Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu ve Katılım

Lezzet Düşkünleri Başvuru

TV8 yeni ve iddialı bir yemek yarışması ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Özel bir evde geçen Lezzet Düşkünleri isimli yarışma, ünlü şef Gabriele Sponza’nın sunumu ile ekranlarda. Kıyasıya mücadele ve evde yaşanan olaylarla geçecek olan yarışma popüler olmaya aday. Şimdi birlikte Lezzet Düşkünleri başvuru aşamalarına ve yarışma detaylarına bakalım.

Lezzet Düşkünleri Başvuru TV8

Hepimizin bildiği fenomen yarışma Biri Bizi Gözetliyor evi mantığında özel bir evde geçecek olan yarışmayı Ünlü şef Gabriele Sponza sunuyor. Lezzet Düşkünleri yarışmasına katılan yarışmacılar Lezzet Düşkünleri evinde 2 kişilik takımlar halinde 5 çift olarak yarışıyorlar.

Yarışmanın önemli bir özelliği izleyicilerin de oyları ile yarışmada söz hakkının olması. Survivor yarışmasında olduğu gibi izleyiciler, rekabet ile becerilerini gösteren yarışmacıları değerlendirerek verdikleri oy ile yarışmanın gidişatını etkileyebilecekler.

Yarışmacıların hedefleri yemek konusunda en iyiyi başarmak ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek. Yarışmacılar aynı zamanda davranışları ve diğer yarışmacılarla olan sosyal ilişkileriyle de izleyiciler tarafından değerlendirilecek.

Her Hafta Yeni Yarışmacılar Ekleniyor

Haftanın finalinde yapılan lezzetlerle ve oylamalarla bir çift büyük ödülün sahibi olacak. Başarısız olan bir çift ise elenerek yarışmaya ve hayallerine veda edecek.

Yarışmanın bir diğer özelliği ise haftanın sonunda yarışmaya veda eden çiftin yerine yeni bir çiftin geliyor olması. Böylece her hafta yapılan başvurular ile yeni yarışmacı adaylarının seçilme şansı oluyor, yarışma daha heyecanlı ve dinamik bir şekilde devam ediyor.

Profesyoneller ile profesyonel olmayan yarışmacıların birlikte aynı evde yaşayarak yarışacağı Lezzet Düşkünleri yarışması hafta içi her gün TV8 ekranlarında sizlerle.

Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Katılım Şartları

Ünlü şef Gabriele Sponza’nın hem sunuculuğunu yaptığı hem de izleyicilere pratik mutfak bilgileri verdiği eğlenceli yarışmada şefimiz yapılan tüm lezzetleri detaylarıyla anlatarak izleyicilere aktaracak.

Yarışmaya aşçılık ve şeflik geçmişi olan veya olmayan herkes başvurabiliyor. 18 yaş üstünde olan adayların doğrudan başvurabildiği yarışmaya 18 yaşın altında olan adaylar velisinin izni olacak şekilde başvurabiliyor.

Şeflik ve farklı lezzetler oluşturma konusunda kendinize güveniyorsanız ve takımlar halinde bir evde yarışmaya hazırsanız siz de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yarışmaya hem başvuru formunu doldurarak hem de videolu başvuru yaparak katılma şansınız bulunuyor. Videolu başvurunun her zaman daha avantajlı olduğunu belirtelim. Her iki başvuru seçeneğini de aşağıda görebilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu

Başvuru formunda sizden kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz isteniyor. Bu bilgilere ek olarak yemek ve şeflik konusunda bildikleriniz ve daha önceki tecrübeleriniz soruluyor. Tüm bu sorulara doğru ve etkili yanıtlar vermeniz seçilmeniz açısından ve adaylığınızın geçerli olması açısından önemli.

Tüm formu doldurduktan sonra fotoğraf alanına da kaliteli ve net bir şekilde gözüken fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz. Bu da size avantaj sağlayacaktır.

Lezzet Düşkünleri başvuru formuna tv8basvuru.com/basvuru adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri Videolu Başvuru

Yarışmaya videolu başvuru da yapabiliyorsunuz. Videolu başvuruda uzun bir form doldurmanıza gerek kalmadan güzel bir video çekerek gönderiyorsunuz. 

Çekeceğiniz videoda kendinizi tanıtarak tecrübelerinizden bahsedebilir, ne kadar iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Videonun mp4 formatında olması ve 100 mb boyutunu aşmaması gerektiğini de unutmayın.

Videolu başvuru sayfasında ad, soyad ve iletişim bilgilerini kısaca doldurduktan sonra hazırladığınız videoyu yükleyerek videolu başvuru işleminizi tamamlıyorsunuz.

Lezzet Düşkünleri yarışmasına videolu başvuru yapmak için tv8basvuru.com/video-basvuru adresini tıklayabilirsiniz.

En iyi lezzetleri ben yaparım ve kendime güveniyorum diyorsanız takımlar ve çiftler halinde güzel bir evde kıyasıya yarışılan bu yarışmaya başvurunuzu yapın. Kazanan siz olabilirsiniz.

İyi şanslar.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*