Memet Özer İle Mutfakta Programı, Tarifleri ve Konukları

Memet Özer ile Mutfakta

Bir yemek programı olan Memet Özer ile Mutfakta, Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Lezzetli ve alışılmadık yemek tariflerini izleyiciye aktaran Mehmet Özer, hafta içi her gün ekranlarda yerini alıyor.

Memet Özer programa bir çok ünlü ismi davet eder ve onlarla güncel yaşam konularını ele alır. Bu sırada da lezzetli yemekler pişer ve tarifleri seyirci ile paylaşılır. Şef aşçı olan Mehmet Özer oldukça beğenilen ve ilgiyle takip edilen bir yemek programına ev sahipliği yapar.

Memet Özer ile Mutfakta Fox TV

Yemek programı olmasına rağmen sevilen ve beğenilen program, birbirinden ünlü isimleri programa konuk ediyor. Eşsiz bir damak şölenine dönüşen programda güncel konular ve sorunlar yemek yapımı sırasında seyirciyle paylaşılıyor. Seyirci bu sayede hem yemek yapmayı ve püf noktaları öğrenebiliyor hem de güncel konularla ilgili kolaylıkla bilgi alabiliyor.

Programa katılan ünlü isimlerin günlük yaşamda neler pişirdikleri, nasıl beslendikleri ve sağlıkları ile ilgili son derece önemli bilgilerin de paylaşıldığını belirtelim.

Sağlık konularıyla yakından ilgilenen ve beslenmeyle ilgili önemli bilgiler veren program sevilerek ve ilgi ile izlenmektedir. Amaç sadece yemek yapmayı öğrenmek değil aynı zamanda farklı tatları bir araya getirerek yeni kültürlere tanık olmaktır.

Memet Özer ile Mutfakta Tarifler

Hanımlara kolaylık sağlayacak ve onlara mutfağı sevdirecek enfes tarifleri ile Mehmet Özer televizyon programında yeni bir çağı açmış bulunmakta. Evde misafirlerini ağırlayan veya lezzetli bir sofra şöleni yaratmak isteyen hanımlara yardım edecek isimlerden biridir Mehmet Özer.

Harikulade sofraların yanında yapılan yemek veya hamur işlerine dair tarihsel mutfak bilgilerini de paylaşan Mehmet Özer hanımların yaptıkları tariflerle ilgili bilgi düzeyinin artmasını da sağlar. Ev hanımlarının ve çalışan bayanların kurtarıcı tarifleri ondadır.

Memet Özer tarifleri için buraya tıklayınız.

Memet Özer Konukları

Mutfakta misafir ağırlamak her ne kadar kulağa hoş gelmese de Mehmet Özer bu işi ustalıkla yerine getirir. Mutfakta ağırladığı ünlü isimler sohbetin verdiği keyifle adeta şık bir restoranda yemek yiyormuş edasıyla programda var olurlar. Bu durum ünlü konuklar için de keyif verici olmaktadır.

Şef aşçının mutfakta olması zor ürünler ile yemek yaptığını düşünenler için bu durum böyle değildir.

Her Mutfakta olan veya olması gereken sıradan ürünler ile nasıl enfes sofralar ve menüler hazırlanacağına dair bir ipucu niteliğinde bir programdır. Sade ve anlaşılır tarifler her kesimden bütçeye hitap etmektedir. Amaç evlere farklılığı ve yeni tatları katmaktır.

Eleştirel bakış açısının olmadığı tamamen öğretici ve eğlenceli yanlarının olduğu bir programdan bahsetmek elbette yanlış olmaz. Programa katılan ünlülerle yapılan sohbetlerde de açıkça bu durumdan bahsedebiliriz.

Memet Özer ile Mutfakta Hangi Kanalda Ne Zaman?

Mehmet Özer ile Mutfakta hafta içi her sabah Fox TV‘de yayınlanmaktadır. Program ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Memet Özer ve ünlü konuklarıyla birlikte keyifli bir program izleyerek hayata dair önemli bilgiler almak için programı kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*