Milyonluk Resim Başvuru Formu ve Katılım Şartları

milyonluk resim başvuru

Milyonluk Resim, nihayet ülkemizde yerini alan efsanevi Big Picture yarışmasının uyarlanmış versiyonudur. Milyonluk Resim başvuru, şartlar ve katılım ile ilgili bilgiler için lütfen yazımızı okumaya devam edin.

Milyonluk Resim Başvuru Fox TV

Televizyon ekranların da uyarlamalarda en çok başarı sağlayan kanallardan birinin Fox TV olduğunu şüphesiz hepimiz biliyoruz. Yine bir farklı yabancı program olan Big Picture yarışmasının uyarlamasını gerçekleştiren Fox TV bu konuda iddialı gibi duruyor. Yapımcılığını Ufuk Coşkun’un yaptığı, Provizyon Medya yapımı adı altında gerçekleştirilen Milyonluk Resim’in sunuculuğunu ise farklı yarışmalardan, dizilerden tanıdığımız efsane isim Selçuk Yöntem yapıyor.

Yarışmamızın Genel Koordinatörlüğün de Emre Güler bulunurken, yönetmen koltuğunda ise Aslıhan Altındağ Torpil bulunuyor. Bir diğer uygulayıcı yapımcı ise Pelin Altun. Yarışmamızın isminden de anlaşılacağı gibi çeşit çeşit resimler gösterilip ilgili sorulara doğru yanıt verilmesi isteniyor.

Milyonluk Resim Yarışma Detayları ve Formatı

Programın genel itibari ile işleyişi oldukça basit. Yarışmacı adaylarına stüdyo da bulunan dev ekran da sorular ile ilgili resimler gösteriliyor. Yarışmacı adayı tahmin edebileceği soruları ilgilendiren resimleri seçip o resimler ile ilgili soruları alıyor. Doğru yanıt verdiği takdir de adım adım yükseliyor. Toplam da sorulan soru sayısı ise 12 adet. Ve tabii tüm sorulara doğru yanıt verdiği takdir de yarışmacı büyük ödüle ulaşıyor. Büyük ödül mü ne? Az daha aşağıya inmeniz gerekiyor.

Milyonluk Resim Büyük Ödül

Geldik en çok merak edilen bir soruya cevap vermeye. Yarışmamızın formatı oldukça basit yukarı da anlattığımız gibi. Peki diyelim ki 12 soruya doğru yanıt verdiniz, kaç para kazanacaksınız? Sıkı tutunun çünkü büyük ödül tamı tamına 1.000.000 ( 1 milyon Türk Lirası ) TL. Görsel zekanıza güveniyorsanız mutlaka ilgili soruları ilk başta açmayı deneyin, daha sonra ise 12 adet soruya doğru yanıt vererek büyük ödüle ulaşın.

Milyonluk Resim Başvuru Şartları

Programa katılabilmeniz için öncelikle reşit yaşta olmanız gerekmektedir. Yani 18 yaşınızda. Ayrıca daha önce farklı bir yarışmada aday olduysanız ve ya yarıştıysanız bu durum sizin Milyonluk Resim‘e başvurmanıza engel değildir. Şart olarak sadece 18 yaş sınırının olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aşağıda yer alan başvuru formu detaylarını ilgili bir şekilde doldurduğunuzdan emin olduğunuz da sizinle iletişime geçmelerini bekleyin. Daha sonra sürpriz, yarışmadasınız!

Milyonluk Resim Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru kısmına geldiniz. Kuralları, şartları ve detayları öğrendiğinize göre hala kararlıysanız doğru yerdesiniz. Yarışma başvuru formunda sorulan sorulara doğru yanıt vermeye özen gösterin. Aksi takdir de sizinle iletişime geçilemez, geçilse bile eksik bilgiden dolayı adaylığınız askıya alınabilir. Ayrıca formda yer alan soruların bir kısmı ise şu şekildedir ;

 • Adınız Soyadınız:
 • TC Kimlik numaranız:
 • Mesleğiniz:
 • Doğum yeriniz:
 • Aslen Nerelisiniz:
 • Yaşadığınız şehir:
 • Boyunuz / Kilonuz
 • Cep telefonu numaranız:
 • Sabit telefon numaranız:
 • E-posta adresiniz:
 • En son bitirdiğiniz okul ve bölüm:
 • Devam ettiğiniz okul:
 • Daha önce hangi sektörlerde çalıştınız?
 • Medeni durumu:

ve bu soruların daha fazlasına yine başvuru formundan ulaşabilirsiniz.

Milyonluk Resim başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Herkese başarılar.

2 yorum

 1. Aleyna Yıldızlı Profil Görseli
  Aleyna Yıldızlı
  22 Ocak 2018 tarihinde, saat 13:32

  Merhaba,ben başvuru yaptım mülakata çağrıldım o gün benim için çok ani gelişti ve kendimi tam ifade edemediğimi düşünüyorum tekrar başvuru yapmalı mıyım ? Yoksa beklemeliyim ? Bu yarışmaya katılmayı ciddi anlamda istiyorum.

 2. Hazal Profil Görseli
  Hazal
  11 Eylül 2017 tarihinde, saat 20:05

  Başvuru Yapamıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*