Lezzet Akademisi Başvuru Formu ve Katılım

Lezzet Akademisi Başvuru

Show TV yeni bir yarışma programı ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkıyor; Lezzet Akademisi. Zengin Türk mutfağından engin bilgilerin yer aldığı yemek yarışmamızda genç şefler izleyicilerle buluşuyorlar. Lezzet Akademisi başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayının tüm hünerlerini sergilediği eğlenceli ve hareketli programımız Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Lezzet Akademisi Show TV

Lezzet Akademisi yemek programında jüri olarak hepsi birbirinden tecrübeli Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz ve Şef Danilo Zanna yer alıyorlar. Kıyasıya bir rekabetin ekrana geldiği yepyeni yemek yarışması Lezzet Akademisi oldukça ilgi çeken bir yapıya sahip.

Mutfakta olmayı sevenler ve farklı lezzetler keşfetmek isteyenler için ünlü şeflerimizden ilginç ve bilinmeyen tüyoların da yer alacağı programımızı ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerini sergileyecek olan aday şefler başarılı olamazlarsa elenecekler ve Lezzet Akademisi’ni başarıyla tamamlayan bir şef yarışmamızı kazanacak.

Lezzet Akademisi Sunucusu

Lezzet Akademisi sunucu koltuğunda, aynı zamanda tecrübeli oyuncu Demek Akbağ’ın kız kardeşi olan Sedef İybar otururken, yarışmacı koçluğunu da güzel oyuncu Berfin Erdoğan yapıyor. İkilinin keyifli ve enerjik sunumu ile yarışmada eğlenceli dakikalar yaşanıyor.

Programda ayrıca her bölümde sürpriz bir konuk oluyor. Sanatçı, oyuncu, sunucu gibi ünlü ve sevilen kişilerden oluşan konuklar da programa ayrıca renk katarak her bölümün daha keyifli olmasını sağlıyor.

Lezzet Akademisi Başvuru

Yarışmanın başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanı sıra aşçılık hakkında tecrübeleriniz hakkında sorular da sorulmaktadır. Sorulan sorulara doğru ve gerçekçi yanıtlar vermeniz katılımın resmiyeti ve geçerliliği açısından oldukça önemlidir.

Lezzet Akademisi başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Aşçılık üzerine eğitim alan 6 genç şef adayı, geleneksel Türk mutfağında bulunan en lezzetli yemekler ve birbirinden renkli konuklarla Lezzet Akademisi oldukça ilgi görüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*