyordu. Hemen açıklayacak olursak yarışmamız TRT 1 ekranlarında her cumartesi ve pazar günleri akşam 20:00 da yayınlanıyor.

Sıra Sende Türkiye Yarışma Kuralları

Sürekli merak edilen diğer bir husus ise yarışmanın kuralları oldu. Öncelikle her hafta birbirinden farklı 16 adet adayın yarıştığı program da, yarışmacı adayları arasından bir tanesi haftanın birincisi seçilecek. Ve en nihayetinde final zamanı ise tüm zamanlar da o haftanın birincileri (toplamda 10 adet) yarışacak. Ayrıca jüri üyeleri dışında yarışmacı adayının birinci olması için 20 kişiden oluşan orkestranın yanı sıra 5 kişiden oluşan halk jürisi diye adlandırdığımız jürilerin de beğenisini kazanmak zorundasınız.

Büyük finalin nefesleri kesmesini bekliyoruz. Bu sefer yapacağım diyorsanız ve sesinizi bu yarışmada birinci görüyorsanız durmayın başvurun. Büyük ödül için aşağıya doğru devam edin.

Sıra Sende Türkiye Büyük Ödülü 200.000 Türk Lirası

Yarışmamızın en ilgi çekici cazip durumu ise şüphesiz 200.000 Türk liralık bir ödülü. Jüri üyelerinde oturan Işın Karaca, Metin Şentürk ve Mustafa Keser’in beğenisini kazanmak ve o haftanın birincisi olmak, nihayetin de final haftasında da üstün performans gösterip ödüle uzanmak şüphesiz zor olsa gerek. Ancak kendinize olan güveniniz tam ise mutlaka yarışmamıza başvuru yapmaktan çekinmeyin.

Sıra Sende Türkiye Başvuru Koşulları

Yarışmamıza katılmak için ufak tefek başvuru şartları dışında pek önemli bir koşul yok. Dileyen herkes katılabilir tabii ki şu koşullar dahilinde;

  • Dilediğiniz müzik kategorisinden şarkınızı seçip seslendirebilirsiniz.
  • Katılabilmek için 16 yaşınızdan büyük olmalısınız (18 yaşınızdan küçük iseniz aileniz ile müraacat etmek zorundasınız).
  • Sıra Sende Türkiye yarışmasından önce bir başka programda yer alıyor olmanız engel değildir, katılabilirsiniz.

Yukarıda yer alan şartlar sizin içinde uygunsa durmayın başvuru formunu doldurarak katılın.

Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuruları iki aşamadan gerçekleşmektedir. Dilediğinizi seçip başvurabilirsiniz. Birincisi whatsapp üzerinden başvuru yapmak. Bunun için aşağıda ki şekilde ilerlemelisiniz ;

Whatsapp ile başvuru yapabilmek için eklemeniz gereken numara: 0532 274 78 59 Bu numara ile iletişime geçip sizden istenilen bilgileri (çoğunlukla ad, soyad ve şarkı söylerken çekildiğiniz videodur, ama farklılık gösterebilir). ilgili kişilere iletmek.

Başvuru formu üzerinden başvurmak için, aşağıda yer alan sorulara doğru yanıt vermeniz gerekiyor. Başvuru formu işlemi resmi site üzerinden gerçekleşmektedir. Sıra Sende Türkiye başvuru formuna trt1.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*