Nergis Zamanı Başvuru Formu ve Katılım

nergis zamanı

Star TV’de yep yeni bir program olan Nergis Zamanı başlıyor! Modadan alışverişe, lezzetli yemeklerden sağlık tavsiyelerine kadar kadına dair her şeyin konuşulacağı Nergis Zamanı başvuru, katılım şartları, kurallar ve detaylar bu yazımızda.

Nergis Zamanı Star TV

Yeni bir kadın programı olan Nergis Zamanı, ünlü sanatçı Nergis Kumbasar tarafından sunulacak. Kadınlar tarafından ilgi gösterilen programda oldukça faydalı bilgiler mevcut.

Star TV ekranlarında yayınlanan programın en büyük farkı, izleyicileri gündelik hayatın tek düzeliğinden uzaklaştırarak, hem gülümsetip hem düşündürmek olacak. Yemek ve sağlık konularında güzel ve pratik tarifleri sizlerle buluşturacak.

Nergis Zamanı Program İçeriği

Nergis Kumbasar’ın kendi tariflerinin de yer alacağı programda; sağlıklı, lezzetli, herkesin kolayca yapabilecekleri menüler izleyenler ile paylaşılacak. Kolay tarifler ile hoş görünen ve damak zevkinize uygun lezzetler sunulacak.

Nergis Zamanı, sağlıktan, çocuk bakımına, doğru alışverişten, yemek tariflerine kadar kadınlara yönelik tüm konuları ele alacak. Aynı zamanda moda, makyaj ve son trendleri izleyicilerle paylaşacak.

Modadan, alışveriş tüyolarına kadar kadına dair tüm konuların paylaşılacağı “Nergis Zamanı” yakında Star’da başlayacak.

Nergis Zamanı Başvuru

Bütçenize uygun, göz zevkinize hitap eden, hem güzel hem de ekonomik giyinmenin yanında farklı konularda birçok sürpriz için ve programımıza katılmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Başvuru aşamaları yakında paylaşılacak.

Programın çekilen bölümlerini arşivinin bulunduğu Star TV resmi sitesi için tıklayın.

1 yorum

  1. Arezou Profil Görseli
    Arezou
    26 Ekim 2018 tarihinde, saat 02:00

    Hayatin her yonunu gosterecek cok eglenceli program ve cok onemli niktalara degen bir program bir kadinin her yonunu ortaya cikaran

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*