Rastgele Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Rastgele Başvuru

Aileniz ve arkadaşlarınız arasında ballı olarak mı biliniyorsunuz? Her zaman çok şanslı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz. O zaman Rastgele Yarışması tam size göre. Hep birlikte Rastgele başvuru aşamalarına göz atalım.

Rastgele Başvuru TRT1

Bu yarışmada fiziksel beceriniz veya bilgi ve kültür seviyeniz önemli değil. Rastgele yarışması için bir konuda iddialı olmanız yeterli; çok şanslı olmanız. Yarışmada başarılı olabilmeniz için sadece şansınıza güvenmeniz gerekiyor.

Şansınız ile doğru tercih yaparak strafor gibi basit malzemeden yapılan bir kapıyı tekmelerseniz ve seçiminizde haklı çıkarsanız rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Ya da bir başka eğlenceli oyunda şansınız iyi gitmezse, seçtiğiniz halat kopar ve düşmeniz için hazırlanan havuzu boylarsınız.

Fakat hemen umutsuzluğa kapılmayın. Rastgele yarışmasında sizin şanslı olmanız kadar rakip yarışmacıların da şanslı olması gerekiyor. Diğer turdaki oyunlarda belki de rakipleriniz talihsiz sonuçlarla karşılaşacak.

Rastgele Yarışması Kuralları

TRT 1 ekranlarında yayınlanan eğlenceli yarışmayı sevilen oyuncu ve sunucu Şoray Uzun sunuyor. Yarışmaya her bölümde 4 adet yarışmacı katılıyor. Yarışmacılar birbirleriyle yarışırken şansları sayesinde yaptıkları doğru seçimler ile rakiplerini geçerek büyük ödüle yaklaşacaklar.

Rastgele Büyük Ödül 50.000 TL

Rastgele yarışmamızın büyük ödülü tam 50.000 TL. Yarışmada şansınız çok iyi giderse büyük ödüle kadar gelmeniz oldukça kolay. Bu aşamadan sonrası, ayağınıza gelen fırsat için ne kadar hazır olduğunuza bağlı. Eğer bu fırsatı yeteneğinizi de kullanarak en iyi şekilde değerlendirirseniz, büyük ödül olan 50.000 TL’ye sahip olursunuz.

Rastgele Başvuru Formu

Rasgele Yarışması başvurusu yapmak için başvuru formunu dikkatli ve eksiksiz doldurmaya özen gösterin. Başvuru formunda aşağıdaki bilgiler sizden isteniyor.

Fotoğrafınız (Yakın tarihte çekilmiş)
Adınız – Soyadınız:
Doğum Tarihiniz:
Uyruğunuz:
Eğitiminiz:
Mesleğiniz:
Cep Telefonunuz:
Adresiniz:
Yaşadığınız Şehir:
E-posta
Sosyal Medya Adresleriniz
Kişisel Bilgiler
Boy:
Kilo:
Medeni Durumunuz:
Çocuk Sayısı:

Bu bilgileri eksiksiz ve güncel bilgilerle doldurmalısınız. Formda yer alan kırmızı * işaretli alanlar boş bırakmamanız gereken alanlardır. Bu alanları doldurmadan formu gönderemezsiniz.

Ayrıca gönder butonuna basmadan önce formun sonunda “Ben robot değilim” yazan kısmın yanındaki kutucuğu da işaretlemeniz gerekiyor.

Rastgele Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de şanslı olduğunuza inanıyorsanız ve 50.000 TL gibi büyük bir ödülü kazanma şansı yakalamak istiyorsanız Rastgele Yarışmasına başvurun. İyi şanslar.

TRT 1’in diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/trt-1 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*