Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Başvuru Formu

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Başvuru

Evleneceksen Gel yarışmasına nasıl katılırsınız? Seda Sayan ile Evleneceksen Gel başvuru formu ve detayları yazımızda yer almaktadır.

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Show TV

Yılların eskitemediği, güzelliği ve esprili yüzü ile ekranların sevilen ve saygı gören yüzü Seda Sayan ile Evleneceksen Gel her hafta içi Show TV ekranların da karşımıza çıkıyor. Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı yarışma izdivaç programları arasın da en çok revaçta olan program diyebiliriz.

Yarışmacılarının birbirinden farklı olduğu programın başvurusu ve katılımı nasıl gerçekleşiyor birlikte inceleyelim.

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Katılım

Herkesin evlenme hayalini gerçekleştiren Seda Sayan ile Evleneceksen Gel bomba gibi bölümleri ile yayınına devam ediyor. Birbirinden ilginç ve farklı adaylar programda tanışıyor ve görüşüyorlar.

Türkiye’nin her yöresinden insanları bir araya getiriyor ve insanları kaynaştırıyor. Sizde eğer hayatınızın aşkının burada olduğuna inanıyorsanız eğer yarışmaya başvuru yapmak ve katılım sağlamak oldukça kolay.

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Başvuru Formu

Yarışmaya katılım sağlamak istiyorsanız aşağıda yer alan talimatları uygulamanız gerekmekte. Seyirci olarak katılım ise maalesef sağlanamamakta. Son günler de yaşanan en neşeli olaylar yine Seda Sayan ile Evleneceksen Gel’de.

Yarışmamız türünün diğer izdivaç programlarına göre daha samimi ve daha neşeli olduğunu belirtelim. Seda Sayan’ın adeta anne şevkati gösterdiği, Uğur Arslan’ın abilik yaptığı bu güzel yarışmaya başvurmak için 0212 540 05 05 numaradan başvuru yapabilirsiniz. Veya yarışmanın facebook adresine buradan ulaşabilir, direk facebook adreslerinden mesaj atabilirsiniz.

Bizim size önerimiz mutlaka internet başvuru formu üzerinden yapmanız olacaktır. Zira bilgilerinizin vs. kaybolma ihtimaline karşın en güvenli ve en kalıcı ihtimal internet siteleri üzerinden yayınlanan başvuru formunu doldurmak olacaktır.

İyi şanslar.

2 yorum

 1. Demir Profil Görseli
  Demir
  3 Ekim 2017 tarihinde, saat 13:53

  bende katılmak istiyorum ne yapabilirim

 2. MURAT Profil Görseli
  MURAT
  19 Eylül 2017 tarihinde, saat 11:32

  Herşey kader kısmet ama yinede herşey bizim elimizde..kimse kimseyi bir resme bakıpta sevemez..yada bir görüşte aşk denilen şey yalan dolan…karşındakini uzun vadeli tanımak lazım..sevgi kendiğilinden oluşur zamanla..zaten gerçek sevgi alışkanlıktır..gerisi sadece hoşlantı ve göz zevkidir..oda gelip geçicidir..Ben geçici zevklerin peşinde olmadım..olmamda..Benim adım Murat,evlenmek istiyorum niyetim ciddi..Bekarım..istanbulda kendi evimde yalnız yaşıyorum..Ciddi düşünen dürüst temiz ve ahlaklı bir bayan ile tanışmak istiyorum..175 boy,70 kilo ve koç burcuyum..Kötü alışkanlığım yok,Aklaki değerlere önem veren dindar biriyim..ciddi bayanlardan telefon bekliyorum..0543…306..46..08..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*